Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Tomasz
Słobodzian
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  23 listopada 1988 r.
34
Występy
20
Zwycięstwa
14
Porażki
58.82%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Słobodzian Tomasz - Jagoda Michał 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:9)
1 Słobodzian Tomasz - Usarek Rafał 2 3:0 (11:2, 11:4, 11:2)
2 Wróbel Piotr - Słobodzian Tomasz 2 0:3 (4:11, 9:11, 6:11)
2 Mały-Wieczorek Klaudiusz - Słobodzian Tomasz 2 1:3 (6:11, 12:10, 10:12, 5:11)
3 Słobodzian Tomasz - Dyrszka Rajnard 2 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
3 Słobodzian Tomasz - Nosiadek Daniel 2 3:2 (11:7, 11:8, 8:11, 8:11, 11:7)
4 Zienć Andrzej - Słobodzian Tomasz 2 3:0 (11/9 11/6 11/9)
4 Gdynia Marcin - Słobodzian Tomasz 2 0:3 (7/11 10/12 9/11)
6 Słobodzian Tomasz - Frasek Stanisław 2 3:1 (11:3, 8:11, 11:9, 11:4)
6 Słobodzian Tomasz - Peczalka Adrian 2 2:3 (11:8, 8:11, 11:9, 9:11, 11:13)
7 Konopka Romuald - Słobodzian Tomasz 1 0:3 (9:11, 7:11, 8:11)
7 Lukoszek Rafał - Słobodzian Tomasz 1 3:1 (14:12, 11:6, 4:11, 11:7)
9 Wolny Michał - Słobodzian Tomasz 2 3:1 (11:5, 5:11, 11:6, 11:7)
9 Maraszkiewicz Ryszard - Słobodzian Tomasz 2 3:0 (11:8, 14:12, 11:5)
11 Wróbel Łukasz - Słobodzian Tomasz 1 3:0 (11:7,11:7,11:6)
11 Okorski Przemysław - Słobodzian Tomasz 1 1:3 (5:11,11:7,10:12,4:11)
12 Sopel Jan - Słobodzian Tomasz 2 0:3 (5/11, 9/11, 6/11)
12 Dorosławski Dariusz - Słobodzian Tomasz 2 0:3 (9/11, 4/11, 8/11)
13 Koźluk Andrzej - Słobodzian Tomasz 2 3:0 (11:9, 15:13, 11:7)
13 Radło Sławomir - Słobodzian Tomasz 2 1:3 (12:10, 9:11, 9:11, 5:11)
14 Piwowarski Jakub - Słobodzian Tomasz 2 0:3 (8:11, 7:11, 8:11)
14 Usarek Rafał - Słobodzian Tomasz 2 1:3 (5:11, 11:9, 5:11, 3:11)
15 Mondroch Kamil - Słobodzian Tomasz 2 0:3 (8:11 6:11, 5:11)
15 Gołębiowska Aleksandra - Słobodzian Tomasz 2 2:3 (13:11, 11:9, 3:11, 7:11, 8:11)
16 Kwaśniok Dawid - Słobodzian Tomasz 1 3:1 (11/5,7/11,14/12,11/8)
16 Frasek Stanisław - Słobodzian Tomasz 1 3:1 (8/11,11/8,11/7,11/7)
18 Sosna Adam - Słobodzian Tomasz 1 3:2 (11:4 ; 7:11 ; 11:6 ; 7:11 ; 12:10)
18 Nosiadek Daniel - Słobodzian Tomasz 1 3:1 (9:11 ; 11:4 ; 11:7 ; 11:3)
20 Słobodzian Tomasz - Lukoszek Rafał 2 3:0 (11:8, 11:5, 12:10)
20 Słobodzian Tomasz - Nowak Krzysztof 2 3:2 (9:11, 8:11, 11:7, 11:8, 11:2)
21 Słobodzian Tomasz - Olszyna Zbigniew 2 0:3 (7:11, 6:11, 8:11)
21 Słobodzian Tomasz - Maraszkiewicz Ryszard 2 0:3 (7:11, 8:11, 9:11)
22 Słobodzian Tomasz - Gdynia Marcin 2 3:2 (8:11, 11:9, 7:11, 11:8, 11:6)
22 Słobodzian Tomasz - Klencz Piotr 2 3:1 (8:11, 11:8, 11:7, 11:6)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Steuer Rudolf / Słobodzian Tomasz - Rusin Kacper / Jagoda Michał 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:7)
2 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Słobodzian Tomasz / Steuer Rudolf 2 2:3 (11:8, 5:11, 11:6, 4:11, 8:11)
3 Steuer Rudolf / Słobodzian Tomasz - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 2 3:2 (11:7, 7:11, 8:11, 11:9, 11:9)
4 Zienć Andrzej / Gdynia Marcin - Słobodzian Tomasz / Wandas Krzysztof 2 3:1 (11/4 9/11 13/11 11/8)
6 Wandas Tadeusz / Słobodzian Tomasz - Stasiak Robert / Peczalka Adrian 2 3:2 (11:8, 8:11, 11:8, 7:11, 11:6)
7 Nowak Karol / Konopka Romuald - Wandas Tadeusz / Słobodzian Tomasz 1 3:2 (11:4, 11:9, 6:11, 2:11, 11:7)
11 Okorski Przemysław / Wróbel Łukasz - Słobodzian Tomasz / Wandas Krzysztof 1 3:0 (11:7,11:5,11:8)
12 Dorosławski Dariusz / Kupka Rafał - Wandas Tadeusz / Słobodzian Tomasz 2 0:3 (5/11 ,8/11, 6/11)
13 Radło Sławomir / Koźluk Andrzej - Wandas Tadeusz / Słobodzian Tomasz 2 1:3 (11:9, 5:11, 6:11, 5:11)
14 Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier - Słobodzian Tomasz / Wandas Tadeusz 2 2:3 (11:9, 9:11, 4:11, 11:6, 6:11)
15 Gołębiowska Aleksandra / Mondroch Kamil - Wandas Tadeusz / Słobodzian Tomasz 2 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
16 Kwaśniok Dawid / Frasek Stanisław - Słobodzian Tomasz / Wandas Krzysztof 1 3:2 (10/12,7/11,11/7,11/7,11/6)
20 Słobodzian Tomasz / Steuer Rudolf - Nowak Roman / Lukoszek Rafał 2 1:3 (11:8, 10:12, 10:12, 9:11)
21 Steuer Rudolf / Słobodzian Tomasz - Olszyna Zbigniew / Wolny Marek 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:5)
22 Słobodzian Tomasz / Wandas Tadeusz - Klencz Piotr / Gdynia Marcin 2 3:1 (11:8, 11:6, 8:11, 11:8)