Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Zbigniew
Śmieja
RKS Cukrownik Chybie
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  18 maja 1969 r.
34
Występy
26
Zwycięstwa
8
Porażki
76.47%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 21 38 161:49
2. LKS Lesznianka II Leszna Górna 21 35 155:55
3. LKS Pogórze 21 35 154:56
4. JKTS Jastrzębie 21 31 147:63
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 21 30 139:71
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 21 25 115:95
7. ULKS II Pszczyna 21 17 90:120
8. UKS Wisła Wiślanie 21 14 70:140
9. LITS Meble Anders III Żywiec 21 13 71:139
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 21 10 68:142
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 21 2 46:164
12. Fundacja Talent II Cieszyn 21 2 44:166
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Śmieja Zbigniew - Wigłasz Piotr 2 3:0 (11:3,12:10,12:10)
3 Śmieja Zbigniew - Sibik Łukasz 2 3:0 (11:8,12:10,11:9)
4 Sanetra Andrzej - Śmieja Zbigniew 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:9)
4 Pieronek Grzegorz - Śmieja Zbigniew 1 3:2 (11:9, 8:11, 6:11, 11:5, 11:9)
5 Śmieja Zbigniew - Domin Maciej 1 3:1 (10:12,12:10,11:9,11:8)
5 Śmieja Zbigniew - Wizner Jakub 1 3:2 (11:6,9:11,8:11,11:6,11:9)
6 Kalisz Robert - Śmieja Zbigniew 1 0:3 (7:11,9:11,11:13)
6 Rucka Celina - Śmieja Zbigniew 1 1:3 (11:5,9:11,8:11,7:11)
7 Śmieja Zbigniew - Sapiński Piotr 1 3:0 (11:6,11:6,11:5)
8 Małysiak Dominik - Śmieja Zbigniew 2 0:3 (6:11, 5:11, 5:11)
8 Kolonko Piotr - Śmieja Zbigniew 2 3:0 (11:3, 11:6, 11:7)
9 Śmieja Zbigniew - Siedlaczek Andrzej 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:7)
9 Śmieja Zbigniew - Sztwiertnia Andrzej 1 3:1 (13:15, 11:9, 11:9, 15:13)
10 Minge Andrzej - Śmieja Zbigniew 1 3:2 (11:4; 5:11, 12:10; 8:11, 11:8)
10 Seklecki Radosław - Śmieja Zbigniew 1 1:3 (11:6, 6:11, 8:11, 8:11.)
11 Duda Wojciech - Śmieja Zbigniew 2 0:3 (9-11 9-11 10-12)
12 Śmieja Zbigniew - Małysiak Ryszard 1 2:3 (14:12, 4:11, 11:13, 11:9, 6:11)
13 Wiecheć Adrian - Śmieja Zbigniew 2 0:3 (13:15, 2:11, 10:12)
13 Sztwiertnia Andrzej - Śmieja Zbigniew 2 3:1 (11:7, 11:8, 6:11, 11:7)
14 Śmieja Zbigniew - Rucka Celina 2 3:0 (11:4, 11:4, 11:4)
15 Śmieja Zbigniew - Podżorski Roman 2 3:1 (9-11, 11-5, 11-7, 11-4)
15 Śmieja Zbigniew - Seklecki Radosław 2 3:0 (13-11, 11-6, 13-11)
16 Baborski Andrzej - Śmieja Zbigniew 2 1:3 (5:11, 4:11, 11:9, 3:11)
16 Rus Jacek - Śmieja Zbigniew 2 2:3 (6:11, 11:5, 11:9, 6:11, 9:11)
17 Śmieja Zbigniew - Zuziak Wojciech 2 3:1 (11:9,10:12,11:9,11:8)
17 Śmieja Zbigniew - Widz Jan 2 3:0 (11:8,13:11,11:6)
18 Sudoł Amanda - Śmieja Zbigniew 2 0:3 (8:11, 2:11, 7:11)
18 Szymik Dawid - Śmieja Zbigniew 2 1:3 (10:12, 2:11, 12:10, 1:11)
19 Miklar Piotr - Śmieja Zbigniew 2 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 9:11)
19 Kleta Rafał - Śmieja Zbigniew 2 3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 11:6)
20 Fajkus Roman - Śmieja Zbigniew 2 1:3 (11:4,6:11,5:11,6:11)
20 Wizner Jakub - Śmieja Zbigniew 2 2:3 (11:8,12:14,9:11,11:8,8:11)
21 Śmieja Zbigniew - Duda Wojciech 2 3:1 (11:7,12:10,10:12,11:6)
21 Śmieja Zbigniew - Szostok Sebastian 2 1:3 (6:11,11:7,7:11,10:12)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Kajstura II Tomasz / Śmieja Zbigniew - Rus Jacek / Wigłasz Piotr 2 3:2 (7:11,11:7,12:10,8:11,11:2)
4 Sanetra Andrzej / Zuziak Wojciech - Ochodek Grzegorz / Śmieja Zbigniew 1 3:1 (11:5, 11:6, 11:13, 11:9)
5 Śmieja Zbigniew / Ochodek Grzegorz - Dolbicki Przemysław / Fajkus Roman 1 3:0 (11:6,11:6,11:9)
6 Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert - Kajstura II Tomasz / Śmieja Zbigniew 1 3:2 (5:11,11:8,12:14,12:10,11:7)
7 Śmieja Zbigniew / Nikiel Sebastian - Sapiński Piotr / Gniadek Michał 2 3:0 (11:9,11:8,11:6)
8 Małysiak Ryszard / Małysiak Dominik - Nikiel Sebastian / Śmieja Zbigniew 2 0:3 (3:11, 4:11, 2:11)
9 Śmieja Zbigniew / Ochodek Grzegorz - Wiecheć Adrian / Siedlaczek Andrzej 2 3:1 (7:11, 11:8, 11:8, 11:9)
10 Bujok Andrzej / Seklecki Radosław - Ochodek Grzegorz / Śmieja Zbigniew 2 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:8.)
12 Nikiel Sebastian / Śmieja Zbigniew - Małysiak Ryszard / Małysiak Dominik 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:6)
13 Jahn Artur / Wiecheć Adrian - Nikiel Sebastian / Śmieja Zbigniew 2 1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 8:11)
14 Śmieja Zbigniew / Ochodek Grzegorz - Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert 2 2:3 (11:13, 9:11, 11:9, 11:8, 6:11)
15 Nikiel Sebastian / Śmieja Zbigniew - Podżorski Roman / Legierski Marek 1 3:1 (11-8, 10-12, 11-6, 11-2)
16 Rus Jacek / Duraj Mariusz - Ochodek Grzegorz / Śmieja Zbigniew 2 3:1 (9:11, 11:9, 12:10, 11:6)
17 Śmieja Zbigniew / Kajstura I Tomasz - Zuziak Wojciech / Widz Jan 2 3:1 (11:6,11:7,9:11,12:10)
18 Gajewski Adam / Słowik Marcin - Nikiel Sebastian / Śmieja Zbigniew 2 2:3 (6:11, 7:11, 11:7, 11:8, 8:11)
19 Miklar Piotr / Kleta Rafał - Ochodek Grzegorz / Śmieja Zbigniew 2 2:3 (11:6, 11:4, 10:12, 9:11, 9:11)
20 Wizner Jakub / Domin Maciej - Nikiel Sebastian / Śmieja Zbigniew 2 3:2 (11:5,9:11,11:7,8:11,13:11)
21 Nikiel Sebastian / Śmieja Zbigniew - Mrowca Michał / Duda Wojciech 1 3:2 (11:9,6:11,11:4,9:11,11:6)