Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
ULKS Pławniowice
3. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Pławniowice, ul. Gliwicka 107, ZSP
Telefon:
601 453 952
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Pięta Leszek
601 453 952
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 9 17 70:20
2. LKS Młodość Rudno 9 14 61:29
3. UKS Feniks Pyskowice 9 14 60:30
4. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 9 14 57:33
5. LKS Strażak Mikołów 9 10 52:38
6. UKS Wolej Ruda Śląska 9 9 52:38
7. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9 6 37:53
8. LKS Naprzód Świbie 9 4 24:66
9. ULKS Pławniowice 9 2 21:69
10. KŚ AZS Politechnika Śląska 9 0 16:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Henryk Szymański Polska 29.03.1969 6 9 6:9
Jakub Arbaszewski Polska 30.11.1990 5 3 5:3
Łukasz Wróbel Polska 11.03.1992 4 7 4:7
Marcin Lisok Polska 01.09.2009 0 2 0:2
Oskar Grucza Polska 13.02.2009 0 0 0:0
Paweł Lisok Polska 11.01.2002 0 15 0:15
Łukasz Szymański Polska 08.03.1996 0 13 0:13
Przemysław Okorski Polska 05.08.1990 0 0 0:0
Leszek Pięta Polska 29.01.1956 0 8 0:8

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-29
g. 18:00
001
1
KŚ AZS Politechnika Śląska ULKS Pławniowice 4:6 Szczegóły
2020-10-14
g. 18:00
010
2
ULKS Pławniowice LKS Strażak Mikołów 2:8 Szczegóły
2020-10-21
g. 18:00
015
3
LKS Naprzód Świbie ULKS Pławniowice 6:4 Szczegóły
2020-10-28
g. 18:00
019
4
ULKS Pławniowice UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 3:7 Szczegóły
2020-11-04
g. 18:00
025
5
ULKS Pławniowice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 1:9 Szczegóły
2020-11-18
g. 18:00
028
6
ULKS Pławniowice LKS Młodość Rudno 1:9 Szczegóły
2020-11-25
g. 18:00
035
7
ULKS Pławniowice UKS Feniks Pyskowice 2:8 Szczegóły
2020-12-02
g. 18:00
037
8
ULKS Pławniowice KTS IV Gliwice 0:10 Szczegóły
2020-12-09
g. 18:00
045
9
ULKS Pławniowice UKS Wolej Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
2021-03-03
g. 18:00
002
10
LKS Młodość Rudno ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
2021-03-11
g. 17:30
010
11
KTS IV Gliwice ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
2021-03-17
g. 18:00
011
12
ULKS Pławniowice KŚ AZS Politechnika Śląska -:- Szczegóły
2021-03-24
g. 18:00
020
13
ULKS Pławniowice LKS Naprzód Świbie -:- Szczegóły
2021-03-31
g. 18:00
022
14
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
2021-04-07
g. 18:00
029
15
UKS Wolej Ruda Śląska ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
2021-04-14
g. 18:00
033
16
LKS Strażak Mikołów ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
2021-04-21
g. 18:00
038
17
UKS Feniks Pyskowice ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
2021-04-28
g. 18:00
044
18
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze ULKS Pławniowice -:- Szczegóły