Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Bartłomiej
Skórko
JKTS Jastrzębie
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  31 maja 2005 r.
32
Występy
28
Zwycięstwa
4
Porażki
87.5%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 21 38 161:49
2. LKS Lesznianka II Leszna Górna 21 35 155:55
3. LKS Pogórze 21 35 154:56
4. JKTS Jastrzębie 21 31 147:63
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 21 30 139:71
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 21 25 115:95
7. ULKS II Pszczyna 21 17 90:120
8. UKS Wisła Wiślanie 21 14 70:140
9. LITS Meble Anders III Żywiec 21 13 71:139
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 21 10 68:142
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 21 2 46:164
12. Fundacja Talent II Cieszyn 21 2 44:166
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Skórko Bartłomiej - Gajewski Adam 1 3:0 (11:5, 11:2, 11:9)
2 Skórko Bartłomiej - Rus Maksymilian 1 3:0 (11P:7, 11:6, 11:7)
1 Bujok Andrzej - Skórko Bartłomiej 1 0:3 (6:11, 4:11, 9:11)
1 Legierski Marek - Skórko Bartłomiej 1 0:3 (16:18, 10:12, 4;11)
4 Skórko Bartłomiej - Wiecheć Adrian 1 3:0 (11:8, 11:7, 14:12)
4 Skórko Bartłomiej - Siedlaczek Andrzej 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:5)
3 Kolonko Piotr - Skórko Bartłomiej 1 1:3 (5:11, 5:11, 11:7, 10:12)
3 Małysiak Ryszard - Skórko Bartłomiej 1 2:3 (7L11; 11:7 , 5:11. 11:5, 8:11)
6 Skórko Bartłomiej - Mrowca Michał 1 3:1 (12:10,12:14,11:8,14:12)
6 Skórko Bartłomiej - Paszek Piotr 1 3:2 (11:7,8:11,11:8,8:11,11:5)
7 Widz Jan - Skórko Bartłomiej 1 0:3 (4:11, 7:11, 8:11)
7 Pastor Zenon - Skórko Bartłomiej 1 3:2 (11:8, 6:11, 11:8, 12:14, 11:7)
8 Skórko Bartłomiej - Rus Jacek 1 3:0 (11:8,11:6,11:8)
8 Skórko Bartłomiej - Kukla Sabina 1 3:0 (11:8,11:7,11:8)
9 Brak Sławomir - Skórko Bartłomiej 1 3:2 (12:10 11:9 7:11 10:12 11:2)
9 Sztuka Jacek - Skórko Bartłomiej 1 3:1 (11:4 6:11 11:8 16:14)
10 Skórko Bartłomiej - Miklar Piotr 1 1:3 (11:7,3:11,7:11,7:11)
10 Skórko Bartłomiej - Łosiński Adam 1 3:1 (11:7,11:4,4:11,11:6)
11 Rucka Celina - Skórko Bartłomiej 1 0:3 (3:11, 8:11, 4:11)
11 Kalisz Robert - Skórko Bartłomiej 1 1:3 (11:9, 8:11, 5:11, 7:11)
13 Duraj Mariusz - Skórko Bartłomiej 1 0:3 (8:11, 10:12, 9:11)
13 Sibik Łukasz - Skórko Bartłomiej 1 0:3 (7:11, 7:11, 7:11)
15 Skórko Bartłomiej - Małysiak Ryszard 1 3:1 (4:11,11:7,11:8,11:9)
15 Skórko Bartłomiej - Kolonko Piotr 1 3:0 (11:7,11:6,11:7)
17 Skórko Bartłomiej - Kalisz Robert 1 3:0 (11:7,11:8,11:7)
17 Skórko Bartłomiej - Rucka Celina 1 3:0 (11:9,11:7,11:5)
18 Duda Wojciech - Skórko Bartłomiej 1 2:3 (11-7 10-12 8-11 11-3 7-11)
18 Śliwka Zdzisław - Skórko Bartłomiej 1 0:3 (11-13 10-12 9-11)
19 Skórko Bartłomiej - Brak Sławomir 1 3:1 (13:11,11:5,7:11,11:8)
19 Skórko Bartłomiej - Sztuka Jacek 1 3:1 (11:7,11:8,8:11,11:9)
21 Szop Jakub - Skórko Bartłomiej 2 1:3 (9:11, 9:11, 12:10, 8:11)
21 Łosiński Wojciech - Skórko Bartłomiej 2 1:3 (11:9, 5:11, 9:11, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Legierski Marek / Minge Andrzej - Skórko Bartłomiej / Domin Maciej 1 0:3 (8:11, 8:11, 9:11)
2 Skórko Bartłomiej / Domin Maciej - Kufel Karol / Słowik Marcin 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:7)
3 Kolonko Piotr / Król Jarosław - Domin Maciej / Skórko Bartłomiej 1 0:3 (11:13, 11:13; 9:11)
4 Skórko Bartłomiej / Domin Maciej - Wiecheć Adrian / Siedlaczek Andrzej 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:8)
6 Domin Maciej / Skórko Bartłomiej - Mrowca Michał / Duda Wojciech 1 1:3 (11:9,10:12,11:13,11:13)
7 Mika Tomasz / Sanetra Andrzej - Skórko Bartłomiej / Domin Maciej 1 1:3 (7:11, 11:9, 6:11, 8:11)
8 Domin Maciej / Skórko Bartłomiej - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 2:3 (11:9,8:11,11:7,7:11,9:11)
9 Balcar Jacek / Sztuka Jacek - Skórko Bartłomiej / Domin Maciej 1 3:1 (11:4 11:4 9:11 13:11)
10 Skórko Bartłomiej / Domin Maciej - Łosiński Wojciech / Łosiński Adam 1 3:0 (11:9,12:10,11:9)
11 Rucka Celina / Chmielniak Konrad - Domin Maciej / Skórko Bartłomiej 1 0:3 (7:11, 9:11, 8:11)
13 Duraj Mariusz / Baborski Andrzej - Skórko Bartłomiej / Domin Maciej 1 0:3 (9:11, 5:11, 8:11)
15 Skórko Bartłomiej / Domin Maciej - Kolonko Piotr / Król Jarosław 1 3:0 (11:6,11:7,11:8)
17 Dolbicki Przemysław / Skórko Bartłomiej - Chmielniak Konrad / Rucka Celina 1 3:1 (9:11,11:3,11:5,11:6)
18 Mrowca Michał / Duda Wojciech - Skórko Bartłomiej / Domin Maciej 2 3:1 (11-8 6-11 11-3 11-6)
19 Skórko Bartłomiej / Domin Maciej - Balcar Jacek / Sztuka Jacek 1 3:2 (11:7,8:11,9:11,11:9,11:7)
21 Wanat Zdzisław / Łosiński Wojciech - Skórko Bartłomiej / Domin Maciej 2 1:3 (3:11, 7:11, 11:7, 10:12)