Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Daniel
Nosiadek
STS Żernica
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  1 sierpnia 1991 r.
44
Występy
36
Zwycięstwa
8
Porażki
81.82%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Zienć Andrzej - Nosiadek Daniel 1 3:2 (8/11 7/11 11/3 11/8 11/9)
1 Szczurek Lucjan - Nosiadek Daniel 1 0:3 (8/11 10/12 13/15)
2 Nosiadek Daniel - Mondroch Kamil 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:5)
2 Nosiadek Daniel - Skocz Mateusz 1 3:1 (10:12, 11:6, 11:5, 11:8,)
3 Wandas Tadeusz - Nosiadek Daniel 2 0:3 (8:11, 9:11, 9:11)
3 Słobodzian Tomasz - Nosiadek Daniel 2 3:2 (11:7, 11:8, 8:11, 8:11, 11:7)
4 Nosiadek Daniel - Kwiecień Artur 1 3:0 (11:3 ; 11:4 ; 11:6)
4 Nosiadek Daniel - Sawicki Dariusz 1 0:3 (5:11 ; 9:11 ; 8:11)
5 Łagowski Piotr - Nosiadek Daniel 1 0:3 (4:11, 3:11, 3:11)
5 Koźluk Andrzej - Nosiadek Daniel 1 2:3 (1:11, 11:5, 7:11, 11:6, 9:11)
6 Nosiadek Daniel - Olszyna Zbigniew 1 2:3 (11:8 ; 2:11 ; 8:11 ; 11:5 ; 8:11)
6 Nosiadek Daniel - Kostępski Robert 1 0:3 (3:11 ; 4:11 ; 6:11)
7 Lewandowski Adam - Nosiadek Daniel 2 0:3 (8/11,2/11,6/11)
7 Sopel Jan - Nosiadek Daniel 2 1:3 (9/11,11/8,8/11,3/11)
8 Nosiadek Daniel - Pięta Leszek 1 3:0 (11:7 ; 11:6 ; 11:8)
8 Nosiadek Daniel - Lisok Paweł 1 3:0 (11:3 ; 11:7 ; 11:4)
9 Sokołowski Oliwier - Nosiadek Daniel 1 0:3 (7:11, 7:11, 14:16)
9 Sokołowski Oskar - Nosiadek Daniel 1 0:3 (7:11, 6:11, 6:11)
10 Nosiadek Daniel - Groyecki Jacek 1 3:0 (11:7 ; 11:9 ; 11:6)
10 Nosiadek Daniel - Krupa Grzegorz 1 3:0 (11:5 ; 11:6 ; 11:6)
11 Stasiak Robert - Nosiadek Daniel 1 0:3 (10/12,4/11,6/11)
11 Frasek Stanisław - Nosiadek Daniel 1 1:3 (7/11,11/8,9/11,7/11)
12 Nosiadek Daniel - Piekarczyk Tomasz 1 3:2 (7:11 ; 8:11 ; 11:4 ; 13:11 ; 11:8)
12 Nosiadek Daniel - Jaworski Tomasz 1 3:0 (11:1 ; 11:2 ; 11:5)
13 Nosiadek Daniel - Usarek Rafał 1 3:0 (11:2 ; 11:5 ; 16:14)
13 Nosiadek Daniel - Jagoda Michał 1 3:0 (11:2 ; 11:7 ; 11:4)
14 Wieczorek Bartłomiej - Nosiadek Daniel 1 0:3 (11:13, 9:11, 8:11)
14 Juraszek Marcin - Nosiadek Daniel 1 0:3 (7:11, 5:11, 2;11)
15 Nosiadek Daniel - Stasiak Robert 1 3:0 (11:7 ; 11:6 ; 11:5)
15 Nosiadek Daniel - Peczalka Adrian 1 3:0 (11:4 ; 11:6 ; 11:5)
16 Szymański Henryk - Nosiadek Daniel 2 0:3 (6-11, 10-12, 6-11)
16 Szymański Łukasz - Nosiadek Daniel 2 0:3 (3-11, 5-11, 3-11)
17 Nosiadek Daniel - Kupka Rafał 1 3:0 (11:6 ; 11:5 ; 11:9)
17 Nosiadek Daniel - Lewandowski Adam 1 3:1 (11:4 ; 11:13 ; 12:10 ; 11:7)
18 Nosiadek Daniel - Burkacki Adrian 1 3:2 (9:11 ; 7:11 ; 11:7 ; 11:6 ; 11:6)
18 Nosiadek Daniel - Słobodzian Tomasz 1 3:1 (9:11 ; 11:4 ; 11:7 ; 11:3)
20 Maraszkiewicz Ryszard - Nosiadek Daniel 2 0:3 (8:11, 7:11, 8:11)
20 Miszka Stefan - Nosiadek Daniel 2 3:2 (11:13, 11:5, 8:11, 11:8, 11:9)
19 Nowak Karol - Nosiadek Daniel 1 0:3 (9:11, 10:12, 7:11)
