Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Paweł
Mysz
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  1 marca 1990 r.
34
Występy
21
Zwycięstwa
13
Porażki
61.76%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mysz Paweł - Budziński Marian 2 1:3 (3:11, 11:5, 8:11, 5:11)
1 Mysz Paweł - Kowalski Janusz 2 2:3 (11:7, 6:11, 5:11, 11:9, 5:11)
8 Mysz Paweł - Lasota Marcin 1 1:3 (3:11, 11:7, 11:1, 4:11)
8 Mysz Paweł - Piecowski Miłosz 1 3:1 (10:12, 11:7, 11:8, 11:5)
7 Farana Krzysztof - Mysz Paweł 1 1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 8:11)
7 Stós Michał - Mysz Paweł 1 0:3 (11:13, 6:11, 11:13)
9 Mysz Paweł - Kondziołka Tomasz 2 3:2 (10:12, 11:9, 6:11, 13:11, 11:4)
9 Mysz Paweł - Płaczek Adam 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:8)
10 Mysz Paweł - Kaczorek Marek 1 3:0 (11:9, 14:12, 11:9)
10 Mysz Paweł - Klyszcz Krzysztof 1 3:1 (6:11, 11:3, 11:3, 11:6)
11 Marciniec Krzysztof - Mysz Paweł 1 3:2 (9:11, 11:4, 8:11, 11:7, 11:7)
11 Golda Marcin - Mysz Paweł 1 0:3 (5:11, 5:11, 9:11)
12 Burszka Michał - Mysz Paweł 1 2:3 (11-13, 13-11, 9-11, 11-3, 5-11)
12 Kowalski Janusz - Mysz Paweł 1 1:3 (5-11, 9-11, 11-7, 9-11)
13 Mysz Paweł - Grzenik Rafał 2 3:0 (12-10, 11-4, 11-4)
13 Mysz Paweł - Ciemienga Marek 2 1:3 (8-11, 11-4, 9-11, 9-11)
14 Mysz Paweł - Maszka Bolesław 1 3:0 (11-4, 11-4, 11-6)
14 Mysz Paweł - Piwko Adam 1 3:1 (11-6, 7-11, 11-3, 11-6)
15 Kałuża Tomasz - Mysz Paweł 1 0:3 (6-11, 3-11, 9-11)
15 Przewłocki Piotr - Mysz Paweł 1 3:2 (12-10, 9-11, 5-11, 11-7, 11-8)
16 Mysz Paweł - Sławacki Adam 1 3:0 (11:1, 11:3, 11:9)
16 Mysz Paweł - Matczak Andrzej 1 3:2 (13:11, 11:9, 10:12, 9:11, 15:13)
17 Brząkalik Rafał - Mysz Paweł 2 2:3 (11:8, 11:6, 6:11, 9:11, 10:12)
17 Łukaszewski Przemysław - Mysz Paweł 2 1:3 (7:11, 11:5, 3:11, 8:11)
18 Klyszcz Krzysztof - Mysz Paweł 1 0:3 (8:11, 8:11, 10:12)
18 Kaczorek Marek - Mysz Paweł 1 3:0 (11:8, 12:10, 11;9)
19 Lasota Marcin - Mysz Paweł 1 3:0 (11/9 11/8 11/7)
19 Piecowski Miłosz - Mysz Paweł 1 3:0 (15/13 11/6 11/7)
20 Mysz Paweł - Kabut Mateusz 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:9)
20 Mysz Paweł - Marciniec Krzysztof 1 2:3 (15:17, 8:11, 12:10, 11:3, 12:14)
21 Mysz Paweł - Czernik Mariusz 2 0:3 (9;11, 12;14, 8;11)
21 Mysz Paweł - Farana Krzysztof 2 3:2 (11;7, 7;11, 11;8, 9;11, 11;9)
22 Kubicki Tomasz - Mysz Paweł 1 3:1 (11:7, 15:13, 5:11, 11:6)
22 Kondziołka Tomasz - Mysz Paweł 1 3:2 (9:11, 11:2, 11:8, 8:11, 14:12)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Grab Krzysztof / Mysz Paweł - Kowalski Janusz / Termin Roman 2 3:0 (11:5, 11:5, 12:10)
7 Farana Krzysztof / Stós Michał - Mysz Paweł / Bieniewski Gabriel 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:6)
8 Grab Krzysztof / Mysz Paweł - Piecowski Miłosz / Lasota Marcin 1 3:1 (11:6, 9:11, 12:10, 11:5)
9 Reih Grzegorz / Mysz Paweł - Kondziołka Tomasz / Kuźnik Mariusz 1 3:1 (11:2, 11:8, 8:11, 11:4)
10 Mysz Paweł / Bieniewski Gabriel - Klyszcz Krzysztof / Stużyński Dawid 2 3:2 (10:12, 12:14, 11:7, 11:8, 11:6)
11 Górka Leszek / Marciniec Krzysztof - Mysz Paweł / Przybyła Jan 1 1:3 (11:9, 10:12, 8:11, 6:11)
12 Kowalski Janusz / Termin Roman - Mysz Paweł / Morciniec Damian 1 3:1 (9-11, 11-4, 11-5, 11-6)
13 Mysz Paweł / Morciniec Damian - Ciemienga Marek / Piecowski Bogdan 1 0:3 (7-11, 4-11, 5-11)
14 Bieniewski Gabriel / Mysz Paweł - Piwko Adam / Pojda Marek 1 3:2 (11-7, 11-9, 8-11, 8-11, 11-6)
15 Łukasik Jan / Przewłocki Piotr - Grab Krzysztof / Mysz Paweł 1 0:3 (3-11, 6-11, 6-11)
16 Mysz Paweł / Morciniec Damian - Matczak Andrzej / Rutkiewicz Mariusz 1 2:3 (11:6, 11:5, 7:11, 9:11, 6:11)
17 Brząkalik Rafał / Kołodziej Czesław - Mysz Paweł / Morciniec Damian 1 3:1 (8:11, 11:5, 11:7, 11:4)
18 Kaczorek Marek / Smołka Kamil - Mysz Paweł / Depta Bronisław 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:6)
19 Ogon Mariusz / Lasota Marcin - Mysz Paweł / Morciniec Damian 1 3:1 (7/11 11/4 11/2 11/9)
20 Mysz Paweł / Morciniec Damian - Kabut Mateusz / Golda Marcin 1 2:3 (11:9, 9:11, 10:12, 11:9, 7:11)
21 Mysz Paweł / Depta Bronisław - Czernik Mariusz / Brzezny Norbert 2 3:0 (11;5, 12;10, 11;5)
22 Bulanda Grzegorz / Płaczek Adam - Mysz Paweł / Depta Bronisław 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:7)