Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Maciej
Domin
JKTS Jastrzębie
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  2 lipca 2005 r.
42
Występy
36
Zwycięstwa
6
Porażki
85.71%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 22 40 168:52
2. LKS Pogórze 22 35 158:62
3. LKS Lesznianka II Leszna Górna 22 35 158:62
4. JKTS Jastrzębie 22 33 155:65
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 22 32 145:75
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 22 25 119:101
7. ULKS II Pszczyna 22 18 95:125
8. UKS Wisła Wiślanie 22 15 75:145
9. LITS Meble Anders III Żywiec 22 13 73:147
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 22 12 74:146
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 22 4 53:167
12. Fundacja Talent II Cieszyn 22 2 47:173
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Domin Maciej - Rus Maksymilian 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:4)
2 Domin Maciej - Gajewski Adam 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:9)
1 Legierski Marek - Domin Maciej 1 1:3 (11:9, 3:11, 7:11, 6:11)
1 Bujok Andrzej - Domin Maciej 1 0:3 (5:11, 8:11, 8:11)
4 Domin Maciej - Siedlaczek Andrzej 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:5)
4 Domin Maciej - Wiecheć Adrian 1 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 14:12)
5 Śmieja Zbigniew - Domin Maciej 1 3:1 (10:12,12:10,11:9,11:8)
