Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
KS Ogniwo II Rogoźna Żory
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Żory SP nr.17 ul.Dąbrowskiego 15
Prezes Klubu:
Tyniecki Marek

Osoba odpowiedzialna:
Tyniecki Marek
536 226 460
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Persson 25
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS Lider Piece 16 30 125:35
2. MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 16 28 112:48
3. KS Ogniwo II Rogoźna Żory 16 24 111:49
4. MUKS Czerwionka 16 18 84:76
5. GKS Gwarek II Ornontowice 16 15 87:73
6. KS TTT Tajfun Tychy 16 14 75:85
7. LKS Wilki II Wilcza 16 7 50:110
8. TKKF Relaks II Wodzisław Śląski 16 5 34:126
9. STS II Żernica 16 3 42:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06386 Maciej Krawczyk Polska 1983 23 9 23:9
06378 Paweł Falkus Polska 1983 23 7 23:7
06382 Marcin Goldyka Polska 1983 16 5 16:5
06380 Dawid Czyż Polska 1991 12 10 12:10
06384 Marcin Klama Polska 1983 12 5 12:5
12658 Gregor Trawinski Polska 1970 2 1 2:1
12306 Mirosław Mazur Polska 1966 2 1 2:1

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-12
g. 19:00
395
1
KS TTT Tajfun Tychy KS Ogniwo II Rogoźna Żory 4:6 Szczegóły
2023-10-20
g. 17:30
400
2
KS Ogniwo II Rogoźna Żory GUKS Lider Piece 7:3 Szczegóły
2023-10-26
g. 18:00
402
3
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska KS Ogniwo II Rogoźna Żory 8:2 Szczegóły
2023-11-10
g. 17:30
409
4
KS Ogniwo II Rogoźna Żory TKKF Relaks II Wodzisław Śląski 10:0 Szczegóły
2023-11-23
g. 18:15
417
6
LKS Wilki II Wilcza KS Ogniwo II Rogoźna Żory 1:9 Szczegóły
2023-12-01
g. 17:30
418
7
KS Ogniwo II Rogoźna Żory STS II Żernica 9:1 Szczegóły
2023-12-08
g. 18:00
424
8
GKS Gwarek II Ornontowice KS Ogniwo II Rogoźna Żory 2:8 Szczegóły
2023-12-13
g. 17:30
427
9
KS Ogniwo II Rogoźna Żory MUKS Czerwionka 5:5 Szczegóły
2024-01-24
g. 18:00
879
10
STS II Żernica KS Ogniwo II Rogoźna Żory 2:8 Szczegóły
2024-02-21
g. 17:30
884
11
KS Ogniwo II Rogoźna Żory LKS Wilki II Wilcza 9:1 Szczegóły
2024-02-16
g. 17:30
889
12
KS Ogniwo II Rogoźna Żory GKS Gwarek II Ornontowice 9:1 Szczegóły
2024-02-23
g. 17:30
893
13
KS Ogniwo II Rogoźna Żory KS TTT Tajfun Tychy 10:0 Szczegóły
2024-03-06
g. 17:00
898
14
MUKS Czerwionka KS Ogniwo II Rogoźna Żory 5:5 Szczegóły
2024-03-22
g. 17:30
904
16
KS Ogniwo II Rogoźna Żory MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 2:8 Szczegóły
2024-04-03
g. 18:00
907
17
GUKS Lider Piece KS Ogniwo II Rogoźna Żory 8:2 Szczegóły
2024-04-11
g. 18:00
913
18
TKKF Relaks II Wodzisław Śląski KS Ogniwo II Rogoźna Żory 0:10 Szczegóły