Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Adrian
Peczalka
ULKS Ruch Pniów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  12 kwietnia 1973 r.
34
Występy
18
Zwycięstwa
16
Porażki
52.94%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 17 34 157:13
2. LKS Młodość Rudno 17 29 131:39
3. LKS Naprzód Świbie 17 27 122:48
4. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 17 27 109:61
5. STS Żernica 17 26 122:48
6. ULKS Ruch Pniów 17 17 78:92
7. TTS POLONIA III Bytom 17 16 78:92
8. ULKS Pławniowice 17 9 57:113
9. UKS Feniks II Pyskowice 17 8 63:107
10. ATS II Ligota Łabędzka 17 5 50:120
11. KTS III Gliwice 17 4 30:140
12. TTS POLONIA IV Bytom 17 2 23:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kostępski Robert - Peczalka Adrian 1 3:0 (11:1,11:9,11:3)
1 Wolny Marek - Peczalka Adrian 1 1:3 (11:8,5:11,7:11,5:11)
3 Peczalka Adrian - Wołek Adam 2 3:1 (11/7,9/11,11/5,13/11)
3 Peczalka Adrian - Lewandowski Adam 2 3:1 (9/11,11/7,11/4,11/7)
2 Zienć Andrzej - Peczalka Adrian 2 3:0 (11/5 11/4 11/4)
2 Gdynia Marcin - Peczalka Adrian 2 3:0 (11/2 11/7 11/9)
5 Peczalka Adrian - Arbaszewski Jakub 2 1:3 (11/912/14,6/11,5/11)
5 Peczalka Adrian - Szymański Łukasz 2 3:0 (11/2,11/4,11/2)
4 Wieczorek Bartłomiej - Peczalka Adrian 1 3:0 (11:7, 7:11, 11:9, 11:6)
4 Juraszek Marcin - Peczalka Adrian 1 0:3 (7:11, 3:11, 7:11,)
6 Wandas Tadeusz - Peczalka Adrian 2 3:1 (11:8, 11:6, 10:12, 11:5)
6 Słobodzian Tomasz - Peczalka Adrian 2 2:3 (11:8, 8:11, 11:9, 9:11, 11:13)
7 Peczalka Adrian - Sokołowski Oliwier 1 3:0 (11/2,11/9,11/3)
7 Peczalka Adrian - Sokołowski Oskar 1 3:1 (11/4,16/14,9/11,11/4)
9 Peczalka Adrian - Olejnik Zbigniew 1 0:3 (7/11,7/11,5/11)
9 Peczalka Adrian - Mały-Wieczorek Klaudiusz 1 3:0 (11/7,11/6,11/8)
8 Nowak Roman - Peczalka Adrian 1 3:2 (3:11, 10:12, 11:8, 11:6, 13:11)
8 Lukoszek Rafał - Peczalka Adrian 1 3:1 (4:11, 13:11, 11:5, 11:9)
10 Kozłowski Jarosław - Peczalka Adrian 1 1:3 (6:11, 11:5, 8:11, 7:11)
10 Koźluk Andrzej - Peczalka Adrian 1 3:2 (5:11, 11:8, 11:8, 8:11, 11:5)
11 Peczalka Adrian - Przybyła Mateusz 2 3:2 (12/14,11/9,11/9,6/11,11/7)
11 Peczalka Adrian - Dyrszka Rajnard 2 0:3 (8/11,5/11,10/12)
12 Peczalka Adrian - Olszyna Zbigniew 1 1:3 (1/11, 9/11,12/10, 8/11)
12 Peczalka Adrian - Kostępski Robert 1 1:3 (4/11, 8/11, 11/9, 4/11)
13 Groyecki Jacek - Peczalka Adrian 2 1:3 (6:11, 11:2, 4:11, 9:11)
13 Wróbel Piotr - Peczalka Adrian 2 3:2 (6:11, 7:11, 11:7, 12:10, 11:7)
14 Peczalka Adrian - Szczurek Lucjan 1 3:1 (13-11, 15-13, 10-12, 11-4)
14 Peczalka Adrian - Klencz Piotr 1 3:2 (9,11, 11-5, 11-6, 4-11, 11-6)
15 Sosna Adam - Peczalka Adrian 1 2:3 (11:6 ; 5:11 ; 11:7 ; 8:11 ; 6:11)
15 Nosiadek Daniel - Peczalka Adrian 1 3:0 (11:4 ; 11:6 ; 11:5)
16 Peczalka Adrian - Steuer Rudolf 2 3:2 (11/9,11/8,8/11,4/11,11/6)
16 Peczalka Adrian - Wandas Krzysztof 2 3:0 (11/5,11/7,11/8)
17 Peczalka Adrian - Nowak Krzysztof 1 1:3 (7/11,11/8,5/11,9/11)
17 Peczalka Adrian - Sawicki Dariusz 1 3:2 (11/13,9/11,12/10,11/7,11/9)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew - Gralok Joachim / Peczalka Adrian 1 3:0 (11:7,11:8,11:6)
2 Klencz Piotr / Szczurek Lucjan - Peczalka Adrian / Gralok Joachim 1 3:2 (4/11 11/7 2/11 11/9 11/6)
3 Frasek Stanisław / Peczalka Adrian - Lewandowski Adam / Wołek Adam 2 3:0 (11/7,11/2,11/8)
4 Wieczorek Bartłomiej / Gołębiowska Aleksandra - Frasek Stanisław / Peczalka Adrian 2 1:3 (11:8, 4:11, 12:14, 8:11)
5 Frasek Stanisław / Peczalka Adrian - Szymański Henryk / Pięta Leszek 1 3:0 (11/5,12/10,11/3)
6 Wandas Tadeusz / Słobodzian Tomasz - Stasiak Robert / Peczalka Adrian 2 3:2 (11:8, 8:11, 11:8, 7:11, 11:6)
7 Peczalka Adrian / Stasiak Robert - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 1 2:3 (11/5,12/10,9/11,6/11,10/12)
8 Nowak Roman / Lukoszek Rafał - Peczalka Adrian / Kwaśniok Dawid 1 3:2 (12:10, 7:11, 5:11, 11:6, 11:9)
9 Peczalka Adrian / Pietrzyk Mariusz - Olejnik Zbigniew / Mały-Wieczorek Klaudiusz 1 3:1 (11/9,6/11,11/6,11/9)
10 Kozłowski Jarosław / Koźluk Andrzej - Peczalka Adrian / Stasiak Robert 1 3:1 (3:11, 11:6, 11:7, 11:9)
11 Peczalka Adrian / Stasiak Robert - Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz 1 3:1 (11/6,5/11,11/4,14/12)
12 Stasiak Robert / Peczalka Adrian - Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard 1 0:3 (5/11, 6/11, 7/11)
13 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Peczalka Adrian / Stasiak Robert 1 3:1 (11:5, 9:11, 11:9, 11:8)
14 Peczalka Adrian / Stasiak Robert - Gdynia Marcin / Zienć Andrzej 2 2:3 (10-12, 7-11, 14-12, 13-11, 9-11)
15 Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz - Stasiak Robert / Peczalka Adrian 1 1:3 (8:11 ; 11:4 ; 7:11 ; 7:11)
16 Peczalka Adrian / Stasiak Robert - Steuer Rudolf / Wandas Tadeusz 2 1:3 (6/11,11/9,12/14,10/12)
17 Peczalka Adrian / Stasiak Robert - Konopka Romuald / Nowak Karol 2 3:0 (13/11,11/6,11/9)