19 Sawicki Dariusz - Nosiadek Daniel 1 2:3 (12:10, 13:11, 9:11, 7:11, 7:11)
21 Nosiadek Daniel - Szczurek Lucjan 1 3:0 (11:8 ; 11:7 ; 11:6)
21 Nosiadek Daniel - Zienć Andrzej 1 1:3 (11:9 ; 7:11 ; 8:11 ; 9:11)
22 Pilawski Paweł - Nosiadek Daniel 1 1:3 (10:12, 8:11, 11:8, 9:11)
22 Łęczycki Mariusz - Nosiadek Daniel 1 3:1 (12:10, 11:8, 5:11, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Zienć Andrzej / Szczurek Lucjan - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 1 1:3 (11/9 3/11 2/11 7/11)
2 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Mondroch Kamil / Gołębiowska Aleksandra 1 3:0 (11:9, 12:10, 13:11, )
3 Steuer Rudolf / Słobodzian Tomasz - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 2 3:2 (11:7, 7:11, 8:11, 11:9, 11:9)
4 Nosiadek Daniel / Sosna Adam - Nowak Karol / Lukoszek Rafał 1 3:0 (12:10 ; 11:7 ; 12:10)
5 Radło Sławomir / Koźluk Andrzej - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 2 1:3 (9:11, 11:7, 6:11, 4:11)
6 Nosiadek Daniel / Sosna Adam - Wolny Michał / Olszyna Zbigniew 2 1:3 (5:11 ; 13:11 ; 8:11 ; 5:11)
7 Dorosławski Dariusz / Janecki Andrzej - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 1 1:3 (8/11,11/9,5/11,9/11)
8 Nosiadek Daniel / Sosna Adam - Pięta Leszek / Szymański Łukasz 1 3:1 (8:11 ; 11:5 ; 11:4 ; 11:6)
9 Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 1 0:3 (8:11, 2:11, 2:11)
10 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Groyecki Jacek / Wróbel Piotr 2 3:0 (11:4 ; 11:7 ; 11:7)
11 Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 2 0:3 (4/11,6/11,7/11)
12 Nosiadek Daniel / Sosna Adam - Pasiński Adam / Makselon Adam 2 3:0 (11:8 ; 11:7 ; 11:8)
13 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier 2 3:0 (11:3 ; 13:11 ; 11:7)
14 Gołębiowska Aleksandra / Mondroch Kamil - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 2 0:3 (5:11, 6:11, 2:11)
15 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid 2 0:3 (10:12 ; 6:11 ; 8:11)
16 Pięta Leszek / Szymański Henryk - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 1 1:3 (11-13, 11-5, 10-12, 7-11)
17 Nosiadek Daniel / Sosna Adam - Sopel Jan / Dorosławski Dariusz 2 3:1 (12:10 ; 5:11 ; 11:6 ; 11:2)
18 Nosiadek Daniel / Sosna Adam - Steuer Rudolf / Wandas Tadeusz 2 3:2 (11:1 ; 9:11 ; 10:12 ; 11:4 ; 11:7)
19 Nowak Roman / Lukoszek Rafał - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 2 1:3 (8:11, 1:11, 11:7, 9;11)
20 Miszka Stefan / Olszyna Zbigniew - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 2 3:2 (11:2, 11:13, 11:6, 8:11, 11:9)
21 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Gdynia Marcin / Klencz Piotr 2 1:3 (9:11 ; 9:11 ; 12:10 ; 8:11)
22 Mały-Wieczorek Klaudiusz / Groyecki Jacek - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 2 1:3 (7:11, 7:11, 14:12, 4:11 )