Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 9 17 70:20
2. LKS Młodość Rudno 9 14 61:29
3. UKS Feniks Pyskowice 9 14 60:30
4. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 9 14 57:33
5. LKS Strażak Mikołów 9 10 52:38
6. UKS Wolej Ruda Śląska 9 9 52:38
7. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9 6 37:53
8. LKS Naprzód Świbie 9 4 24:66
9. ULKS Pławniowice 9 2 21:69
10. KŚ AZS Politechnika Śląska 9 0 16:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Piwowarski Krzysztof
(KTS IV Gliwice)
8 8 0 100%
2. Zemła Piotr
(KTS IV Gliwice)
8 8 0 100%
3. Opozda Rafał
(KTS IV Gliwice)
9 8 1 89%
4. Iwaniuk Grzegorz
(LKS Młodość Rudno)
9 8 1 89%
5. Szafarczyk Marek
(LKS Strażak Mikołów)
9 7 2 78%
6. Krause Marcin
(UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze)
9 7 2 78%
7. Lebek Marian
(UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze)
9 7 2 78%
8. Wiża Roman
(KTS IV Gliwice)
7 6 1 86%
9. Goniowski Piotr
(UKS Feniks Pyskowice)
8 6 2 75%
10. Olszyna Zbigniew
(UKS Wolej Ruda Śląska)
8 6 2 75%
11. Sawicki Dariusz
(LKS Młodość Rudno)
8 6 2 75%
12. Lukoszek Rafał
(LKS Młodość Rudno)
9 6 3 67%
13. Kurasz Łukasz
(UKS Feniks Pyskowice)
9 6 3 67%
14. Stefaniak Michał
(UKS Feniks Pyskowice)
9 6 3 67%
15. Kostępski Robert
(UKS Wolej Ruda Śląska)
8 5 3 63%
16. Wolny Michał
(UKS Wolej Ruda Śląska)
8 5 3 63%
17. Nowak Krzysztof
(LKS Młodość Rudno)
9 5 4 56%
18. Galicki Kamil
(UKS Wolej Ruda Śląska)
9 5 4 56%
19. Szmaj Dominik
(UKS Feniks Pyskowice)
5 4 1 80%
20. Pięta Leszek
(ULKS Pławniowice)
6 4 2 67%
21. Szymański Henryk
(ULKS Pławniowice)
8 4 4 50%
22. Steuer Rudolf
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
8 4 4 50%
23. Noworolnik Adrian
(LKS Strażak Mikołów)
9 4 5 44%
24. Zienć Andrzej
(LKS Naprzód Świbie)
6 3 3 50%
25. Burkacki Adrian
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
7 3 4 43%
26. Wandas Tadeusz
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
7 3 4 43%
27. Ptok Rafał
(UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze)
8 3 5 38%
28. Borowczak Mirosław
(UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze)
9 3 6 33%
29. Wandas Krzysztof
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
9 3 6 33%
30. Gdynia Marcin
(LKS Naprzód Świbie)
9 3 6 33%
31. Suchecki Wacław
(KTS IV Gliwice)
2 2 0 100%
32. Kapica Mirosław
(LKS Strażak Mikołów)
3 2 1 67%
33. Arbaszewski Jakub
(ULKS Pławniowice)
4 2 2 50%
34. Żamojda Andrzej
(UKS Feniks Pyskowice)
5 2 3 40%
35. Wróbel Łukasz
(ULKS Pławniowice)
6 2 4 33%
36. Młynarczyk Radosław
(LKS Strażak Mikołów)
7 2 5 29%
37. Steuer Dariusz
(KTS IV Gliwice)
1 1 0 100%
38. Nowak Karol
(LKS Młodość Rudno)
1 1 0 100%
39. Rusin Kacper
(KTS IV Gliwice)
1 1 0 100%
40. Termin Roman
(LKS Strażak Mikołów)
1 1 0 100%
41. Miszka Stefan
(UKS Wolej Ruda Śląska)
1 1 0 100%
42. Adamczyk Andrzej
(LKS Strażak Mikołów)
2 1 1 50%
43. Kowalski Janusz
(LKS Strażak Mikołów)
2 1 1 50%
44. Procek Grzegorz
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
5 1 4 20%
45. Szczurek Lucjan
(LKS Naprzód Świbie)
8 1 7 13%
46. Waldowski Wojciech
(KŚ AZS Politechnika Śląska)
9 1 8 11%
47. Lolo Leszek
(KŚ AZS Politechnika Śląska)
9 1 8 11%
48. Dorosławski Dariusz
(LKS Naprzód Świbie)
9 1 8 11%
49. Staroń Julian
(UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze)
1 0 1 0%
50. Noglik Łukasz
(LKS Strażak Mikołów)
1 0 1 0%
51. Pawełek Dariusz
(KŚ AZS Politechnika Śląska)
1 0 1 0%
52. Lisok Marcin
(ULKS Pławniowice)
1 0 1 0%
53. Wolny Marek
(UKS Wolej Ruda Śląska)
2 0 2 0%
54. Lechowski Tadeusz
(LKS Strażak Mikołów)
2 0 2 0%
55. Klencz Piotr
(LKS Naprzód Świbie)
4 0 4 0%
56. Szymański Łukasz
(ULKS Pławniowice)
5 0 5 0%
57. Lisok Paweł
(ULKS Pławniowice)
6 0 6 0%
58. Błachuciński Michał
(KŚ AZS Politechnika Śląska)
8 0 8 0%
59. Dudek Piotr
(KŚ AZS Politechnika Śląska)
9 0 9 0%