Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Mateusz
Kabut
MUKS Jedynka II Pszów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  30 stycznia 2004 r.
44
Występy
29
Zwycięstwa
15
Porażki
65.91%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Stokłosa Przemysław - Kabut Mateusz 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:8, 8:11)
2 Pojda Marek - Kabut Mateusz 1 1:3 (11:9, 6:11, 6:11, 8:11)
1 Kabut Mateusz - Drwięga Wojciech 1 2:3 (13:11, 5:11, 11:4, 3:11, 4:11)
1 Kabut Mateusz - Gieroń Bartosz 1 3:0 (11:9, 11:7, 14:12)
3 Kabut Mateusz - Biernacki Daniel 1 3:0 (11:8, 11:0, 11:1,)
3 Kabut Mateusz - Szczyrba Wojciech 1 3:1 (8:11, 11:9, 11:7, 11:9,)
4 Ciemienga Marek - Kabut Mateusz 2 3:1 (14/12, 12/10, 9/11, 11/9)
4 Grzenik Rafał - Kabut Mateusz 2 0:3 (4/11, 6/11, 9/11)
5 Kabut Mateusz - Kałuża Tomasz 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:8,)
5 Kabut Mateusz - Łukasik Jan 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:3,)
6 Dyrdek Krzysztof - Kabut Mateusz 2 1:3 (11/9 9/11 5/11 6/11)
6 Rutkiewicz Mariusz - Kabut Mateusz 2 1:3 (8/11 8/11 11/5 9/11)
7 Ostachowski Piotr - Kabut Mateusz 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:6)
7 Pientka Rafał - Kabut Mateusz 2 1:3 (7:11, 11:4, 8:11, 7:11)
8 Kabut Mateusz - Smołka Kamil 2 0:3 (2:11, 9:11, 10:12,)
8 Kabut Mateusz - Stużyński Dawid 2 3:2 (13:11, 7:11, 11:7, 6:11, 11:6,)
9 Farana Krzysztof - Kabut Mateusz 1 3:1 (7:11, 13:11, 11:2, 11:6)
9 Stós Michał - Kabut Mateusz 1 3:2 (11:6, 11:9, 8:11, 8:11, 11:9)
10 Kabut Mateusz - Kiszka Daniel 2 3:2 (7:11, 6:11, 11:3, 11:8, 11:9)
10 Kabut Mateusz - Kuźnik Mariusz 2 3:1 (10:12, 12:10, 12:10, 14:12)
11 Kabut Mateusz - Reih Grzegorz 2 2:3 (9:11, 11:5, 12:10, 25:27, 11:13)
11 Kabut Mateusz - Grab Krzysztof 2 3:2 (11:5, 5:11, 11:8, 8:11, 11:8)
12 Kabut Mateusz - Grzenik Rafał 2 3:0 (12:10, 11:4, 11:3 )
12 Kabut Mateusz - Sliwka Oliwier 2 3:0 (11:1, 11:7, 11:9 )
13 Kabut Mateusz - Maszka Bolesław 1 3:0 (12-10, 11-5, 11-7)
13 Kabut Mateusz - Piwko Adam 1 3:1 (9-11, 11-8, 11-8, 11-6)
14 Przewłocki Piotr - Kabut Mateusz 1 3:2 (11:9, 11:7, 5:11, 7:11, 11:5)
14 Tomaszewski Kamil - Kabut Mateusz 1 1:3 (8:11, 6:11, 11:7, 2:11)
15 Kabut Mateusz - Nosiadek Jakub 1 3:0 (11-9, 11-4, 16-14)
15 Kabut Mateusz - Sławacki Adam 1 3:0 (11-6, 11-9, 11-9)
16 Jaworski Marek - Kabut Mateusz 2 3:2 (13:11, 10:12, 11:6, 6:11, 12:10)
16 Kołodziej Łukasz - Kabut Mateusz 2 1:3 (5:11, 11:5, 9:11, 7:11,)
17 Budziński Marian - Kabut Mateusz 1 0:3 (4-11, 6-11, 7-11)
17 Kucharczyk Agata - Kabut Mateusz 1 1:3 (11-9, 9-11, 9-11, 7-11)
18 Kabut Mateusz - Lasota Marcin 1 0:3 (9:11, 3:11, 5:11)
18 Kabut Mateusz - Piecowski Miłosz 1 2:3 (7:11, 13:15, 11:8, 11:9, 8:11)
19 Bulanda Grzegorz - Kabut Mateusz 1 3:1 (11:8, 11:7, 9:11, 11:7)
