Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Mateusz
Przybyła
STS Żernica
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  4 maja 1992 r.
40
Występy
13
Zwycięstwa
27
Porażki
32.5%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Klencz Piotr - Przybyła Mateusz 2 2:3 (11/7 11/13 16/14 5/11 9/11)
1 Gdynia Marcin - Przybyła Mateusz 2 3:2 (9/11 11/5 11/8 8/11 11/4)
3 Steuer Rudolf - Przybyła Mateusz 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:5)
3 Burkacki Adrian - Przybyła Mateusz 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
4 Przybyła Mateusz - Nowak Krzysztof 2 0:3 (7:11 ; 9:11 ; 4:11)
4 Przybyła Mateusz - Lukoszek Rafał 2 0:3 (9:11 ; 11:13 ; 5:11)
5 Piekarczyk Tomasz - Przybyła Mateusz 2 1:3 (11:9, 11:13, 10:12, 5:11)
5 Radło Sławomir - Przybyła Mateusz 2 0:3 (5:11, 7:11, 4:11)
6 Przybyła Mateusz - Kostępski Robert 1 0:3 (3:11 ; 5:11 ; 2:11)
6 Przybyła Mateusz - Olszyna Zbigniew 1 2:3 (11:9 ; 11:9 ; 12:14 ; 2:11 ; 10:12)
8 Przybyła Mateusz - Wróbel Łukasz 2 2:3 (10:12 ; 11:9 ; 8:11 ; 11:8 ; 9:11)
8 Przybyła Mateusz - Szymański Henryk 2 1:3 (11:13 ; 4:11 ; 11:6 ; 8:11)
9 Usarek Rafał - Przybyła Mateusz 2 1:3 (11:3, 3:11, 3:11, 8:11)
9 Piwowarski Jakub - Przybyła Mateusz 2 0:3 (5:11, 5:11, 2:11)
10 Przybyła Mateusz - Wróbel Piotr 2 3:2 (11:4 ; 10:12 ; 11:9 ; 6:11 ; 12:10)
10 Przybyła Mateusz - Olejnik Zbigniew 2 0:3 (13:15 ; 5:11 ;9:11)
11 Peczalka Adrian - Przybyła Mateusz 2 3:2 (12/14,11/9,11/9,6/11,11/7)
11 Kwaśniok Dawid - Przybyła Mateusz 2 3:1 (10/12,11/5,11/8,15/13)
12 Przybyła Mateusz - Koźluk Andrzej 2 0:3 (6:11 ; 6:11 ; 8:11)
12 Przybyła Mateusz - Łagowski Piotr 2 3:0 (11:6 ; 11:7 ; 11:9)
13 Przybyła Mateusz - Sokołowski Oliwier 2 1:3 (9:11 ; 5:11 ; 11:9 ; 5:11)
13 Przybyła Mateusz - Sokołowski Oskar 2 3:0 (11:9 ; 11:5 ; 11:8)
14 Mondroch Kamil - Przybyła Mateusz 2 0:3 (6:11, 7:11, 6:11)
14 Gołębiowska Aleksandra - Przybyła Mateusz 2 0:3 (2:11, 8:11, 8:11)
15 Przybyła Mateusz - Kwaśniok Dawid 2 1:3 (8:11 ; 10:12 ; 16:14 ; 6:11)
15 Przybyła Mateusz - Frasek Stanisław 2 1:3 (11:9 ; 8:11 ; 7:11 ; 4:11)
16 Szymański Łukasz - Przybyła Mateusz 2 0:3 (7-11, 2-11, 5-11)
16 Szymański Henryk - Przybyła Mateusz 2 3:0 (11-8, 14-12, 15-13)
17 Przybyła Mateusz - Sopel Jan 2 3:2 (9:11 ; 4:11 ; 11:4 ; 11:2 ; 11:7)
17 Przybyła Mateusz - Dorosławski Dariusz 2 1:3 (4:11 ; 11:8 ; 3:11 ; 7:11)
18 Przybyła Mateusz - Wandas Krzysztof 2 2:3 (9:11 ; 11:6 ; 6:11 ; 11:7 ; 10:12)
18 Przybyła Mateusz - Wandas Tadeusz 2 0:3 (7:11 ; 8:11 ; 6:11)
20 Olszyna Zbigniew - Przybyła Mateusz 1 3:0 (12:10, 11:6, 11:7)
20 Kostępski Robert - Przybyła Mateusz 1 3:0 (11:6, 11:1, 11:6)
19 Nowak Krzysztof - Przybyła Mateusz 2 3:0 (11:1, 11:7, 11:4)
19 Lukoszek Rafał - Przybyła Mateusz 2 3:1 (11:4, 14:16, 11:7, 11:6)
21 Przybyła Mateusz - Zienć Andrzej 1 1:3 (7:11 ; 5:11 ; 11:9 ; 8:11)
