Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Sławomir
Brak
LKS Lesznianka II Leszna Górna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  6 marca 1982 r.
24
Występy
18
Zwycięstwa
6
Porażki
75%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 17 32 134:36
2. LKS Lesznianka II Leszna Górna 17 31 134:36
3. LKS Pogórze 17 29 128:42
4. UGKS Sokół Zebrzydowice 17 28 124:46
5. JKTS Jastrzębie 17 26 126:44
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 17 18 86:84
7. LITS Meble Anders III Żywiec 17 12 61:109
8. ULKS II Pszczyna 17 11 65:105
9. UKS Wisła Wiślanie 18 10 51:129
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 19 7 53:137
11. Fundacja Talent II Cieszyn 17 2 42:128
12. PKS Olimpijczyk II Gilowice 18 2 36:144

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sztwiertnia Andrzej - Brak Sławomir 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:8.)
1 Wiecheć Adrian - Brak Sławomir 1 1:3 (6:11, 11:8, 7:11, 7:11.)
2 Brak Sławomir - Ochodek Grzegorz 2 3:0 (11:6, 11:4, 11:8)
2 Brak Sławomir - Kajstura I Tomasz 2 3:2 (11:8, 9:11, 4:11, 11:8, 11:9)
3 Paszek Piotr - Brak Sławomir 2 3:2 (7:11, 11:8, 7:11, 11:4, 11:5)
3 Mrowca Michał - Brak Sławomir 2 3:1 (11:7, 11:7, 9:11, 11:3)
4 Brak Sławomir - Bujok Andrzej 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:7.)
4 Brak Sławomir - Seklecki Radosław 1 3:2 (10:12, 11:9, 8:11, 11:9, 11:7.)
5 Gajewski Adam - Brak Sławomir 1 1:3 (13:11, 4:11, 6:11, 10:12)
5 Rus Maksymilian - Brak Sławomir 1 0:3 (7:11, 6:11, 8:11)
7 Miklar Piotr - Brak Sławomir 2 1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 8:11)
7 Kleta Rafał - Brak Sławomir 2 0:3 (8:11, 9:11, 7:11)
9 Brak Sławomir - Skórko Bartłomiej 1 3:2 (12:10 11:9 7:11 10:12 11:2)
9 Brak Sławomir - Domin Maciej 1 2:3 (6:11 11:6 7:11 11:7 8:11)
10 Wigłasz Piotr - Brak Sławomir 2 0:3 (7:11, 0:11, 2:11)
10 Kukla Sabina - Brak Sławomir 2 3:1 (13:11, 12:10, 9:11, 11:8)
11 Kupczak Antoni - Brak Sławomir 1 1:3 (11:6, 6:11, 10:12, 3:11)
11 Sanetra Andrzej - Brak Sławomir 1 2:3 (11:13, 11:9, 9:11, 11:9, 10:12)
12 Brak Sławomir - Jahn Artur 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:5.)
12 Brak Sławomir - Sztwiertnia Andrzej 1 1:3 (11:6, 10:12, 11:13, 9:11.)
15 Brak Sławomir - Sibik Łukasz 1 3:0 (11-7, 11-5, 11-7)
15 Brak Sławomir - Rus Jacek 1 3:0 (11-7, 11-2, 11-7)
17 Małysiak Dominik - Brak Sławomir 2 0:3 (8;11, 2;11, 5;11)
17 Król Jarosław - Brak Sławomir 2 0:3 (10;12, 9;11, 3;11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sztwiertnia Andrzej / Jahn Artur - Bałoń Robert / Brak Sławomir 1 3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 11:3.)
4 Brak Sławomir / Bałoń Robert - Bujok Andrzej / Seklecki Radosław 1 1:3 (5:11, 11:6, 7:11, 8:11.)
5 Rus Maksymilian / Słowik Marcin - Brak Sławomir / Lorc Mateusz 1 3:2 (11:8, 9:11, 12:10, 9:11, 11:9)
10 Rus Jacek / Kukla Sabina - Bałoń Robert / Brak Sławomir 1 3:1 (11:6, 11:4, 10:12, 11:6)
11 Sanetra Andrzej / Zuziak Wojciech - Brak Sławomir / Lorc Mateusz 1 1:3 (11:8, 7:11, 5:11, 6:11)