Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
ULKS Pławniowice
4. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Pławniowice, ZSP ul. Gliwicka 107
Prezes Klubu:
Pięta Leszek

Osoba odpowiedzialna:
Pięta Leszek
601 453 952
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak II Mikołów 17 34 146:24
2. LKS Naprzód Świbie 17 28 131:39
3. ULKS Pławniowice 17 19 86:84
4. LKS Strażak III Mikołów 17 18 83:87
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Ligota Łabędzka 17 16 72:98
2. UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze 17 14 79:91
3. KTS VIII Gliwice 17 4 39:131
4. KTS VII Gliwice 17 3 44:126
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01566 Łukasz Wróbel Polska 1992 22 11 22:11
01564 Henryk Szymański Polska 1969 21 13 21:13
01561 Jakub Arbaszewski Polska 1990 17 4 17:4
01563 Leszek Pięta Polska 1956 4 8 4:8
01562 Paweł Lisok Polska 2002 2 12 2:12
01565 Łukasz Szymański Polska 1996 1 17 1:17
01569 Marcin Lisok Polska 2009 0 4 0:4

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-19
g. 18:00
460
1
ULKS Pławniowice ATS Ligota Łabędzka 6:4 Szczegóły
2023-10-20
g. 19:00
463
2
KTS VIII Gliwice ULKS Pławniowice 4:6 Szczegóły
2023-11-02
g. 18:00
469
3
ULKS Pławniowice KTS VII Gliwice 7:3 Szczegóły
2023-11-09
g. 18:00
470
4
ULKS Pławniowice UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze 6:4 Szczegóły
2023-11-20
g. 18:15
477
5
LKS Strażak II Mikołów ULKS Pławniowice 7:3 Szczegóły
2023-11-30
g. 18:00
479
6
ULKS Pławniowice LKS Naprzód Świbie 4:6 Szczegóły
2023-12-14
g. 18:00
484
7
LKS Strażak III Mikołów ULKS Pławniowice 4:6 Szczegóły
2024-01-29
g. 19:00
945
8
UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze ULKS Pławniowice 2:8 Szczegóły
2024-02-14
g. 19:00
948
9
ATS Ligota Łabędzka ULKS Pławniowice 3:7 Szczegóły
2024-02-15
g. 18:00
954
10
ULKS Pławniowice LKS Strażak III Mikołów 5:5 Szczegóły
2024-03-13
g. 19:00
958
11
KTS VII Gliwice ULKS Pławniowice 2:8 Szczegóły
2024-03-04
g. 18:00
962
12
LKS Naprzód Świbie ULKS Pławniowice 9:1 Szczegóły
2024-03-07
g. 18:00
964
13
ULKS Pławniowice LKS Strażak II Mikołów 1:9 Szczegóły
2024-03-14
g. 18:00
969
14
ULKS Pławniowice KTS VIII Gliwice 9:1 Szczegóły
2024-03-25
g. 18:00
972
15
LKS Naprzód Świbie ULKS Pławniowice 8:2 Szczegóły
2024-04-03
g. 18:15
975
16
LKS Strażak II Mikołów ULKS Pławniowice 7:3 Szczegóły
2024-04-11
g. 18:00
980
17
ULKS Pławniowice LKS Strażak III Mikołów 4:6 Szczegóły