Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Wojciech
Ormaniec
PKS Olimpijczyk Gilowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  30 kwietnia 1988 r.
24
Występy
5
Zwycięstwa
19
Porażki
20.83%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS I Pszczyna 9 18 71:19
2. MKS II Czechowice Dziedzice 9 14 67:23
3. RKS Cukrownik Chybie 9 14 60:30
4. LKS Orzeł Kozy 9 12 56:34
5. Fundacja Talent Cieszyn 9 9 46:44
6. LITS Meble Anders II Żywiec 9 7 37:53
7. JKTS Jastrzębie-Zdrój 9 7 34:56
8. LKS Lesznianka I Leszna Górna 9 4 32:58
9. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 4 29:61
10. ULKTS II Pszczyna 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Dziembała Dawid - Ormaniec Wojciech 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:6)
1 Sztwiertnia Andrzej - Ormaniec Wojciech 2 3:0 (11:3, 11:9, 11:2)
2 Ormaniec Wojciech - Kralczyński Kornel 2 3:2 (12:10, 11:6, 9:11, 7:11, 11:8)
2 Ormaniec Wojciech - Nowakowski Witold 2 3:1 (11:7, 4:11,11:8, 11:8)
3 Ormaniec Wojciech - Juchnik Henryk 2 2:3 (5:11, 11:9, 11:2, 8:11, 9:11)
3 Ormaniec Wojciech - Łosiński Wojciech 2 3:1 (11:13, 11:9, 11:9, 11:3)
4 Ormaniec Wojciech - Machej Adrian 2 1:3 (11:13, 11:4, 4:11, 8:11)
4 Ormaniec Wojciech - Wiecheć Adrian 2 0:3 (8:11, 6:11, 8:11)
5 Ormaniec Wojciech - Stec Wacław 1 0:3 (9:11, 7:11, 3:11)
5 Ormaniec Wojciech - Kukla Sabina 1 2:3 (4:11, 11:8,17:15, 10:12, 9::11)
6 Ormaniec Wojciech - Friebe Janusz 2 0:3 (3:11, 6:11, 5:11)
6 Ormaniec Wojciech - Suchodolski Paweł 2 3:0 (11:3, 12:10, 11:7)
7 Hetnał Sandra - Ormaniec Wojciech 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:4)
7 Rus Maksymilian - Ormaniec Wojciech 2 3:1 (11:7, 7:11, 11:9, 12:10)
8 Ormaniec Wojciech - Gryga Rafał 2 0:3 (5:11, 8:11, 7:11)
8 Ormaniec Wojciech - Puda Piotr 2 2:3 (11:13, 11:7,7:11, 11:6, 10:12)
9 Ormaniec Wojciech - Kajstura II Tomasz 1 3:2 (6:11, 11:9, 11:9, 9:11, 11:6)
9 Ormaniec Wojciech - Sobel Artur 1 0:3 (8:11, 10:12, 5:11)
10 Gryga Rafał - Ormaniec Wojciech 2 (11:8, 11:7, 11:5)
10 Puda Piotr - Ormaniec Wojciech 2 (11:7, 6:11, 7:11, 11:3, 9:11)
11 Wyrzykowski Artur - Ormaniec Wojciech 2 (12:14, 11:9, 11:9, 7:11, 11:5)
11 Friebe Janusz - Ormaniec Wojciech 2 (11:9, 11:8, 11:7)
12 Surma Bogusław - Ormaniec Wojciech 2 (11:1, 11:5, 11:4)
12 Kukla Sabina - Ormaniec Wojciech 2 (11:9, 12:10, 3:11, 6:11, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Walarus Dariusz / Sztwiertnia Andrzej - Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr 2 3:1 (11:4, 9:11, 11:7, 12:10)
2 Ormaniec Wojciech / Ormaniec Marian - Prochot Krystian / Nowakowski Witold 2 0:3 (6:11, 7:11, 9:11)
3 Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr - Łuczka Jakub / Juchnik Henryk 1 3:2 (11:6, 6:11, 11:7, 8:11, 11:8)
4 Ormaniec Marian / Ormaniec Wojciech - Roszkowski Adam / Machej Adrian 1 0:3 (8:11, 4:11, 8:11)
5 Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr - Duraj Mariusz / Stec Wacław 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:8)
6 Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr - Friebe Janusz / Suchodolski Zbigniew 1 0:3 (5:11, 5:11, 5:11)
7 Kufel Dominik / Kufel Karol - Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr 1 3:1 (11:4, 11:7, 10:12, 11:6)
8 Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr - Polok Paweł / Ramenda Krzysztof 1 0:3 (6:11, 7:11, 9:11)
9 Ormaniec Wojciech / Ormaniec Marian - Sobel Artur / Ihas Jerzy 1 0:3 (9:11, 5:11, 8:11)
10 Wróbel Paweł / Gryga Rafał - Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr 1 (11:7, 11:9, 2:11, 11:8)
11 Lewczak Krzysztof / Durka Tadeusz - Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr 1 (11:1, 11:9, 11:6)
12 Kukla Sabina / Stec Wacław - Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr 2 (11:9, 11:7, 4:11, 11:6)