Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LKS Młodość Rudno
3. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Rudziniec, Zespół Szkolno Przedszkolny w Rudzińcu , ul. Gliwicka nr 5
Telefon:
725 545 092
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Nowak Henryk
725 545 092
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
3S andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 9 17 70:20
2. LKS Młodość Rudno 9 14 61:29
3. UKS Feniks Pyskowice 9 14 60:30
4. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 9 14 57:33
5. LKS Strażak Mikołów 9 10 52:38
6. UKS Wolej Ruda Śląska 9 9 52:38
7. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9 6 37:53
8. LKS Naprzód Świbie 9 4 24:66
9. ULKS Pławniowice 9 2 21:69
10. KŚ AZS Politechnika Śląska 9 0 16:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Grzegorz Iwaniuk Polska 30.09.1972 17 1 17:1
Krzysztof Nowak Polska 23.06.1993 16 2 16:2
Rafał Lukoszek Polska 18.01.1984 8 10 8:10
Dariusz Sawicki Polska 17.02.1987 6 10 6:10
Karol Nowak Polska 02.04.1961 1 1 1:1
Michał Nowak Polska 28.11.1984 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-30
g. 18:00
003
1
LKS Młodość Rudno ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9:1 Szczegóły
2020-10-14
g. 18:00
008
2
UKS Feniks Pyskowice LKS Młodość Rudno 5:5 Szczegóły
2021-02-17
g. 18:00
013
3
LKS Młodość Rudno UKS Wolej Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
2021-02-18
g. 18:00
018
4
LKS Strażak Mikołów LKS Młodość Rudno 3:7 Szczegóły
2021-02-19
g. 17:30
023
5
LKS Młodość Rudno UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 5:5 Szczegóły
2020-11-18
g. 18:00
028
6
ULKS Pławniowice LKS Młodość Rudno 1:9 Szczegóły
2020-11-26
g. 17:30
032
7
KTS IV Gliwice LKS Młodość Rudno 7:3 Szczegóły
2020-12-02
g. 17:30
036
8
LKS Młodość Rudno KŚ AZS Politechnika Śląska 8:2 Szczegóły
2020-12-09
g. 18:00
042
9
LKS Naprzód Świbie LKS Młodość Rudno 1:9 Szczegóły
2021-03-03
g. 18:00
002
10
LKS Młodość Rudno ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
2021-03-10
g. 18:00
009
11
LKS Młodość Rudno LKS Naprzód Świbie -:- Szczegóły
2021-03-17
g. 18:00
013
12
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Młodość Rudno -:- Szczegóły
2021-03-24
g. 18:00
018
13
UKS Wolej Ruda Śląska LKS Młodość Rudno -:- Szczegóły
2021-03-31
g. 18:00
024
14
LKS Młodość Rudno LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
2021-04-07
g. 18:00
027
15
LKS Młodość Rudno UKS Feniks Pyskowice -:- Szczegóły
2021-04-14
g. 18:00
035
16
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze LKS Młodość Rudno -:- Szczegóły
2021-04-21
g. 18:00
036
17
KŚ AZS Politechnika Śląska LKS Młodość Rudno -:- Szczegóły
2021-04-28
g. 17:30
045
18
LKS Młodość Rudno KTS IV Gliwice -:- Szczegóły