Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Mariusz
Łęczycki
TTS POLONIA III Bytom
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 kwietnia 1974 r.
14
Występy
10
Zwycięstwa
4
Porażki
71.43%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
5 Olszyna Zbigniew - Łęczycki Mariusz 1 3:1 (11:7, 8:11, 11:3, 11:6)
5 Kostępski Robert - Łęczycki Mariusz 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:8)
6 Łęczycki Mariusz - Dorosławski Dariusz 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:7)
6 Łęczycki Mariusz - Janecki Andrzej 1 3:2 (13:11, 8:11, 11:7, 8:11, 11:5)
11 Łęczycki Mariusz - Szczurek Lucjan 1 2:3 (9:11, 11:2, 11:9, 8:11, 9:11)
11 Łęczycki Mariusz - Klencz Piotr 1 3:1 (6:11, 11:8, 11:9, 11:5)
15 Janecki Andrzej - Łęczycki Mariusz 2 0:3 (1/11,8/11,9/11)
15 Dorosławski Dariusz - Łęczycki Mariusz 2 2:3 (11/7,8/11,9/11,11/1,12/14)
16 Radło Sławomir - Łęczycki Mariusz 1 3:2 (11:8, 4:11, 10:12, 11:1, 11:6)
16 Pasiński Adam - Łęczycki Mariusz 1 0:3 (7:11, 6:11, 7:11)
17 Sokołowski Oskar - Łęczycki Mariusz 1 0:3 (8:11, 7:11, 11:13)
17 Sokołowski Oliwier - Łęczycki Mariusz 1 1:3 (11:9, 4:11, 4:11, 3:11)
22 Łęczycki Mariusz - Sosna Adam 1 3:2 (11:8, 12:10, 5:11, 8:11, 11:4)
22 Łęczycki Mariusz - Nosiadek Daniel 1 3:1 (12:10, 11:8, 5:11, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
5 Maraszkiewicz Ryszard / Kostępski Robert - Łęczycki Mariusz / Olejnik Zbigniew 1 3:0 (11:2, 11:6, 11:5)
6 Mały-Wieczorek Klaudiusz / Łęczycki Mariusz - Sopel Jan / Kupka Rafał 2 1:3 (5:11, 4:11, 11:8, 17:19)
11 Łęczycki Mariusz / Olejnik Zbigniew - Zienć Andrzej / Szczurek Lucjan 2 1:3 (8:11, 11:6, 8:11, 7:11)
15 Janecki Andrzej / Dorosławski Dariusz - Łęczycki Mariusz / Olejnik Zbigniew 1 3:0 (11/7,11/7,11/9)
16 Pasiński Adam / Machał Grzegorz - Łęczycki Mariusz / Olejnik Zbigniew 1 1:3 (8:11, 6:11, 11:5, 4:11)
17 Usarek Rafał / Jagoda Michał - Łęczycki Mariusz / Olejnik Zbigniew 1 0:3 (5:11, 9:11, 4:11)
22 Łęczycki Mariusz / Pilawski Paweł - Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz 1 2:3 (4:11, 8:11, 11:9, 11:8, 9:11)