Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 9 17 70:20
2. LKS Młodość Rudno 9 14 61:29
3. UKS Feniks Pyskowice 9 14 60:30
4. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 9 14 57:33
5. LKS Strażak Mikołów 9 10 52:38
6. UKS Wolej Ruda Śląska 9 9 52:38
7. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9 6 37:53
8. LKS Naprzód Świbie 9 4 24:66
9. ULKS Pławniowice 9 2 21:69
10. KŚ AZS Politechnika Śląska 9 0 16:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Grzegorz Iwaniuk
(LKS Młodość Rudno)
18 17 1 94% 17:1
2. Marek Szafarczyk
(LKS Strażak Mikołów)
18 17 1 94% 17:1
3. Krzysztof Nowak
(LKS Młodość Rudno)
18 16 2 89% 16:2
4. Marian Lebek
(UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze)
18 16 2 89% 16:2
5. Rafał Opozda
(KTS IV Gliwice)
17 14 3 82% 14:3
6. Łukasz Kurasz
(UKS Feniks Pyskowice)
18 14 4 78% 14:4
7. Marcin Krause
(UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze)
18 14 4 78% 14:4
8. Michał Stefaniak
(UKS Feniks Pyskowice)
18 13 5 72% 13:5
9. Piotr Goniowski
(UKS Feniks Pyskowice)
16 11 5 69% 11:5
10. Kamil Galicki
(UKS Wolej Ruda Śląska)
16 11 5 69% 11:5
11. Robert Kostępski
(UKS Wolej Ruda Śląska)
18 11 7 61% 11:7
12. Roman Wiża
(KTS IV Gliwice)
13 10 3 77% 10:3
13. Adrian Noworolnik
(LKS Strażak Mikołów)
18 10 8 56% 10:8
14. Piotr Zemła
(KTS IV Gliwice)
9 9 0 100% 9:0
15. Radosław Młynarczyk
(LKS Strażak Mikołów)
14 9 5 64% 9:5
16. Wojciech Waldowski
(KŚ AZS Politechnika Śląska)
18 9 9 50% 9:9
17. Mirosław Borowczak
(UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze)
18 9 9 50% 9:9
18. Grzegorz Procek
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
12 8 4 67% 8:4
19. Adrian Burkacki
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
14 8 6 57% 8:6
20. Krzysztof Piwowarski
(KTS IV Gliwice)
15 8 7 53% 8:7
21. Michał Wolny
(UKS Wolej Ruda Śląska)
16 8 8 50% 8:8
22. Rafał Lukoszek
(LKS Młodość Rudno)
18 8 10 44% 8:10
23. Andrzej Żamojda
(UKS Feniks Pyskowice)
10 7 3 70% 7:3
24. Rafał Ptok
(UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze)
16 7 9 44% 7:9
25. Zbigniew Olszyna
(UKS Wolej Ruda Śląska)
16 7 9 44% 7:9
26. Rudolf Steuer
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
17 7 10 41% 7:10
27. Henryk Szymański
(ULKS Pławniowice)
15 6 9 40% 6:9
28. Tadeusz Wandas
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
16 6 10 38% 6:10
29. Dariusz Sawicki
(LKS Młodość Rudno)
16 6 10 38% 6:10
30. Jakub Arbaszewski
(ULKS Pławniowice)
8 5 3 63% 5:3
31. Andrzej Zienć
(LKS Naprzód Świbie)
12 5 7 42% 5:7
32. Piotr Klencz
(LKS Naprzód Świbie)
13 5 8 38% 5:8
33. Dariusz Dorosławski
(LKS Naprzód Świbie)
18 5 13 28% 5:13
34. Wacław Suchecki
(KTS IV Gliwice)
4 4 0 100% 4:0
35. Jarosław Kozłowski
(KTS IV Gliwice)
10 4 6 40% 4:6
36. Łukasz Wróbel
(ULKS Pławniowice)
11 4 7 36% 4:7
37. Andrzej Adamczyk
(LKS Strażak Mikołów)
4 3 1 75% 3:1
38. Dominik Szmaj
(UKS Feniks Pyskowice)
10 3 7 30% 3:7
39. Lucjan Szczurek
(LKS Naprzód Świbie)
13 3 10 23% 3:10
40. Leszek Lolo
(KŚ AZS Politechnika Śląska)
18 3 15 17% 3:15
41. Dariusz Steuer
(KTS IV Gliwice)
2 2 0 100% 2:0
42. Kacper Rusin
(KTS IV Gliwice)
2 2 0 100% 2:0
43. Stefan Miszka
(UKS Wolej Ruda Śląska)
2 2 0 100% 2:0
44. Marek Wolny
(UKS Wolej Ruda Śląska)
4 2 2 50% 2:2
45. Mirosław Kapica
(LKS Strażak Mikołów)
6 2 4 33% 2:4
46. Marcin Gdynia
(LKS Naprzód Świbie)
16 2 14 13% 2:14
47. Piotr Dudek
(KŚ AZS Politechnika Śląska)
18 2 16 11% 2:16
48. Julian Staroń
(UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze)
2 1 1 50% 1:1
49. Karol Nowak
(LKS Młodość Rudno)
2 1 1 50% 1:1
50. Tadeusz Lechowski
(LKS Strażak Mikołów)
4 1 3 25% 1:3
51. Janusz Kowalski
(LKS Strażak Mikołów)
4 1 3 25% 1:3
52. Krzysztof Wandas
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
13 1 12 8% 1:12
53. Michał Błachuciński
(KŚ AZS Politechnika Śląska)
17 1 16 6% 1:16
54. Dariusz Pawełek
(KŚ AZS Politechnika Śląska)
1 0 1 0% 0:1
55. Marcin Lisok
(ULKS Pławniowice)
2 0 2 0% 0:2
56. Roman Termin
(LKS Strażak Mikołów)
2 0 2 0% 0:2
57. Łukasz Noglik
(LKS Strażak Mikołów)
2 0 2 0% 0:2
58. Leszek Pięta
(ULKS Pławniowice)
8 0 8 0% 0:8
59. Łukasz Szymański
(ULKS Pławniowice)
13 0 13 0% 0:13
60. Paweł Lisok
(ULKS Pławniowice)
15 0 15 0% 0:15