21 Przybyła Mateusz - Szczurek Lucjan 1 3:2 (11:9 ; 6:11 ; 11:8 ; 10:12 ; 11:7)
22 Groyecki Jacek - Przybyła Mateusz 2 3:2 (11:8, 11:9, 8:11, 8:11, 11:6)
22 Mały-Wieczorek Klaudiusz - Przybyła Mateusz 2 3:2 (6:11, 11:9, 11:4, 10:12, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Klencz Piotr / Gdynia Marcin - Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz 2 2:3 (11/7 9/11 12/10 4/11 4/11)
3 Burkacki Adrian / Wandas Krzysztof - Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:8)
4 Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz - Nowak Krzysztof / Sawicki Dariusz 2 2:3 (8:11 ; 11:9 ; 11:9 ; 10:12 ; 13:15)
5 Machał Grzegorz / Piekarczyk Tomasz - Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz 1 1:3 (11:7, 5:11, 6:11, 4:11)
6 Przybyła Mateusz / Dyrszka Rajnard - Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard 1 1:3 (7:11 ; 11:7 ; 6:11 ; 9:11)
8 Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz - Wróbel Łukasz / Lisok Paweł 2 3:0 (11:8 ; 11:8 ; 11:8)
9 Sokołowski Mirosław / Usarek Rafał - Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz 2 0:3 (1:11, 9:11, 8:11)
10 Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz - Olejnik Zbigniew / Krupa Grzegorz 1 3:0 (11:6 ; 11:7 ; 11:8)
11 Peczalka Adrian / Stasiak Robert - Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz 1 3:1 (11/6,5/11,11/4,14/12)
12 Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz - Koźluk Andrzej / Piekarczyk Tomasz 1 2:3 (11:5 ; 4:11 ; 8:11 ; 18:16 ; 6:11)
13 Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz - Usarek Rafał / Jagoda Michał 1 3:0 (11:8 ; 11:3 ; 11:4)
14 Wieczorek Bartłomiej / Juraszek Marcin - Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz 1 0:3 (6:11, 1:11, 2:11)
15 Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz - Stasiak Robert / Peczalka Adrian 1 1:3 (8:11 ; 11:4 ; 7:11 ; 7:11)
16 Okorski Przemysław / Wróbel Łukasz - Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz 2 1:3 (6-11, 6-11, 12-10, 10-12)
17 Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz - Kupka Rafał / Lewandowski Adam 1 3:2 (11:9 ; 7:11 ; 9:11 ; 11:9 ; 14:12)
18 Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz - Burkacki Adrian / Wandas Krzysztof 1 3:1 (11:7 ; 11:2 ; 5:11 ; 11:9)
19 Sawicki Dariusz / Nowak Krzysztof - Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz 1 3:2 (11:5, 5:11, 4:11, 11:8, 11:7)
20 Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard - Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:6)
21 Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz - Szczurek Lucjan / Zienć Andrzej 1 3:2 (8:11 ; 9:11 ; 12:10 ; 11:9 ; 11:8)
22 Łęczycki Mariusz / Pilawski Paweł - Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz 1 2:3 (4:11, 8:11, 11:9, 11:8, 9:11)