Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Robert
Kostępski
UKS Wolej Ruda Śląska
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  4 grudnia 1973 r.
24
Występy
11
Zwycięstwa
13
Porażki
45.83%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 9 17 70:20
2. LKS Młodość Rudno 9 14 61:29
3. UKS Feniks Pyskowice 9 14 60:30
4. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 9 14 57:33
5. LKS Strażak Mikołów 9 10 52:38
6. UKS Wolej Ruda Śląska 9 9 52:38
7. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9 6 37:53
8. LKS Naprzód Świbie 9 4 24:66
9. ULKS Pławniowice 9 2 21:69
10. KŚ AZS Politechnika Śląska 9 0 16:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Szafarczyk Marek - Kostępski Robert 1 3:0 (11-2, 11-6, 11-6)
1 Młynarczyk Radosław - Kostępski Robert 1 2:3 (4-11, 10-12, 11-8, 12-10, 8-11)
2 Kostępski Robert - Lebek Marian 2 0:3 (5:11, 10:12, 4:11)
2 Kostępski Robert - Ptok Rafał 2 3:1 (11:8, 11:6, 8:11, 11:5)
4 Kostępski Robert - Opozda Rafał 1 2:3 (12:10, 8:11, 11:5, 10:12, 9:11)
4 Kostępski Robert - Kozłowski Jarosław 1 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 12:10)
5 Lolo Leszek - Kostępski Robert 1 0:3 (8:11,8:11,9:11)
5 Waldowski Wojciech - Kostępski Robert 1 0:3 (7:11, 10:12, 4:11)
7 Wandas Krzysztof - Kostępski Robert 1 0:3 (8:11, 9:11, 8:11)
7 Procek Grzegorz - Kostępski Robert 1 3:2 (11:6, 8:11, 11:8, 5:11, 11:7)
8 Kostępski Robert - Żamojda Andrzej 1 2:3 (9:11, 11:5, 6:11, 11:6, 7:11)
8 Kostępski Robert - Kurasz Łukasz 1 1:3 (6:11, 9:11, 11:3, 7:11)
9 Szymański Łukasz - Kostępski Robert 1 0:3 (4:11,10:12.6:11)
9 Szymański Henryk - Kostępski Robert 1 0:3 (2:11,9:11,5:11)
3 Lukoszek Rafał - Kostępski Robert 1 0:3 (1:11, 8:11, 8:11)
3 Sawicki Dariusz - Kostępski Robert 1 3:1 (11:7, 11:4, 5:11, 11:9)
6 Kostępski Robert - Klencz Piotr 1 3:0 (11:7, 11:3, 13:11)
6 Kostępski Robert - Szczurek Lucjan 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:7)
10 Kostępski Robert - Termin Roman 2 (11-5, 10-12, 11-6, 11-4)
10 Kostępski Robert - Adamczyk Andrzej 2 (11-8, 12-14, 7-11, 11-4, 11-4)
11 Stefaniak Michał - Kostępski Robert 2 (11/3,12/10,11/6,)
11 Goniowski Piotr - Kostępski Robert 2 (11/6,5/11,11/5,11/5)
12 Krause Marcin - Kostępski Robert 1 (8:11,13:11,11:7,11:8)
12 Borowczak Mirosław - Kostępski Robert 1 (7:11,,2:11,4:11)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Młynarczyk Radosław / Adamczyk Andrzej - Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew 2 2:3 (10-12, 10-12, 11-9, 11-6, 8-11)
2 Olszyna Zbigniew / Kostępski Robert - Krause Marcin / Lebek Marian 2 0:3 (10:12, 9:11, 4:11)
3 Nowak Krzysztof / Lukoszek Rafał - Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew 1 1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 11:13)
4 Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew - Opozda Rafał / Wiża Roman 2 2:3 (11:8, 8:11, 11:6, 5:11, 8:11)
5 Waldowski Wojciech / Lolo Leszek - Olszyna Zbigniew / Kostępski Robert 1 1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 6:11)
6 Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew - Klencz Piotr / Gdynia Marcin 1 3:0 (11:8, 11:4, 16:14)
7 Steuer Rudolf / Procek Grzegorz - Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew 1 0:3 (9:11, 9:11, 9:11)
8 Kostępski Robert / Wolny Marek - Kurasz Łukasz / Żamojda Andrzej 1 0:3 (5:11, 10:12, 10:12)
10 Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew - Noworolnik Adrian / Termin Roman 2 (11-9, 11-6, 11-4)
11 Goniowski Piotr / Stefaniak Michał - Olszyna Zbigniew / Kostępski Robert 2 (11/7,12/10,11/3)
12 Ptok Rafał / Borowczak Mirosław - Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew 1 (9:11,16:18,13:11,5:11)