Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Okręgowa (gr. II)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
126
LOII 1
UKS Wolej Ruda Śląska ULKS Ruch Pniów 8:2 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2018-10-04
g. 17:30
W: pozytywna
127
LOII 1
ATS II Ligota Łabędzka UKS Feniks II Pyskowice 4:6 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2018-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
128
LOII 1
LKS Młodość Rudno ULKS Pławniowice 9:1 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2018-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
129
LOII 1
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka KTS III Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2018-10-04
g. 18:00
W: negatywna
130
LOII 1
TTS POLONIA IV Bytom TTS POLONIA III Bytom 0:10 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
131
LOII 1
LKS Naprzód Świbie STS Żernica 3:7 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2018-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
132
LOII 2
LKS Naprzód Świbie ULKS Ruch Pniów 7:3 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2018-10-10
g. 17:30
W: pozytywna
133
LOII 2
STS Żernica TTS POLONIA IV Bytom 9:1 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2018-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
134
LOII 2
TTS POLONIA III Bytom ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 1:9 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-10-10
g. 19:00
W: pozytywna
135
LOII 2
KTS III Gliwice LKS Młodość Rudno 0:10 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2018-10-10
g. 18:00
W: pozytywna
136
LOII 2
ULKS Pławniowice ATS II Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2018-10-10
g. 18:00
W: pozytywna
137
LOII 2
UKS Feniks II Pyskowice UKS Wolej Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2018-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
138
LOII 3
ULKS Ruch Pniów UKS Feniks II Pyskowice 5:5 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2018-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
139
LOII 3
UKS Wolej Ruda Śląska ULKS Pławniowice 9:1 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2018-10-19
g. 17:30
W: pozytywna
140
LOII 3
ATS II Ligota Łabędzka KTS III Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2018-10-17
g. 18:30
W: pozytywna
141
LOII 3
LKS Młodość Rudno TTS POLONIA III Bytom 9:1 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
142
LOII 3
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka STS Żernica 6:4 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2018-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
143
LOII 3
TTS POLONIA IV Bytom LKS Naprzód Świbie 0:10 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
144
LOII 4
TTS POLONIA IV Bytom ULKS Ruch Pniów 3:7 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
145
LOII 4
LKS Naprzód Świbie ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2018-10-24
g. 17:30
W: pozytywna
146
LOII 4
STS Żernica LKS Młodość Rudno 4:6 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2018-10-31
g. 18:00
W: pozytywna
147
LOII 4
TTS POLONIA III Bytom ATS II Ligota Łabędzka 4:6 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2018-10-24
g. 19:00
W: pozytywna
148
LOII 4
KTS III Gliwice UKS Wolej Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2018-10-24
g. 18:00
W: pozytywna
149
LOII 4
ULKS Pławniowice UKS Feniks II Pyskowice 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2018-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
150
LOII 5
ULKS Ruch Pniów ULKS Pławniowice 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2018-11-07
g. 18:00
W: pozytywna
151
LOII 5
UKS Feniks II Pyskowice KTS III Gliwice 9:1 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2018-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
152
LOII 5
UKS Wolej Ruda Śląska TTS POLONIA III Bytom 10:0 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2018-11-08
g. 17:30
W: pozytywna
153
LOII 5
ATS II Ligota Łabędzka STS Żernica 1:9 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2018-11-07
g. 17:00
W: pozytywna
154
LOII 5
LKS Młodość Rudno LKS Naprzód Świbie 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2018-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
155
LOII 5
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka TTS POLONIA IV Bytom 8:2 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2018-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
156
LOII 6
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka ULKS Ruch Pniów 8:2 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2018-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
157
LOII 6
TTS POLONIA IV Bytom LKS Młodość Rudno 1:9 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
158
LOII 6