19 Kubicki Tomasz - Kabut Mateusz 1 2:3 (6:11, 12:10, 5:11, 12:10, 6:11)
20 Mysz Paweł - Kabut Mateusz 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:9)
20 Depta Bronisław - Kabut Mateusz 1 3:1 (14:12, 12:10, 7:11, 11:9)
22 Kabut Mateusz - Czernik Mariusz 2 3:2 (11:5, 8:11, 13:11, 8:11, 11:7)
22 Kabut Mateusz - Farana Krzysztof 2 2:3 (3:11, 7:11, 11:9, 11:8, 6:11)
21 Stawarski Łukasz - Kabut Mateusz 2 0:3 (walkower)
21 Stawarski Łukasz - Kabut Mateusz 2 0:3 (walkower)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Golda Marcin / Kabut Mateusz - Brząkalik Rafał / Gieroń Bartosz 1 3:1 (12:10, 14:12, 5:11, 13:11)
2 Stokłosa Przemysław / Maszka Bolesław - Kabut Mateusz / Golda Marcin 1 2:3 (8:11, 11:5, 7:11, 11:6, 7:11)
3 Kabut Mateusz / Golda Marcin - Budziński Marian / Biernacki Daniel 1 3:0 (11:2, 11:7, 11:4,)
4 Sliwka Oliwier / Ciemienga Marek - Golda Marcin / Kabut Mateusz 2 1:3 (11/13, 3/11, 12/10, 8/11)
5 Golda Marcin / Kabut Mateusz - Kałuża Tomasz / Przewłocki Piotr 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:6,)
6 Nosiadek Jakub / Rutkiewicz Mariusz - Golda Marcin / Kabut Mateusz 1 0:3 (6/11 4/11 7/11)
7 Lasota Marcin / Ogon Rafał - Kabut Mateusz / Golda Marcin 1 3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 11:2)
8 Golda Marcin / Kabut Mateusz - Klyszcz Krzysztof / Stużyński Dawid 2 3:0 (11:4, 11:9, 12:10,)
9 Wycisk Rafał / Czernik Mariusz - Kabut Mateusz / Golda Marcin 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:9)
10 Kabut Mateusz / Golda Marcin - Kuźnik Mariusz / Kondziołka Tomasz 2 3:2 (11:6, 9:11, 11:9, 5:11, 11:9)
11 Kabut Mateusz / Golda Marcin - Grab Krzysztof / Reih Grzegorz 2 0:3 (6:11, 8:11, 4:11,)
12 Kabut Mateusz / Golda Marcin - Piecowski Bogdan / Grzenik Łukasz 1 3:1 (11:4, 11:9, 9:11, 11:9 )
13 Golda Marcin / Kabut Mateusz - Pojda Marek / Piwko Adam 1 3:0 (11-8, 11-0, 11-9)
14 Tomaszewski Kamil / Przewłocki Piotr - Kabut Mateusz / Golda Marcin 1 0:3 (9:11, 8:11, 6:11)
15 Golda Marcin / Kabut Mateusz - Rutkiewicz Mariusz / Matczak Andrzej 2 3:1 (11-8, 10-12, 11-8, 11-2)
16 Drwięga Wojciech / Kołodziej Czesław - Kabut Mateusz / Widenka Kamil 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:9)
17 Kucharczyk Agata / Szczyrba Wojciech - Golda Marcin / Kabut Mateusz 1 2:3 (11-9, 8-11, 7-11, 11-7, 12-14)
18 Golda Marcin / Kabut Mateusz - Piecowski Miłosz / Ostachowski Piotr 2 2:3 (7:11, 8:11, 11:9, 12:10, 8:11)
19 Kuźnik Mariusz / Kubicki Tomasz - Kabut Mateusz / Golda Marcin 2 3:1 (11:7, 6:11, 11:7, 11:6)
20 Mysz Paweł / Morciniec Damian - Kabut Mateusz / Golda Marcin 1 2:3 (11:9, 9:11, 10:12, 11:9, 7:11)
21 Kaczorek Marek / Smołka Kamil - Kabut Mateusz / Golda Marcin 1 0:3 (walkower)
22 Kabut Mateusz / Golda Marcin - Brzezny Norbert / Czernik Mariusz 2 3:1 (11:9, 9:11, 11:4, 11:6)