Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
KŚ AZS Politechnika Śląska
3. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Gliwice, ul. Konarskiego 22, Gliwice
Telefon:
602 635 760
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Waldowski Wojciech
602 635 670
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 9 17 70:20
2. LKS Młodość Rudno 9 14 61:29
3. UKS Feniks Pyskowice 9 14 60:30
4. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 9 14 57:33
5. LKS Strażak Mikołów 9 10 52:38
6. UKS Wolej Ruda Śląska 9 9 52:38
7. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9 6 37:53
8. LKS Naprzód Świbie 9 4 24:66
9. ULKS Pławniowice 9 2 21:69
10. KŚ AZS Politechnika Śląska 9 0 16:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Wojciech Waldowski Polska 29.09.1953 9 9 9:9
Leszek Lolo Polska 30.09.1971 3 15 3:15
Piotr Dudek Polska 09.09.1989 2 16 2:16
Michał Błachuciński Polska 14.07.1992 1 16 1:16
Marian Kansy Polska 06.07.1957 0 0 0:0
Marek Gładysz Polska 03.01.1984 0 0 0:0
Dariusz Pawełek Polska 29.08.1969 0 1 0:1
Marek Sajdak Polska 27.07.1943 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-29
g. 18:00
001
1
KŚ AZS Politechnika Śląska ULKS Pławniowice 4:6 Szczegóły
2020-10-14
g. 18:00
006
2
LKS Naprzód Świbie KŚ AZS Politechnika Śląska 8:2 Szczegóły
2020-10-20
g. 18:45
011
3
KŚ AZS Politechnika Śląska ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 3:7 Szczegóły
2020-10-28
g. 18:00
016
4
UKS Feniks Pyskowice KŚ AZS Politechnika Śląska 9:1 Szczegóły
2020-11-03
g. 18:45
021
5
KŚ AZS Politechnika Śląska UKS Wolej Ruda Śląska 1:9 Szczegóły
2020-11-17
g. 18:00
026
6
LKS Strażak Mikołów KŚ AZS Politechnika Śląska 9:1 Szczegóły
2020-11-26
g. 18:45
031
7
KŚ AZS Politechnika Śląska UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 0:10 Szczegóły
2020-12-02
g. 17:30
036
8
LKS Młodość Rudno KŚ AZS Politechnika Śląska 8:2 Szczegóły
2020-12-17
g. 18:45
041
9
KŚ AZS Politechnika Śląska KTS IV Gliwice 2:8 Szczegóły
2021-03-03
g. 18:00
001
10
KTS IV Gliwice KŚ AZS Politechnika Śląska -:- Szczegóły
2021-03-10
g. 18:00
006
11
KŚ AZS Politechnika Śląska LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
2021-03-17
g. 18:00
011
12
ULKS Pławniowice KŚ AZS Politechnika Śląska -:- Szczegóły
2021-03-24
g. 18:00
016
13
KŚ AZS Politechnika Śląska UKS Feniks Pyskowice -:- Szczegóły
2021-03-31
g. 18:00
021
14
KŚ AZS Politechnika Śląska LKS Naprzód Świbie -:- Szczegóły
2021-04-07
g. 18:00
026
15
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze KŚ AZS Politechnika Śląska -:- Szczegóły
2021-04-14
g. 18:00
031
16
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka KŚ AZS Politechnika Śląska -:- Szczegóły
2021-04-21
g. 18:00
036
17
KŚ AZS Politechnika Śląska LKS Młodość Rudno -:- Szczegóły
2021-04-28
g. 18:00
041
18
UKS Wolej Ruda Śląska KŚ AZS Politechnika Śląska -:- Szczegóły