Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Okręgowa (gr. II)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Młodość Rudno 3 6 28:2
2. UKS Wolej Ruda Śląska 3 6 27:3
3. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 3 6 23:7
4. Stowarzyszenie Tenisa Stołowego Żernica 3 4 20:10
5. UKS Feniks II Pyskowice 3 3 11:19
6. LKS Naprzód Świbie 2 2 13:7
7. TTS POLONIA III Bytom 3 2 12:18
8. ULKS Pławniowice 3 2 10:20
9. KTS III Gliwice 3 2 8:22
10. ULKS Ruch Pniów 2 1 7:13
11. ATS II Ligota Łabędzka 3 0 10:20
12. TTS POLONIA IV Bytom 3 0 1:29
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00
126
LOII 1
UKS Wolej Ruda Śląska ULKS Ruch Pniów 8:2 Szczegóły
2018-10-04
g. 17:30
W: pozytywna
127
LOII 1
ATS II Ligota Łabędzka UKS Feniks II Pyskowice 4:6 Szczegóły
2018-10-04
g. 18:00
128
LOII 1
LKS Młodość Rudno ULKS Pławniowice 9:1 Szczegóły
2018-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
129
LOII 1
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka KTS III Gliwice 8:2 Szczegóły
2018-10-04
g. 18:00
W: negatywna
130
LOII 1
TTS POLONIA IV Bytom TTS POLONIA III Bytom 0:10 Szczegóły
2018-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
131
LOII 1
LKS Naprzód Świbie Stowarzyszenie Tenisa Stołowego Żernica 3:7 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
132
LOII 2
LKS Naprzód Świbie ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
2018-10-10
g. 17:30
W: pozytywna
133
LOII 2
Stowarzyszenie Tenisa Stołowego Żernica TTS POLONIA IV Bytom 9:1 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
134
LOII 2
TTS POLONIA III Bytom ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 1:9 Szczegóły
2018-10-10
g. 19:00
W: pozytywna
135
LOII 2
KTS III Gliwice LKS Młodość Rudno 0:10 Szczegóły
2018-10-10
g. 18:00
136
LOII 2
ULKS Pławniowice ATS II Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
2018-10-10
g. 18:00
W: pozytywna
137
LOII 2
UKS Feniks II Pyskowice UKS Wolej Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
138
LOII 3
ULKS Ruch Pniów UKS Feniks II Pyskowice 5:5 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
139
LOII 3
UKS Wolej Ruda Śląska ULKS Pławniowice 9:1 Szczegóły
2018-10-19
g. 17:30
140
LOII 3
ATS II Ligota Łabędzka KTS III Gliwice 4:6 Szczegóły
2018-10-17
g. 18:30
141
LOII 3
LKS Młodość Rudno TTS POLONIA III Bytom 9:1 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
142
LOII 3
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka Stowarzyszenie Tenisa Stołowego Żernica 6:4 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
143
LOII 3
TTS POLONIA IV Bytom LKS Naprzód Świbie 0:10 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
144
LOII 4
TTS POLONIA IV Bytom ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
145
LOII 4
LKS Naprzód Świbie ULKS Tajfun Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2018-10-24
g. 17:30
146
LOII 4
Stowarzyszenie Tenisa Stołowego Żernica LKS Młodość Rudno -:- Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
147
LOII 4
TTS POLONIA III Bytom ATS II Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2018-10-24
g. 19:00
148
LOII 4
KTS III Gliwice UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
2018-10-24
g. 18:00
149
LOII 4
ULKS Pławniowice UKS Feniks II Pyskowice -:- Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
150
LOII 5
ULKS Ruch Pniów ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
2018-11-07
g. 18:00
151
LOII 5
UKS Feniks II Pyskowice KTS III Gliwice -:- Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
152
LOII 5
UKS Wolej Ruda Śląska TTS POLONIA III Bytom -:- Szczegóły
2018-11-08
g. 17:30
153
LOII 5
ATS II Ligota Łabędzka Stowarzyszenie Tenisa Stołowego Żernica -:- Szczegóły
2018-11-07
g. 18:00
154
LOII 5
