Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Zemła
KTS IV Gliwice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  18 listopada 1969 r.
12
Występy
9
Zwycięstwa
3
Porażki
75%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 9 17 70:20
2. LKS Młodość Rudno 9 14 61:29
3. UKS Feniks Pyskowice 9 14 60:30
4. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 9 14 57:33
5. LKS Strażak Mikołów 9 10 52:38
6. UKS Wolej Ruda Śląska 9 9 52:38
7. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9 6 37:53
8. LKS Naprzód Świbie 9 4 24:66
9. ULKS Pławniowice 9 2 21:69
10. KŚ AZS Politechnika Śląska 9 0 16:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Steuer Rudolf - Zemła Piotr 2 1:3 (7:11, 11:8, 6:11, 5:11)
2 Wandas Tadeusz - Zemła Piotr 2 0:3 (5:11, 6:11, 6:11)
4 Olszyna Zbigniew - Zemła Piotr 1 1:3 (5:11, 11:8, 7:11, 6:11)
3 Zemła Piotr - Kurasz Łukasz 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:9)
3 Zemła Piotr - Stefaniak Michał 1 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:7)
5 Zemła Piotr - Kowalski Janusz 1 3:0 (11:1, 11:2, 11:2)
6 Borowczak Mirosław - Zemła Piotr 1 0:3 (6:11, 5:11, 9:11)
7 Zemła Piotr - Nowak Krzysztof 2 3:0 (11:8, 12:10, 11:2)
7 Zemła Piotr - Lukoszek Rafał 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:8)
10 Zemła Piotr - Dudek Piotr 2 (11:1, 11:1, 11:1)
11 Zemła Piotr - Szymański Henryk 1 (11:8, 11:2, 11:3)
11 Zemła Piotr - Lisok Paweł 1 (11:1, 11:3, 11:1)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Steuer Rudolf / Wandas Tadeusz - Zemła Piotr / Opozda Rafał 2 2:3 (9:11, 11:8, 9:11, 11:7, 9:11)
3 Piwowarski Krzysztof / Zemła Piotr - Kurasz Łukasz / Szmaj Dominik 1 3:0 (11:4, 12:10, 11:5)
4 Galicki Kamil / Wolny Michał - Zemła Piotr / Piwowarski Krzysztof 1 0:3 (8:11, 12:14, 5:11)
5 Zemła Piotr / Piwowarski Krzysztof - Noworolnik Adrian / Kowalski Janusz 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:7)
6 Ptok Rafał / Borowczak Mirosław - Zemła Piotr / Piwowarski Krzysztof 2 0:3 (7:11, 0:11, 9:11)
7 Piwowarski Krzysztof / Zemła Piotr - Nowak Krzysztof / Sawicki Dariusz 2 3:0 (15:13, 12:10, 11:4)
8 Pięta Leszek / Szymański Łukasz - Piwowarski Krzysztof / Zemła Piotr 1 0:3 (7:11,2:11,3:11)
9 Waldowski Wojciech / Lolo Leszek - Zemła Piotr / Piwowarski Krzysztof 2 0:3 (3:11, 6:11, 3:11)
10 Piwowarski Krzysztof / Zemła Piotr - Błachuciński Michał / Dudek Piotr 2 (11:4, 11:6, 11:6)
11 Zemła Piotr / Piwowarski Krzysztof - Lisok Paweł / Wróbel Łukasz 1 (11:4, 11:3, 11:2)