Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Rafał
Opozda
KTS IV Gliwice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  2 maja 1974 r.
17
Występy
14
Zwycięstwa
3
Porażki
82.35%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 9 17 70:20
2. LKS Młodość Rudno 9 14 61:29
3. UKS Feniks Pyskowice 9 14 60:30
4. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 9 14 57:33
5. LKS Strażak Mikołów 9 10 52:38
6. UKS Wolej Ruda Śląska 9 9 52:38
7. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9 6 37:53
8. LKS Naprzód Świbie 9 4 24:66
9. ULKS Pławniowice 9 2 21:69
10. KŚ AZS Politechnika Śląska 9 0 16:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Opozda Rafał - Szczurek Lucjan 2 3:0 (11:4, 11:7, 11:8)
1 Opozda Rafał - Dorosławski Dariusz 2 3:1 (11:13, 12:10, 11:8, 11:7)
2 Wandas Tadeusz - Opozda Rafał 2 0:3 (8:11, 7:11, 8:11)
2 Steuer Rudolf - Opozda Rafał 2 1:3 (8:11, 9:11, 11:7, 8:11)
4 Kostępski Robert - Opozda Rafał 1 2:3 (12:10, 8:11, 11:5, 10:12, 9:11)
4 Olszyna Zbigniew - Opozda Rafał 1 0:3 (9:11, 10:12, 9:11)
3 Opozda Rafał - Szmaj Dominik 2 0:3 (4:11, 5:11, 9:11)
3 Opozda Rafał - Goniowski Piotr 2 0:3 (6:11, 8:11, 6:11)
5 Opozda Rafał - Młynarczyk Radosław 1 3:2 (11:7, 6:11, 7:11, 11:8, 11:5)
5 Opozda Rafał - Kowalski Janusz 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:9)
6 Ptok Rafał - Opozda Rafał 2 0:3 (8:11, 9:11, 8:11)
6 Krause Marcin - Opozda Rafał 2 2:3 (7:11, 11:9, 12:10, 8:11, 5:11)
7 Opozda Rafał - Iwaniuk Grzegorz 1 0:3 (7:11, 6:11, 4:11)
8 Lisok Paweł - Opozda Rafał 2 1:3 (6:11,3:11,11;6,3:11)
8 Pięta Leszek - Opozda Rafał 2 0:3 (8:11,4:11,7:11)
9 Dudek Piotr - Opozda Rafał 2 0:3 (7:11, 10:12, 2:11)
9 Błachuciński Michał - Opozda Rafał 2 0:3 (8:11, 5:11, 2:11)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Opozda Rafał / Rusin Kacper - Szczurek Lucjan / Dorosławski Dariusz 2 3:1 (11:13, 11:9, 11:9, 11:5)
2 Steuer Rudolf / Wandas Tadeusz - Zemła Piotr / Opozda Rafał 2 2:3 (9:11, 11:8, 9:11, 11:7, 9:11)
3 Wiża Roman / Opozda Rafał - Goniowski Piotr / Stefaniak Michał 2 2:3 (7:11, 8:11, 11:3, 11:9, 9:11)
4 Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew - Opozda Rafał / Wiża Roman 2 2:3 (11:8, 8:11, 11:6, 5:11, 8:11)
5 Opozda Rafał / Wiża Roman - Szafarczyk Marek / Młynarczyk Radosław 2 3:1 (7:11, 11:5, 11:9, 11:8)
6 Krause Marcin / Lebek Marian - Opozda Rafał / Wiża Roman 1 1:3 (7:11, 11:7, 5:11, 10:12)
7 Opozda Rafał / Wiża Roman - Lukoszek Rafał / Iwaniuk Grzegorz 1 3:0 (11:9, 11:9, 14:12)
8 Lisok Paweł / Wróbel Łukasz - Wiża Roman / Opozda Rafał 2 0:3 (8:11.8:11.8:11)
9 Błachuciński Michał / Dudek Piotr - Wiża Roman / Opozda Rafał 1 0:3 (8:11, 2:11, 8:11)