LKS Naprzód Świbie ATS II Ligota Łabędzka 9:1 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2018-11-14
g. 17:30
W: pozytywna
159
LOII 6
STS Żernica UKS Wolej Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2018-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
160
LOII 6
TTS POLONIA III Bytom UKS Feniks II Pyskowice 5:5 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2018-11-14
g. 19:00
W: pozytywna
161
LOII 6
KTS III Gliwice ULKS Pławniowice 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2018-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
162
LOII 7
ULKS Ruch Pniów KTS III Gliwice 9:1 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2018-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
163
LOII 7
ULKS Pławniowice TTS POLONIA III Bytom 5:5 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2018-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
164
LOII 7
UKS Feniks II Pyskowice STS Żernica 2:8 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2018-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
165
LOII 7
UKS Wolej Ruda Śląska LKS Naprzód Świbie 8:2 Szczegóły
SG: Marek Wolny
2018-11-22
g. 17:30
W: negatywna
166
LOII 7
ATS II Ligota Łabędzka TTS POLONIA IV Bytom 10:0 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2018-11-21
g. 17:00
W: pozytywna
167
LOII 7
LKS Młodość Rudno ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 3:7 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2018-12-05
g. 17:00
W: pozytywna
168
LOII 8
LKS Młodość Rudno ULKS Ruch Pniów 10:0 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2018-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
169
LOII 8
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka ATS II Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2018-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
170
LOII 8
TTS POLONIA IV Bytom UKS Wolej Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2018-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
171
LOII 8
LKS Naprzód Świbie UKS Feniks II Pyskowice 7:3 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2018-11-28
g. 17:30
W: pozytywna
172
LOII 8
STS Żernica ULKS Pławniowice 8:2 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2018-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
173
LOII 8
TTS POLONIA III Bytom KTS III Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2018-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
174
LOII 9
ULKS Ruch Pniów TTS POLONIA III Bytom 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2018-12-05
g. 19:00
W: pozytywna
175
LOII 9
KTS III Gliwice STS Żernica 0:10 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2018-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
176
LOII 9
ULKS Pławniowice LKS Naprzód Świbie 2:8 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2018-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
177
LOII 9
UKS Feniks II Pyskowice TTS POLONIA IV Bytom 9:1 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2018-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
178
LOII 9
UKS Wolej Ruda Śląska ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
SG: Marek Wolny
2018-12-06
g. 17:30
W: pozytywna
179
LOII 9
ATS II Ligota Łabędzka LKS Młodość Rudno 2:8 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2018-12-13
g. 17:30
W: pozytywna
180
LOII 10
ATS II Ligota Łabędzka ULKS Ruch Pniów 4:6 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2018-12-12
g. 17:00
W: pozytywna
181
LOII 10
LKS Młodość Rudno UKS Wolej Ruda Śląska 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2018-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
182
LOII 10
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS Feniks II Pyskowice 7:3 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2018-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
183
LOII 10
TTS POLONIA IV Bytom ULKS Pławniowice 2:8 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
184
LOII 10
LKS Naprzód Świbie KTS III Gliwice 10:0 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2018-12-12
g. 17:30
W: pozytywna
185
LOII 10
STS Żernica TTS POLONIA III Bytom 9:1 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2018-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
186
LOII 11
ULKS Ruch Pniów STS Żernica 3:7 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2018-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
187
LOII 11
TTS POLONIA III Bytom LKS Naprzód Świbie 5:5 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2019-01-08
g. 19:00
W: pozytywna
188
LOII 11
KTS III Gliwice TTS POLONIA IV Bytom 4:6 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2018-12-19
g. 18:00
W: pozytywna
189
LOII 11
ULKS Pławniowice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 5:5 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2018-12-19
