Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
KTS IV Gliwice
3. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Kossaka 1, 44-102 Gliwice
Telefon:
607442978
E-mail:
ktsgliwice@gmail.com
WWW:
ktsgliwice.com
Adres hali podstawowej:
ul.Rubinowa 16a, ZSP nr.13
Prezes Klubu:
Dariusz Steuer
607442978
dario-81@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Zemła Piotr
608659962
Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Steuer
607442978
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 9 17 70:20
2. LKS Młodość Rudno 9 14 61:29
3. UKS Feniks Pyskowice 9 14 60:30
4. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 9 14 57:33
5. LKS Strażak Mikołów 9 10 52:38
6. UKS Wolej Ruda Śląska 9 9 52:38
7. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9 6 37:53
8. LKS Naprzód Świbie 9 4 24:66
9. ULKS Pławniowice 9 2 21:69
10. KŚ AZS Politechnika Śląska 9 0 16:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Rafał Opozda Polska 02.05.1974 14 3 14:3
Roman Wiża Polska 21.02.1968 10 3 10:3
Piotr Zemła Polska 18.11.1969 9 0 9:0
Krzysztof Piwowarski Polska 18.07.1979 8 7 8:7
Jarosław Kozłowski Polska 14.10.1975 4 6 4:6
Wacław Suchecki Polska 19.03.1968 4 0 4:0
Kacper Rusin Polska 30.12.2006 2 0 2:0
Dariusz Steuer Polska 19.09.1981 2 0 2:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-30
g. 18:00
002
1
KTS IV Gliwice LKS Naprzód Świbie 9:1 Szczegóły
2020-10-12
g. 18:00
007
2
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka KTS IV Gliwice 1:9 Szczegóły
2020-11-02
g. 18:30
012
3
KTS IV Gliwice UKS Feniks Pyskowice 5:5 Szczegóły
2020-10-28
g. 19:00
017
4
UKS Wolej Ruda Śląska KTS IV Gliwice 2:8 Szczegóły
2020-11-04
g. 18:30
022
5
KTS IV Gliwice LKS Strażak Mikołów 6:4 Szczegóły
2020-11-18
g. 17:30
027
6
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze KTS IV Gliwice 2:8 Szczegóły
2020-11-26
g. 17:30
032
7
KTS IV Gliwice LKS Młodość Rudno 7:3 Szczegóły
2020-12-02
g. 18:00
037
8
ULKS Pławniowice KTS IV Gliwice 0:10 Szczegóły
2020-12-17
g. 18:45
041
9
KŚ AZS Politechnika Śląska KTS IV Gliwice 2:8 Szczegóły
2021-03-03
g. 18:00
001
10
KTS IV Gliwice KŚ AZS Politechnika Śląska -:- Szczegóły
2021-03-11
g. 17:30
010
11
KTS IV Gliwice ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 18:00
012
12
LKS Naprzód Świbie KTS IV Gliwice -:- Szczegóły
2021-03-25
g. 17:30
019
13
KTS IV Gliwice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2021-04-01
g. 17:30
023
14
KTS IV Gliwice UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
2021-04-07
g. 18:00
028
15
LKS Strażak Mikołów KTS IV Gliwice -:- Szczegóły
2021-04-14
g. 18:00
034
16
UKS Feniks Pyskowice KTS IV Gliwice -:- Szczegóły
2021-04-22
g. 17:30
037
17
KTS IV Gliwice UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze -:- Szczegóły
2021-04-28
g. 17:30
045
18
LKS Młodość Rudno KTS IV Gliwice -:- Szczegóły