Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Kolonko
PKS Olimpijczyk Gilowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  20 czerwca 1980 r.
17
Występy
1
Zwycięstwa
16
Porażki
5.88%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS I Pszczyna 9 18 71:19
2. MKS II Czechowice Dziedzice 9 14 67:23
3. RKS Cukrownik Chybie 9 14 60:30
4. LKS Orzeł Kozy 9 12 56:34
5. Fundacja Talent Cieszyn 9 9 46:44
6. LITS Meble Anders II Żywiec 9 7 37:53
7. JKTS Jastrzębie-Zdrój 9 7 34:56
8. LKS Lesznianka I Leszna Górna 9 4 32:58
9. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 4 29:61
10. ULKTS II Pszczyna 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Walarus Dariusz - Kolonko Piotr 1 3:0 (11:4, 15:13, 11:4)
1 Sztuka Jacek - Kolonko Piotr 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:6)
3 Kolonko Piotr - Łuczka Jakub 1 0:3 (5:11, 6:11, 3:11)
5 Kolonko Piotr - Duraj Mariusz 1 3:1 (10:12, 11:4, 11:4,13,11)
5 Kolonko Piotr - Rus Jacek 1 0:3 (8:11, 12:14, 4:11)
6 Kolonko Piotr - Lewczak Krzysztof 1 0:3 (8:11, 5:11, 6:11)
6 Kolonko Piotr - Wyrzykowski Artur 1 0:3 (9:11, 10:12, 4:11)
7 Kufel Dominik - Kolonko Piotr 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:2)
7 Kufel Karol - Kolonko Piotr 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:9)
8 Kolonko Piotr - Ramenda Krzysztof 1 0:3 (5:11, 5:11, 3:11)
8 Kolonko Piotr - Polok Paweł 1 0:3 (5:11, 6:11, 1:11)
10 Polok Paweł - Kolonko Piotr 1 (11:5, 11:5, 11:2)
10 Wróbel Paweł - Kolonko Piotr 1 (11:5, 11:3, 11:9)
11 Durka Tadeusz - Kolonko Piotr 1 (11:5, 11:1, 11:2)
11 Suchodolski Zbigniew - Kolonko Piotr 1 (11:3, 11:5, 11:4)
12 Stec Wacław - Kolonko Piotr 1 (11:1, 11:9, 11:4)
12 Zygmunt Marcin - Kolonko Piotr 1 (9:11, 11:7, 11:2, 11:4)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Walarus Dariusz / Sztwiertnia Andrzej - Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr 2 3:1 (11:4, 9:11, 11:7, 12:10)
3 Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr - Łuczka Jakub / Juchnik Henryk 1 3:2 (11:6, 6:11, 11:7, 8:11, 11:8)
5 Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr - Duraj Mariusz / Stec Wacław 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:8)
6 Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr - Friebe Janusz / Suchodolski Zbigniew 1 0:3 (5:11, 5:11, 5:11)
7 Kufel Dominik / Kufel Karol - Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr 1 3:1 (11:4, 11:7, 10:12, 11:6)
8 Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr - Polok Paweł / Ramenda Krzysztof 1 0:3 (6:11, 7:11, 9:11)
10 Wróbel Paweł / Gryga Rafał - Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr 1 (11:7, 11:9, 2:11, 11:8)
11 Lewczak Krzysztof / Durka Tadeusz - Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr 1 (11:1, 11:9, 11:6)
12 Kukla Sabina / Stec Wacław - Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr 2 (11:9, 11:7, 4:11, 11:6)