g. 18:00
W: pozytywna
190
LOII 11
UKS Feniks II Pyskowice LKS Młodość Rudno 2:8 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-01-09
g. 18:00
W: pozytywna
191
LOII 11
UKS Wolej Ruda Śląska ATS II Ligota Łabędzka 10:0 Szczegóły
SG: Marek Wolny
2019-01-17
g. 18:00
W: pozytywna
001
LOII 12
ULKS Ruch Pniów UKS Wolej Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-01-16
g. 18:00
W: pozytywna
002
LOII 12
ULKS Pławniowice LKS Młodość Rudno 1:9 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2019-01-16
g. 18:00
W: pozytywna
003
LOII 12
UKS Feniks II Pyskowice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 4:6 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2019-01-16
g. 17:30
W: pozytywna
004
LOII 12
STS Żernica ATS II Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2019-01-16
g. 18:00
W: pozytywna
005
LOII 12
KTS III Gliwice LKS Naprzód Świbie 0:10 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2019-01-21
g. 18:00
W: pozytywna
006
LOII 12
TTS POLONIA III Bytom TTS POLONIA IV Bytom 6:4 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2019-01-23
g. 18:00
W: pozytywna
007
LOII 13
ULKS Pławniowice UKS Wolej Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2019-01-23
g. 17:00
W: pozytywna
008
LOII 13
LKS Młodość Rudno UKS Feniks II Pyskowice 9:1 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2019-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
009
LOII 13
ATS II Ligota Łabędzka ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 3:7 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2019-01-23
g. 17:30
W: pozytywna
010
LOII 13
STS Żernica KTS III Gliwice 9:1 Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2019-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
011
LOII 13
LKS Naprzód Świbie TTS POLONIA IV Bytom 10:0 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2019-01-25
g. 18:00
W: pozytywna
012
LOII 13
TTS POLONIA III Bytom ULKS Ruch Pniów 5:5 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2019-01-31
g. 18:00
W: pozytywna
013
LOII 14
UKS Wolej Ruda Śląska UKS Feniks II Pyskowice 10:0 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2019-01-30
g. 17:00
W: pozytywna
014
LOII 14
LKS Młodość Rudno ATS II Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2019-01-30
g. 19:00
W: pozytywna
015
LOII 14
KTS III Gliwice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2019-01-30
g. 18:00
W: pozytywna
016
LOII 14
TTS POLONIA IV Bytom STS Żernica 0:10 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2019-01-31
g. 18:00
W: pozytywna
017
LOII 14
ULKS Ruch Pniów LKS Naprzód Świbie 5:5 Szczegóły
SG: Marcin Kwaśniok
2019-01-31
g. 18:00
W: pozytywna
018
LOII 14
TTS POLONIA III Bytom ULKS Pławniowice 7:3 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2019-02-07
g. 17:30
W: pozytywna
019
LOII 15
ATS II Ligota Łabędzka UKS Wolej Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2019-02-27
g. 17:00
W: pozytywna
020
LOII 15
LKS Młodość Rudno KTS III Gliwice 9:1 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2019-02-07
g. 18:00
W: pozytywna
021
LOII 15
TTS POLONIA IV Bytom ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 2:8 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2019-02-06
g. 17:30
W: pozytywna
022
LOII 15
STS Żernica ULKS Ruch Pniów 4:6 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2019-02-07
g. 18:00
W: pozytywna
023
LOII 15
LKS Naprzód Świbie ULKS Pławniowice 9:1 Szczegóły
SG:
2019-02-20
g. 18:00
W: pozytywna
024
LOII 15
UKS Feniks II Pyskowice TTS POLONIA III Bytom 4:6 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
025
LOII 16
UKS Wolej Ruda Śląska KTS III Gliwice 10:0 Szczegóły
SG:
2019-03-06
g. 17:00
W: pozytywna
026
LOII 16
LKS Młodość Rudno TTS POLONIA IV Bytom 9:1 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2019-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
027
LOII 16
ULKS Ruch Pniów ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 7:3 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2019-03-06
g. 18:00
W: pozytywna
028
LOII 16
ULKS Pławniowice STS Żernica 2:8 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2019-03-06
g. 18:00
W: pozytywna
029
LOII 16
UKS Feniks II Pyskowice LKS Naprzód Świbie 4:6 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-03-07
g. 17:30
W: pozytywna
030
LOII 16
ATS II Ligota Łabędzka TTS POLONIA III Bytom 5:5 Szczegóły
SG:
2019-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
031
LOII 17
UKS Wolej Ruda Śląska TTS POLONIA IV Bytom 10:0 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2019-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
032
LOII 17
ULKS Ruch Pniów LKS Młodość Rudno 4:6 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
033
LOII 17
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka ULKS Pławniowice 7:3 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2019-03-13
