Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKS Wolej Ruda Śląska
3. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Ruda Śląska, SP nr 23, ul. 11 Listopada 15
Telefon:
664 754 997
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wolny Michał
502 565 420
Osoba odpowiedzialna:
Maraszkiewicz Ryszard
664 754 997
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
:Andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 9 17 70:20
2. LKS Młodość Rudno 9 14 61:29
3. UKS Feniks Pyskowice 9 14 60:30
4. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 9 14 57:33
5. LKS Strażak Mikołów 9 10 52:38
6. UKS Wolej Ruda Śląska 9 9 52:38
7. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9 6 37:53
8. LKS Naprzód Świbie 9 4 24:66
9. ULKS Pławniowice 9 2 21:69
10. KŚ AZS Politechnika Śląska 9 0 16:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Robert Kostępski Polska 04.12.1973 11 7 11:7
Kamil Galicki Polska 15.05.1990 11 5 11:5
Michał Wolny Polska 29.10.1952 8 8 8:8
Zbigniew Olszyna Polska 01.02.1962 7 9 7:9
Stefan Miszka Polska 02.07.1956 2 0 2:0
Marek Wolny Polska 10.02.1955 2 2 2:2

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-12
g. 19:00
005
1
LKS Strażak Mikołów UKS Wolej Ruda Śląska 5:5 Szczegóły
2020-10-14
g. 18:00
009
2
UKS Wolej Ruda Śląska UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 4:6 Szczegóły
2021-02-17
g. 18:00
013
3
LKS Młodość Rudno UKS Wolej Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
2020-10-28
g. 19:00
017
4
UKS Wolej Ruda Śląska KTS IV Gliwice 2:8 Szczegóły
2020-11-03
g. 18:45
021
5
KŚ AZS Politechnika Śląska UKS Wolej Ruda Śląska 1:9 Szczegóły
2021-02-25
g. 19:00
029
6
UKS Wolej Ruda Śląska LKS Naprzód Świbie 10:0 Szczegóły
2020-11-23
g. 18:00
034
7
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS Wolej Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
2020-12-02
g. 19:00
040
8
UKS Wolej Ruda Śląska UKS Feniks Pyskowice 2:8 Szczegóły
2020-12-09
g. 18:00
045
9
ULKS Pławniowice UKS Wolej Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
2021-03-03
g. 19:00
005
10
UKS Wolej Ruda Śląska LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
2021-03-10
g. 18:00
007
11
UKS Feniks Pyskowice UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
2021-03-17
g. 18:00
014
12
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
2021-03-24
g. 18:00
018
13
UKS Wolej Ruda Śląska LKS Młodość Rudno -:- Szczegóły
2021-04-01
g. 17:30
023
14
KTS IV Gliwice UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
2021-04-07
g. 18:00
029
15
UKS Wolej Ruda Śląska ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
2021-04-14
g. 18:00
032
16
LKS Naprzód Świbie UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
2021-04-21
g. 18:00
040
17
UKS Wolej Ruda Śląska ULKS Tajfun Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2021-04-28
g. 18:00
041
18
UKS Wolej Ruda Śląska KŚ AZS Politechnika Śląska -:- Szczegóły