Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Bartłomiej
Wieczorek
TTS POLONIA IV Bytom
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  13 sierpnia 2000 r.
38
Występy
14
Zwycięstwa
24
Porażki
36.84%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wieczorek Bartłomiej - Wróbel Piotr 1 0:3 (walkower)
1 Wieczorek Bartłomiej - Groyecki Jacek 1 0:3 (walkower)
3 Wieczorek Bartłomiej - Szczurek Lucjan 1 1:3 (11:6, 7:11, 10:12, 6:11)
3 Wieczorek Bartłomiej - Zienć Andrzej 1 0:3 (5:11, 6:11, 4:11)
5 Burkacki Adrian - Wieczorek Bartłomiej 1 3:0 (11:9, 11:4, 12:10)
5 Wandas Krzysztof - Wieczorek Bartłomiej 1 2:3 (11:8, 8:11, 4:11, 11:7, 7:11)
4 Wieczorek Bartłomiej - Peczalka Adrian 1 3:0 (11:7, 7:11, 11:9, 11:6)
4 Wieczorek Bartłomiej - Kwaśniok Dawid 1 3:1 (11:5, 9:11, 11:4, 11:8)
6 Wieczorek Bartłomiej - Nowak Krzysztof 1 0:3 (6:11, 6:11, 8:11)
6 Wieczorek Bartłomiej - Kwiecień Artur 1 3:2 (11:8, 11:5, 11:13, 10:12, 11:7)
7 Koźluk Andrzej - Wieczorek Bartłomiej 1 3:0 (walkower)
7 Kozłowski Jarosław - Wieczorek Bartłomiej 1 3:0 (walkower)
8 Wieczorek Bartłomiej - Kostępski Robert 1 0:3 (3:11, 3:11, 3:11)
8 Wieczorek Bartłomiej - Olszyna Zbigniew 1 0:3 (6:11, 7:11, 5:11)
10 Wieczorek Bartłomiej - Szymański Henryk 1 1:3 (8:11, 9:11, 11:9, 8:11)
10 Wieczorek Bartłomiej - Arbaszewski Jakub 1 2:3 (11:9, 9:11, 9:11, 11:9, 1:11)
11 Sokołowski Oliwier - Wieczorek Bartłomiej 1 0:3 (3:11, 9:11, 7:11)
11 Wawrzesta Michał - Wieczorek Bartłomiej 1 0:3 (4:11, 9:11, 6:11)
12 Mały-Wieczorek Klaudiusz - Wieczorek Bartłomiej 1 0:3 (6:11, 6:11, 5:11)
12 Wróbel Piotr - Wieczorek Bartłomiej 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:8)
13 Klencz Piotr - Wieczorek Bartłomiej 1 3:1 (11/8 11/7 9/11 11/7)
13 Szczurek Lucjan - Wieczorek Bartłomiej 1 3:1 (11/7 11/7 8/11 11/6)
14 Wieczorek Bartłomiej - Nosiadek Daniel 1 0:3 (11:13, 9:11, 8:11)
14 Wieczorek Bartłomiej - Sosna Adam 1 2:3 (12:14, 9:11, 11:6, 11:8, 8:11)
15 Wieczorek Bartłomiej - Burkacki Adrian 1 0:3 (6:11, 6:11, 7:11)
15 Wieczorek Bartłomiej - Wandas Krzysztof 1 3:1 (11:5, 8:11, 13:11, 11:8)
17 Maraszkiewicz Ryszard - Wieczorek Bartłomiej 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:3)
17 Wolny Michał - Wieczorek Bartłomiej 2 3:0 (11:3, 11:7, 11:5)
18 Wieczorek Bartłomiej - Jagoda Michał 1 3:1 (11;5, 8;11, 11;9, 11;9)
18 Wieczorek Bartłomiej - Usarek Rafał 1 3:1 (11;4, 9;11, 11;6, 12;10)
19 Wieczorek Bartłomiej - Machał Grzegorz 1 3:1 (11:4,11:4, 9:11, 11:9)
19 Wieczorek Bartłomiej - Makselon Adam 1 1:3 (11:8, 9:11, 6:11, 6:11)
