Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Rafał
Wycisk
KS II Bojanów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  26 czerwca 1987 r.
14
Występy
8
Zwycięstwa
6
Porażki
57.14%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wycisk Rafał - Grzenik Łukasz 2 3:0 (11:2, 11:6, 11:6)
1 Wycisk Rafał - Piecowski Bogdan 2 1:3 (1:11, 7:11, 14:12, 6:11)
9 Wycisk Rafał - Golda Marcin 2 3:2 (8:11, 11:4, 9:11, 11:9, 11:6)
9 Wycisk Rafał - Marciniec Krzysztof 2 0:3 (4:11, 8:11, 9:11)
7 Wycisk Rafał - Reih Grzegorz 2 2:3 (12:10, 7:11, 4:11, 11:8, 3:11)
7 Wycisk Rafał - Grab Krzysztof 2 3:2 (8:11, 11:9, 11:5, 8:11, 12:10)
11 Wycisk Rafał - Kaczorek Marek 1 0:3 (8:11, 9:11, 10:12)
11 Wycisk Rafał - Klyszcz Krzysztof 1 3:1 (7:11, 11:9, 11:5, 11:5)
12 Wycisk Rafał - Kołodziej Łukasz 1 3:1 (12:10, 11:9, 8:11, 11:4)
12 Wycisk Rafał - Brząkalik Rafał 1 3:2 (9:11, 5:11, 15:13, 11:8, 11:6)
16 Wycisk Rafał - Tomaszewski Kamil 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:9)
16 Wycisk Rafał - Tomaszewski Kacper 2 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:6)
18 Wycisk Rafał - Kuźnik Mariusz 1 0:3 (7:11, 4:11, 11:13)
18 Wycisk Rafał - Kubicki Tomasz 1 1:3 (8:11, 10:12, 11:8, 3:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Czernik Mariusz / Wycisk Rafał - Piecowski Bogdan / Grzenik Łukasz 2 3:0 (11:7, 11:7, 12:10)
7 Czernik Mariusz / Wycisk Rafał - Reih Grzegorz / Grab Krzysztof 2 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 5:11)
9 Wycisk Rafał / Czernik Mariusz - Kabut Mateusz / Golda Marcin 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:9)
11 Czernik Mariusz / Wycisk Rafał - Stużyński Dawid / Klyszcz Krzysztof 2 3:1 (11:5, 11:4, 4:11, 11:7)
12 Wycisk Rafał / Czernik Mariusz - Kołodziej Łukasz / Brząkalik Rafał 1 3:1 (14:12, 11:4, 9:11, 13:11)
16 Wycisk Rafał / Czernik Mariusz - Kałuża Tomasz / Tomaszewski Kacper 2 3:0 (11:7, 11:8, 14:12)
18 Czernik Mariusz / Wycisk Rafał - Płaczek Adam / Bulanda Grzegorz 2 0:3 (7:11, 10:12, 4:11)