Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Dariusz
Sawicki
LKS Młodość Rudno
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  17 lutego 1987 r.
29
Występy
22
Zwycięstwa
7
Porażki
75.86%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 17 34 157:13
2. LKS Młodość Rudno 17 29 131:39
3. LKS Naprzód Świbie 17 27 122:48
4. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 17 27 109:61
5. STS Żernica 17 26 122:48
6. ULKS Ruch Pniów 17 17 78:92
7. TTS POLONIA III Bytom 17 16 78:92
8. ULKS Pławniowice 17 9 57:113
9. UKS Feniks II Pyskowice 17 8 63:107
10. ATS II Ligota Łabędzka 17 5 50:120
11. KTS III Gliwice 17 4 30:140
12. TTS POLONIA IV Bytom 17 2 23:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Rusin Kacper - Sawicki Dariusz 1 1:3 (11:6, 7:11, 9:11, 6:11)
2 Sokołowski Oliwier - Sawicki Dariusz 1 1:3 (8:11, 6:11, 11:8, 9:11)
3 Sawicki Dariusz - Wróbel Piotr 1 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 11:6)
4 Dyrszka Rajnard - Sawicki Dariusz 1 1:3 (6:11 ; 9:11 ; 11:5 ; 8:11)
4 Nosiadek Daniel - Sawicki Dariusz 1 0:3 (5:11 ; 9:11 ; 8:11)
1 Sawicki Dariusz - Lisok Paweł 1 3:0 (13:11, 11:1, 11:4)
1 Sawicki Dariusz - Pięta Leszek 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:9)
5 Sawicki Dariusz - Klencz Piotr 1 0:3 (5:11, 9:11, 7:11)
5 Sawicki Dariusz - Szczurek Lucjan 1 3:2 (9:11, 11:6, 12:14, 11:7, 11:5)
7 Sawicki Dariusz - Wandas Krzysztof 1 2:3 (5:11, 5:11, 11:8, 13:11, 10:12)
7 Sawicki Dariusz - Burkacki Adrian 1 2:3 (11:9, 6:11, 8:11, 11:9, 9:11)
9 Piekarczyk Tomasz - Sawicki Dariusz 1 3:1 (11:6, 2:11, 11:6, 16:14)
8 Sawicki Dariusz - Stasiak Robert 1 3:0 (14:12, 11:8, 14:12)
8 Sawicki Dariusz - Pietrzyk Mariusz 1 3:1 (11:2, 8:11, 11:6, 11:6)
10 Sawicki Dariusz - Olszyna Zbigniew 1 3:2 (9:11, 9:11, 11:8, 11:4, 11:7)
10 Sawicki Dariusz - Kostępski Robert 1 0:3 (1:11, 3:11, 2:11)
11 Janecki Andrzej - Sawicki Dariusz 2 1:3 (4/11,7/11,11/9,8/11)
11 Kupka Rafał - Sawicki Dariusz 2 1:3 (11/8,8/11,7/11,4/11)
12 Arbaszewski Jakub - Sawicki Dariusz 2 1:3 (8;11, 7:11, 11;4. 8:11)
12 Szymański Łukasz - Sawicki Dariusz 2 0:3 (6:11, 7:11, 9:11)
13 Sawicki Dariusz - Janecki Andrzej 1 3:0 (11:9, 13:11, 11:7)
13 Sawicki Dariusz - Kupka Rafał 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
14 Sawicki Dariusz - Koźluk Andrzej 1 0:3 (7-11, 5-11, 5-11)
14 Sawicki Dariusz - Machał Grzegorz 1 3:0 (11-3, 11-7, 11-6)
15 Sawicki Dariusz - Sokołowski Oskar 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:6)
15 Sawicki Dariusz - Sokołowski Oliwier 2 3:2 (9:11, 7:11, 11:9, 11:7, 11:6)
16 Sawicki Dariusz - Juraszek Marcin 1 3:1 (11:6, 11:4, 8:11, 11:6)
17 Frasek Stanisław - Sawicki Dariusz 1 1:3 (11/4,9/11,8/11,2/11)
17 Peczalka Adrian - Sawicki Dariusz 1 3:2 (11/13,9/11,12/10,11/7,11/9)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nowak Krzysztof / Sawicki Dariusz - Lisok Paweł / Szymański Łukasz 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:3)
2 Rusin Kacper / Sokołowski Oliwier - Sawicki Dariusz / Nowak Krzysztof 1 1:3 (11:7, 14:16, 8:11, 12:14)
3 Sawicki Dariusz / Nowak Krzysztof - Olejnik Zbigniew / Mały-Wieczorek Klaudiusz 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:9)
4 Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz - Nowak Krzysztof / Sawicki Dariusz 2 2:3 (8:11 ; 11:9 ; 11:9 ; 10:12 ; 13:15)
5 Nowak Krzysztof / Sawicki Dariusz - Gdynia Marcin / Zienć Andrzej 1 3:2 (8:11, 11:13, 11:8, 11:8, 11:7)
6 Wieczorek Bartłomiej / Juraszek Marcin - Sawicki Dariusz / Nowak Krzysztof 1 1:3 (8:11, 13:11, 7:11, 6:11)
7 Sawicki Dariusz / Lukoszek Rafał - Burkacki Adrian / Wandas Krzysztof 1 0:3 (6:11, 9:11, 8:11)
8 Nowak Krzysztof / Sawicki Dariusz - Stasiak Robert / Pietrzyk Mariusz 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:7)
9 Pasiński Adam / Łagowski Piotr - Sawicki Dariusz / Nowak Krzysztof 1 0:3 (8:11, 2:11, 9:11)
10 Sawicki Dariusz / Nowak Krzysztof - Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard 1 3:2 (9:11, 9:11, 11:9, 11:5, 11:9)
11 Dorosławski Dariusz / Kupka Rafał - Sawicki Dariusz / Nowak Krzysztof 2 0:3 (5/11,7/11,11/13)
12 Pięta Leszek / Arbaszewski Jakub - Sawicki Dariusz / Konopka Romuald 2 1:3 (6:11, 11:9, 2:11, 9:11)
13 Sawicki Dariusz / Konopka Romuald - Janecki Andrzej / Kupka Rafał 1 3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:8)
14 Konopka Romuald / Sawicki Dariusz - Kozłowski Jarosław / Koźluk Andrzej 1 3:1 (11-5, 11-13, 11-5, 12-10)
15 Sawicki Dariusz / Konopka Romuald - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 2 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:9)
16 Nowak Krzysztof / Sawicki Dariusz - Skocz Mateusz / Juraszek Marcin 1 3:0 (11:1, 11:5, 11:9)
17 Kwaśniok Dawid / Frasek Stanisław - Sawicki Dariusz / Nowak Krzysztof 1 3:1 (11/8,11/6,7/11,11/5)