g. 17:30
W: pozytywna
034
LOII 17
STS Żernica UKS Feniks II Pyskowice 8:2 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2019-03-14
g. 17:30
W: pozytywna
035
LOII 17
ATS II Ligota Łabędzka LKS Naprzód Świbie 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2019-03-13
g. 19:00
W: pozytywna
036
LOII 17
KTS III Gliwice TTS POLONIA III Bytom 2:8 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2019-03-23
g. 18:30
W: pozytywna
037
LOII 18
TTS POLONIA III Bytom UKS Wolej Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2019-03-21
g. 18:00
W: pozytywna
038
LOII 18
LKS Naprzód Świbie LKS Młodość Rudno 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2019-03-20
g. 17:30
W: pozytywna
039
LOII 18
STS Żernica ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 7:3 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2019-03-21
g. 18:00
W: pozytywna
040
LOII 18
TTS POLONIA IV Bytom KTS III Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2019-03-21
g. 18:00
W: pozytywna
041
LOII 18
ULKS Ruch Pniów ATS II Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2019-03-20
g. 18:00
W: pozytywna
042
LOII 18
UKS Feniks II Pyskowice ULKS Pławniowice 10:0 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-03-28
g. 18:00
W: pozytywna
043
LOII 19
LKS Naprzód Świbie UKS Wolej Ruda Śląska 3:7 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2019-03-27
g. 17:00
W: pozytywna
044
LOII 19
LKS Młodość Rudno STS Żernica 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2019-03-28
g. 18:00
W: pozytywna
045
LOII 19
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka TTS POLONIA III Bytom 8:2 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2019-03-28
g. 18:00
W: pozytywna
046
LOII 19
TTS POLONIA IV Bytom ATS II Ligota Łabędzka 4:6 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2019-03-27
g. 18:00
W: pozytywna
047
LOII 19
UKS Feniks II Pyskowice ULKS Ruch Pniów 5:5 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-03-27
g. 18:00
W: pozytywna
048
LOII 19
ULKS Pławniowice KTS III Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2019-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
049
LOII 20
UKS Wolej Ruda Śląska STS Żernica 9:1 Szczegóły
SG: Marek Wolny
2019-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
050
LOII 20
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Młodość Rudno 6:4 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2019-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
051
LOII 20
LKS Naprzód Świbie TTS POLONIA III Bytom 10:0 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2019-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
052
LOII 20
TTS POLONIA IV Bytom UKS Feniks II Pyskowice 3:7 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2019-04-03
g. 18:00
W: pozytywna
053
LOII 20
ULKS Pławniowice ULKS Ruch Pniów 1:9 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2019-04-03
g. 19:00
W: pozytywna
054
LOII 20
KTS III Gliwice ATS II Ligota Łabędzka 1:9 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2019-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
055
LOII 21
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS Wolej Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2019-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
056
LOII 21
TTS POLONIA III Bytom LKS Młodość Rudno 1:9 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2019-04-17
g. 17:30
W: pozytywna
057
LOII 21
STS Żernica LKS Naprzód Świbie 5:5 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2019-04-10
g. 18:00
W: pozytywna
058
LOII 21
ULKS Pławniowice TTS POLONIA IV Bytom 4:6 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2019-04-17
g. 19:00
W: pozytywna
059
LOII 21
KTS III Gliwice ULKS Ruch Pniów 1:9 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2019-04-10
g. 18:00
W: pozytywna
060
LOII 21
UKS Feniks II Pyskowice ATS II Ligota Łabędzka 9:1 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-04-25
g. 18:00
W: pozytywna
061
LOII 22
UKS Wolej Ruda Śląska LKS Młodość Rudno 8:2 Szczegóły
SG: Marek Wolny
2019-04-24
g. 18:00
W: pozytywna
062
LOII 22
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Naprzód Świbie 7:3 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2019-04-25
g. 18:00
W: pozytywna
063
LOII 22
TTS POLONIA III Bytom STS Żernica 4:6 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2019-04-25
g. 18:00
W: pozytywna
064
LOII 22
ULKS Ruch Pniów TTS POLONIA IV Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2019-04-25
g. 17:30
W: pozytywna
065
LOII 22
ATS II Ligota Łabędzka ULKS Pławniowice 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2019-04-24
g. 19:00
W: pozytywna
066
LOII 22
KTS III Gliwice UKS Feniks II Pyskowice 1:9 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki