Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Zbigniew
Olszyna
UKS Wolej Ruda Śląska
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  1 lutego 1962 r.
22
Występy
7
Zwycięstwa
15
Porażki
31.82%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 9 17 70:20
2. LKS Młodość Rudno 9 14 61:29
3. UKS Feniks Pyskowice 9 14 60:30
4. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 9 14 57:33
5. LKS Strażak Mikołów 9 10 52:38
6. UKS Wolej Ruda Śląska 9 9 52:38
7. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9 6 37:53
8. LKS Naprzód Świbie 9 4 24:66
9. ULKS Pławniowice 9 2 21:69
10. KŚ AZS Politechnika Śląska 9 0 16:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Młynarczyk Radosław - Olszyna Zbigniew 1 0:3 (8-11, 7-11, 13-15)
1 Szafarczyk Marek - Olszyna Zbigniew 1 3:2 (11-7, 3-11, 15-17, 11-6, 11-8)
2 Olszyna Zbigniew - Ptok Rafał 2 3:0 (11:7, 11:3, 11:2)
2 Olszyna Zbigniew - Lebek Marian 2 0:3 (7:11, 8:11, 3:11)
4 Olszyna Zbigniew - Zemła Piotr 1 1:3 (5:11, 11:8, 7:11, 6:11)
4 Olszyna Zbigniew - Opozda Rafał 1 0:3 (9:11, 10:12, 9:11)
5 Waldowski Wojciech - Olszyna Zbigniew 1 3:1 (7:11, 14:12, 11:5, 12:10)
5 Lolo Leszek - Olszyna Zbigniew 1 2:3 (8:11,11:8, 16:18, 11:6, 6:11)
7 Procek Grzegorz - Olszyna Zbigniew 1 3:2 (19:17, 3:11, 14:12, 10:12, 11:8)
7 Wandas Krzysztof - Olszyna Zbigniew 1 0:3 (5:11, 8:11, 5:11)
9 Szymański Henryk - Olszyna Zbigniew 1 3:2 (11:6,10:12,8:11,11:8,13:11)
9 Szymański Łukasz - Olszyna Zbigniew 1 1:3 (2:11,14:16,11:6,6:11)
3 Nowak Krzysztof - Olszyna Zbigniew 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:8)
3 Iwaniuk Grzegorz - Olszyna Zbigniew 2 3:0 (11:2, 11:7, 12:10)
6 Olszyna Zbigniew - Szczurek Lucjan 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:5)
6 Olszyna Zbigniew - Klencz Piotr 1 3:2 (14:12, 10:12, 6:11, 11:9, 14:12)
10 Olszyna Zbigniew - Szafarczyk Marek 1 (6-11, 8-11, 5-11)
10 Olszyna Zbigniew - Noworolnik Adrian 1 (13-11, 1-11, 14-12, 11-8)
11 Goniowski Piotr - Olszyna Zbigniew 2 (7/11,11/9,13/15,9/11)
11 Stefaniak Michał - Olszyna Zbigniew 2 (7/11,8/11,10/12)
12 Ptok Rafał - Olszyna Zbigniew 2 (5:11,11:4,8:11,11:911:6)
12 Lebek Marian - Olszyna Zbigniew 2 (11:6,11:8,11:5)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Młynarczyk Radosław / Adamczyk Andrzej - Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew 2 2:3 (10-12, 10-12, 11-9, 11-6, 8-11)
2 Olszyna Zbigniew / Kostępski Robert - Krause Marcin / Lebek Marian 2 0:3 (10:12, 9:11, 4:11)
3 Nowak Krzysztof / Lukoszek Rafał - Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew 1 1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 11:13)
4 Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew - Opozda Rafał / Wiża Roman 2 2:3 (11:8, 8:11, 11:6, 5:11, 8:11)
5 Waldowski Wojciech / Lolo Leszek - Olszyna Zbigniew / Kostępski Robert 1 1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 6:11)
6 Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew - Klencz Piotr / Gdynia Marcin 1 3:0 (11:8, 11:4, 16:14)
7 Steuer Rudolf / Procek Grzegorz - Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew 1 0:3 (9:11, 9:11, 9:11)
9 Szymański Łukasz / Lisok Paweł - Galicki Kamil / Olszyna Zbigniew 1 0:3 (3:11,3:11.5:11)
10 Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew - Noworolnik Adrian / Termin Roman 2 (11-9, 11-6, 11-4)
11 Goniowski Piotr / Stefaniak Michał - Olszyna Zbigniew / Kostępski Robert 2 (11/7,12/10,11/3)
12 Ptok Rafał / Borowczak Mirosław - Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew 1 (9:11,16:18,13:11,5:11)