5 Kajstura II Tomasz - Domin Maciej 1 2:3 (13:11,11:13,9:11,11:7,15:17)
3 Małysiak Ryszard - Domin Maciej 1 0:3 (8:11, 9:11 , 9:11)
3 Kolonko Piotr - Domin Maciej 1 1:3 (7:11, 6:11, 11:9, 4:11)
6 Domin Maciej - Duda Wojciech 2 3:0 (11:7,11:8,11:8)
6 Domin Maciej - Szostok Sebastian 2 3:2 (11:9,7:11,11:8,7:11,11:6)
7 Sanetra Andrzej - Domin Maciej 1 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 7:11)
7 Mika Tomasz - Domin Maciej 1 0:3 (6:11, 7:11, 8:11)
8 Domin Maciej - Baborski Andrzej 2 3:1 (9:11,11:5,11:7,11:8)
8 Domin Maciej - Duraj Mariusz 2 3:1 (11:7,7:11,11:7,11:8)
9 Sztuka Jacek - Domin Maciej 1 3:2 (11:9 11:7 5:11 1:11 11:9)
9 Brak Sławomir - Domin Maciej 1 2:3 (6:11 11:6 7:11 11:7 8:11)
10 Domin Maciej - Łosiński Adam 1 3:2 (9:11,11:5,8:11,11:5,11:9)
10 Domin Maciej - Miklar Piotr 1 3:0 (11:6,11:9,11:5)
11 Chmielniak Konrad - Domin Maciej 2 0:3 (4:11, 5:11, 4:11)
11 Krajewski Arkadiusz - Domin Maciej 2 3:1 (11:5, 10:12, 12:10, 11:6)
12 Domin Maciej - Seklecki Radosław 1 3:0 (11:7,11:8,11:4)
12 Domin Maciej - Minge Andrzej 1 3:0 (11:7,11:8,12:10)
13 Sibik Łukasz - Domin Maciej 1 0:3 (8:11, 12:14, 8:11)
13 Duraj Mariusz - Domin Maciej 1 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 6:11)
14 Domin Maciej - Zuziak Wojciech 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:9)
14 Domin Maciej - Pieronek Grzegorz 2 3:1 (11:6,11:8,7:11,11:6)
15 Domin Maciej - Małysiak Dominik 2 3:0 (11:5,11:4,11:6)
15 Domin Maciej - Król Jarosław 2 3:0 (11:4,11:7,11:8)
16 Siedlaczek Andrzej - Domin Maciej 1 0:3 (1:11, 5:11, 5:11.)
16 Jahn Artur - Domin Maciej 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:3.)
18 Mrowca Michał - Domin Maciej 2 3:0 (15-13 11-5 11-7)
18 Szostok Sebastian - Domin Maciej 2 3:1 (11-9 15-13 7-11 11-4)
19 Domin Maciej - Balcar Jacek 2 3:1 (11:7,11:8,7:11,11:6)
19 Domin Maciej - Bałoń Robert 2 3:1 (11:7,11:6,8:11,11:7)
20 Domin Maciej - Nikiel Sebastian 1 3:1 (11:9,7:11,11:7,11:5)
20 Domin Maciej - Kajstura II Tomasz 1 3:2 (11:7,11:8,8:11,9:11,11:6)
21 Brzezina Tadeusz - Domin Maciej 1 1:3 (11:8, 6:11, 9:11, 2:11)
21 Wanat Zdzisław - Domin Maciej 1 1:3 (4:11, 11:9, 12:14, 9:11)
22 Kufel Karol - Domin Maciej 1 2:3 (11:5, 6:11, 11:9, 4:11, 10:12)
22 Gajewski Adam - Domin Maciej 1 0:3 (9:11, 11:13, 10:12)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Legierski Marek / Minge Andrzej - Skórko Bartłomiej / Domin Maciej 1 0:3 (8:11, 8:11, 9:11)
2 Skórko Bartłomiej / Domin Maciej - Kufel Karol / Słowik Marcin 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:7)
3 Kolonko Piotr / Król Jarosław - Domin Maciej / Skórko Bartłomiej 1 0:3 (11:13, 11:13; 9:11)
4 Skórko Bartłomiej / Domin Maciej - Wiecheć Adrian / Siedlaczek Andrzej 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:8)
5 Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz - Wizner Jakub / Domin Maciej 1 3:1 (12:14,11:6,11:9,11:4)
6 Domin Maciej / Skórko Bartłomiej - Mrowca Michał / Duda Wojciech 1 1:3 (11:9,10:12,11:13,11:13)
7 Mika Tomasz / Sanetra Andrzej - Skórko Bartłomiej / Domin Maciej 1 1:3 (7:11, 11:9, 6:11, 8:11)
8 Domin Maciej / Skórko Bartłomiej - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 2:3 (11:9,8:11,11:7,7:11,9:11)
9 Balcar Jacek / Sztuka Jacek - Skórko Bartłomiej / Domin Maciej 1 3:1 (11:4 11:4 9:11 13:11)
10 Skórko Bartłomiej / Domin Maciej - Łosiński Wojciech / Łosiński Adam 1 3:0 (11:9,12:10,11:9)
11 Rucka Celina / Chmielniak Konrad - Domin Maciej / Skórko Bartłomiej 1 0:3 (7:11, 9:11, 8:11)
12 Wizner Jakub / Domin Maciej - Bujok Andrzej / Seklecki Radosław 1 3:0 (11:9,11:7,11:8)
13 Duraj Mariusz / Baborski Andrzej - Skórko Bartłomiej / Domin Maciej 1 0:3 (9:11, 5:11, 8:11)
14 Domin Maciej / Fajkus Roman - Mika Tomasz / Widz Jan 2 3:0 (11:8,11:7,11:5)
15 Skórko Bartłomiej / Domin Maciej - Kolonko Piotr / Król Jarosław 1 3:0 (11:6,11:7,11:8)
16 Siedlaczek Andrzej / Jahn Artur - Domin Maciej / Wizner Jakub 1 0:3 (6:11, 5:11, 5:11.)
18 Mrowca Michał / Duda Wojciech - Skórko Bartłomiej / Domin Maciej 2 3:1 (11-8 6-11 11-3 11-6)
19 Skórko Bartłomiej / Domin Maciej - Balcar Jacek / Sztuka Jacek 1 3:2 (11:7,8:11,9:11,11:9,11:7)
20 Wizner Jakub / Domin Maciej - Nikiel Sebastian / Śmieja Zbigniew 2 3:2 (11:5,9:11,11:7,8:11,13:11)
21 Wanat Zdzisław / Łosiński Wojciech - Skórko Bartłomiej / Domin Maciej 2 1:3 (3:11, 7:11, 11:7, 10:12)
22 Gniadek Michał / Sudoł Amanda - Wizner Jakub / Domin Maciej 1 0:3 (7:11, 4:11, 3:11)