Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Kamil
Widenka
MUKS Jedynka II Pszów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  22 listopada 2007 r.
15
Występy
2
Zwycięstwa
13
Porażki
13.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Widenka Kamil - Brząkalik Rafał 2 0:3 (6:11, 2:11, 4:11)
5 Widenka Kamil - Przewłocki Piotr 2 1:3 (3:11, 11:9, 2:11, 5:11,)
5 Widenka Kamil - Tomaszewski Kamil 2 0:3 (7:11, 4:11, 12:14,)
6 Dyrdek Krzysztof - Widenka Kamil 2 3:1 (12/10 12/10 8/11 11/5)
8 Widenka Kamil - Kaczorek Marek 1 0:3 (6:11, 2:11, 2:11,)
12 Widenka Kamil - Kuziak Kacper 2 3:0 (11:9, 14:12, 11:9 )
13 Widenka Kamil - Piwko Adam 1 0:3 (2-11, 9-11, 5-11 )
13 Widenka Kamil - Maszka Bolesław 1 1:3 (9-11, 11-9, 7-11, 4-11)
15 Widenka Kamil - Matczak Andrzej 2 0:3 (5-11, 5-11, 3-11)
16 Kołodziej Czesław - Widenka Kamil 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:9)
16 Drwięga Wojciech - Widenka Kamil 1 3:0 (11:7, 11:2, 11:1)
18 Widenka Kamil - Ostachowski Piotr 2 0:3 (5:11, 6:11, 3:11)
18 Widenka Kamil - Ogon Rafał 2 0:3 (4:11, 3:11, 9:11)
22 Widenka Kamil - Czernik Mariusz 2 0:3 (2:11, 9:11, 11:13)
21 Klyszcz Krzysztof - Widenka Kamil 1 0:3 (walkower)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
5 Marciniec Krzysztof / Widenka Kamil - Tomaszewski Kamil / Łukasik Jan 1 3:0 (12:10, 13:11, 13:11,)
13 Marciniec Krzysztof / Widenka Kamil - Maszka Bolesław / Stokłosa Przemysław 2 0:3 (9-11, 5-11, 9-11)
16 Drwięga Wojciech / Kołodziej Czesław - Kabut Mateusz / Widenka Kamil 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:9)
18 Widenka Kamil / Marciniec Krzysztof - Lasota Marcin / Ogon Rafał 1 0:3 (3:11, 8:11, 6:11)