Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Bartłomiej
Ormaniec
PKS Olimpijczyk Gilowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  25 października 1986 r.
24
Występy
9
Zwycięstwa
15
Porażki
37.5%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS I Pszczyna 9 18 71:19
2. MKS II Czechowice Dziedzice 9 14 67:23
3. RKS Cukrownik Chybie 9 14 60:30
4. LKS Orzeł Kozy 9 12 56:34
5. Fundacja Talent Cieszyn 9 9 46:44
6. LITS Meble Anders II Żywiec 9 7 37:53
7. JKTS Jastrzębie-Zdrój 9 7 34:56
8. LKS Lesznianka I Leszna Górna 9 4 32:58
9. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 4 29:61
10. ULKTS II Pszczyna 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sztwiertnia Andrzej - Ormaniec Bartłomiej 2 1:3 (11:13, 10:12, 11:5, 9:11)
1 Dziembała Dawid - Ormaniec Bartłomiej 2 3:0 (11:6, 12:10, 11:8)
2 Ormaniec Bartłomiej - Nowakowski Witold 2 0:3 (4:11, 10:12, 4:11)
2 Ormaniec Bartłomiej - Kralczyński Kornel 2 1:3 (8:11,11:9, 8:11, 5:11)
3 Ormaniec Bartłomiej - Łosiński Wojciech 2 3:1 (7:11, 11:8, 11:6, 11:7)
3 Ormaniec Bartłomiej - Juchnik Henryk 2 2:3 (10:12, 9:11, 11:5, 14:12, 10:12)
4 Ormaniec Bartłomiej - Wiecheć Adrian 2 3:2 (11:8, 11:4, 8:11, 8:11, 11:7)
4 Ormaniec Bartłomiej - Machej Adrian 2 3:1 (11:7, 6:11, 11:8, 11:5)
5 Ormaniec Bartłomiej - Kukla Sabina 1 3:1 (11:8, 11:4,10:12, 11:6)
5 Ormaniec Bartłomiej - Macioł Grzegorz 1 3:1 (12:10, 9:11, 11:8, 11:8)
6 Ormaniec Bartłomiej - Suchodolski Zbigniew 2 3:0 (11:8, 13:11, 11:8)
6 Ormaniec Bartłomiej - Friebe Janusz 2 3:2 (11:7, 11:7, 7:11,5:11, 11:7)
7 Małysiak Ryszard - Ormaniec Bartłomiej 2 0:3 (7:11, 6:11, 7:11)
7 Hetnał Sandra - Ormaniec Bartłomiej 2 3:1 (9:11, 11:3, 11:4, 11:6)
8 Ormaniec Bartłomiej - Puda Piotr 2 2:3 (7:11, 8:11,11:9, 11:9, 9:11)
8 Ormaniec Bartłomiej - Gryga Rafał 2 1:3 (7, 8:11, 14:12, 9;11)
9 Ormaniec Bartłomiej - Kajstura I Tomasz 2 1:3 (8:11, 5:11, 11:9, 8:11)
9 Ormaniec Bartłomiej - Ihas Jerzy 2 0:3 (4:11, 7:11, 5:11)
10 Puda Piotr - Ormaniec Bartłomiej 2 (10:12, 10:12, 9:11)
10 Gryga Rafał - Ormaniec Bartłomiej 2 (9:11, 11:8, 5:11, 8:11)
11 Friebe Janusz - Ormaniec Bartłomiej 2 (11:7, 11:3, 11:9)
11 Suchodolski Paweł - Ormaniec Bartłomiej 2 (5:11, 12:14, 2:11)
12 Kukla Sabina - Ormaniec Bartłomiej 2 (9:11, 11:5, 2:11, 9:11)
12 Surma Bogusław - Ormaniec Bartłomiej 2 (13:11, 8:11, 10:12, 11:9, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sztuka Jacek / Dziembała Dawid - Ormaniec Rafał / Ormaniec Bartłomiej 1 3:2 (6:11, 3:11, 11:6, 12:10, 11:7)
2 Ormaniec Rafał / Ormaniec Bartłomiej - Wójcik Krzysztof / Kralczyński Kornel 1 0:3 (7:11, 5:11, 9:11)
3 Ormaniec Rafał / Ormaniec Bartłomiej - Kleta Rafał / Łosiński Wojciech 2 3:1 (11:8, 11:8, 7:11, 11:8)
4 Ormaniec Rafał / Ormaniec Bartłomiej - Krajewski Arkadiusz / Wiecheć Adrian 2 3:0 (11:4, 11:9, 12:10)
5 Ormaniec Rafał / Ormaniec Bartłomiej - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:5)
6 Ormaniec Rafał / Ormaniec Bartłomiej - Wyrzykowski Artur / Lewczak Krzysztof 2 2:3 (6:11, 11:5, 5:11, 11:8,5:11)
7 Krutak Michał / Rus Maksymilian - Ormaniec Rafał / Ormaniec Bartłomiej 2 2:3 (11:8, 9:11, 13:11, 11:13, 7:11)
8 Ormaniec Rafał / Ormaniec Bartłomiej - Gryga Rafał / Puda Piotr 2 1:3 (16:18, 6:11, 14::12, 9:11)
9 Ormaniec Rafał / Ormaniec Bartłomiej - Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz 2 0:3 (8:11, 11:13, 3:11)
10 Puda Piotr / Polok Paweł - Ormaniec Rafał / Ormaniec Bartłomiej 1 (6:11, 9:11, 8:11)
11 Friebe Janusz / Suchodolski Zbigniew - Ormaniec Rafał / Ormaniec Bartłomiej 2 (11:6, 11:6, 11:4)
12 Surma Bogusław / Zygmunt Marcin - Ormaniec Rafał / Ormaniec Bartłomiej 1 (12:10, 9:11, 11:9, 9:11, 11:9)