LKS Młodość Rudno LKS Naprzód Świbie -:- Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
155
LOII 5
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka TTS POLONIA IV Bytom -:- Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
156
LOII 6
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
157
LOII 6
TTS POLONIA IV Bytom LKS Młodość Rudno -:- Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
158
LOII 6
LKS Naprzód Świbie ATS II Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2018-11-14
g. 17:30
159
LOII 6
Stowarzyszenie Tenisa Stołowego Żernica UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
160
LOII 6
TTS POLONIA III Bytom UKS Feniks II Pyskowice -:- Szczegóły
2018-11-14
g. 19:00
161
LOII 6
KTS III Gliwice ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
2018-11-22
g. 18:00
162
LOII 7
ULKS Ruch Pniów KTS III Gliwice -:- Szczegóły
2018-11-21
g. 18:00
163
LOII 7
ULKS Pławniowice TTS POLONIA III Bytom -:- Szczegóły
2018-11-21
g. 18:00
164
LOII 7
UKS Feniks II Pyskowice Stowarzyszenie Tenisa Stołowego Żernica -:- Szczegóły
2018-11-22
g. 18:00
165
LOII 7
UKS Wolej Ruda Śląska LKS Naprzód Świbie -:- Szczegóły
2018-11-22
g. 17:30
166
LOII 7
ATS II Ligota Łabędzka TTS POLONIA IV Bytom -:- Szczegóły
2018-11-21
g. 18:00
167
LOII 7
LKS Młodość Rudno ULKS Tajfun Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2018-11-28
g. 19:00
168
LOII 8
LKS Młodość Rudno ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
169
LOII 8
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka ATS II Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
170
LOII 8
TTS POLONIA IV Bytom UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
171
LOII 8
LKS Naprzód Świbie UKS Feniks II Pyskowice -:- Szczegóły
2018-11-28
g. 17:30
172
LOII 8
Stowarzyszenie Tenisa Stołowego Żernica ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
173
LOII 8
TTS POLONIA III Bytom KTS III Gliwice -:- Szczegóły
2018-12-06
g. 18:00
174
LOII 9
ULKS Ruch Pniów TTS POLONIA III Bytom -:- Szczegóły
2018-12-05
g. 19:00
175
LOII 9
KTS III Gliwice Stowarzyszenie Tenisa Stołowego Żernica -:- Szczegóły
2018-12-05
g. 18:00
176
LOII 9
ULKS Pławniowice LKS Naprzód Świbie -:- Szczegóły
2018-12-05
g. 18:00
177
LOII 9
UKS Feniks II Pyskowice TTS POLONIA IV Bytom -:- Szczegóły
2018-12-06
g. 18:00
178
LOII 9
UKS Wolej Ruda Śląska ULKS Tajfun Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2018-12-06
g. 17:30
179
LOII 9
ATS II Ligota Łabędzka LKS Młodość Rudno -:- Szczegóły
2018-12-13
g. 17:30
180
LOII 10
ATS II Ligota Łabędzka ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
2018-12-12
g. 18:00
181
LOII 10
LKS Młodość Rudno UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
182
LOII 10
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS Feniks II Pyskowice -:- Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
183
LOII 10
TTS POLONIA IV Bytom ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
184
LOII 10
LKS Naprzód Świbie KTS III Gliwice -:- Szczegóły
2018-12-12
g. 17:30
185
LOII 10
Stowarzyszenie Tenisa Stołowego Żernica TTS POLONIA III Bytom -:- Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
186
LOII 11
ULKS Ruch Pniów Stowarzyszenie Tenisa Stołowego Żernica -:- Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
187
LOII 11
TTS POLONIA III Bytom LKS Naprzód Świbie -:- Szczegóły
2018-12-19
g. 19:00
188
LOII 11
KTS III Gliwice TTS POLONIA IV Bytom -:- Szczegóły
2018-12-19
g. 18:00
189
LOII 11
ULKS Pławniowice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2018-12-19
g. 18:00
190
LOII 11
UKS Feniks II Pyskowice LKS Młodość Rudno -:- Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
191
LOII 11
UKS Wolej Ruda Śląska ATS II Ligota Łabędzka -:- Szczegóły