20 Wieczorek Bartłomiej - Sopel Jan 1 1:3 (9;11, 8;11, 11;8, 6;11)
20 Wieczorek Bartłomiej - Dorosławski Dariusz 1 0:3 (9;11, 4;11, 1;11)
21 Szymański Łukasz - Wieczorek Bartłomiej 1 0:3 (4:11,10;12,4:11)
21 Szymański Henryk - Wieczorek Bartłomiej 1 3:0 (11:6,12;10,13:11)
22 Stasiak Robert - Wieczorek Bartłomiej 1 2:3 (11/3,6/11,8/11,11/4,8/11)
22 Peczalka Adrian - Wieczorek Bartłomiej 1 0:3 (9/11,12/14,9/11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Skocz Mateusz / Wieczorek Bartłomiej - Krupa Grzegorz / Mały-Wieczorek Klaudiusz 2 0:3 (walkower)
3 Wieczorek Bartłomiej / Juraszek Marcin - Szczurek Lucjan / Zienć Andrzej 1 0:3 (6:11, 3:11, 6:11)
4 Wieczorek Bartłomiej / Gołębiowska Aleksandra - Frasek Stanisław / Peczalka Adrian 2 1:3 (11:8, 4:11, 12:14, 8:11)
5 Burkacki Adrian / Wandas Krzysztof - Juraszek Marcin / Wieczorek Bartłomiej 1 3:1 (11:1, 11:9, 9:11, 11:6)
6 Wieczorek Bartłomiej / Juraszek Marcin - Sawicki Dariusz / Nowak Krzysztof 1 1:3 (8:11, 13:11, 7:11, 6:11)
7 Piekarczyk Tomasz / Machał Grzegorz - Wieczorek Bartłomiej / Łysakowski Michał 1 3:0 (walkower)
8 Wieczorek Bartłomiej / Juraszek Marcin - Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard 1 0:3 (9:11, 2:11, 6:11)
10 Wieczorek Bartłomiej / Juraszek Marcin - Wróbel Łukasz / Arbaszewski Jakub 1 2:3 (8:11, 13:11, 11:6, 8:11, 10:12)
11 Jagoda Michał / Usarek Rafał - Wieczorek Bartłomiej / Skocz Mateusz 1 0:3 (3:11, 7:11, 10:12)
12 Wróbel Piotr / Mały-Wieczorek Klaudiusz - Skocz Mateusz / Wieczorek Bartłomiej 1 2:3 (20:18, 9:11, 11:6, 5:11, 6:11)
13 Klencz Piotr / Gdynia Marcin - Wieczorek Bartłomiej / Juraszek Marcin 1 3:1 (11/8 11/3 9/11 11/4)
14 Wieczorek Bartłomiej / Juraszek Marcin - Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz 1 0:3 (6:11, 1:11, 2:11)
15 Wieczorek Bartłomiej / Juraszek Marcin - Burkacki Adrian / Wandas Krzysztof 1 0:3 (5:11, 5:11, 8:11 )
17 Wolny Michał / Maraszkiewicz Ryszard - Juraszek Marcin / Wieczorek Bartłomiej 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:8)
18 Juraszek Marcin / Wieczorek Bartłomiej - Jagoda Michał / Usarek Rafał 1 3:2 (9;11, 11;8, 11;9, 10;12, 11;5)
19 Skocz Mateusz / Wieczorek Bartłomiej - Koźluk Andrzej / Piekarczyk Tomasz 1 0:3 (7:11, 8:11, 8:11)
20 Skocz Mateusz / Wieczorek Bartłomiej - Dorosławski Dariusz / Janecki Andrzej 1 1:3 (4;11, 11;4, 7;11, 7;11)
21 Pięta Leszek / Arbaszewski Jakub - Juraszek Marcin / Wieczorek Bartłomiej 1 1:3 (5;11,11:5,10:12,3:11)
22 Peczalka Adrian / Stasiak Robert - Juraszek Marcin / Wieczorek Bartłomiej 1 3:0 (11/7,11/8,11/7)