Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
3. Śląska Liga Amatorów (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Czerwionka-Leszczyny Hala sportowa przy
Zespole Szkół W Czerwionce, ul. 3 Maja 42
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Smołka Grzegorz
881635177
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKTS Sokół II Orzesze 10 19 83:17
2. UKTS Sokół Orzesze 10 18 80:20
3. UKS Wolej II Ruda Śląska 11 17 71:39
4. UKS Quo Vadis II Zabrze 11 17 69:41
5. Chełm Masters 10 6 43:57
6. LKS Wilki II Wilcza 10 5 32:68
7. MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 11 2 25:85
8. OS Słowian Katowice 11 0 17:93

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Tadeusz Budzyn Polska - 15 17 15:17
Andrzej Grochla Polska - 7 19 7:19
Zdzisław Sołtys Polska 09.04.1960 1 21 1:21
Piotr Musioł Polska - 0 5 0:5
Dariusz Kurpanik Polska 06.01.1970 0 11 0:11
Akradiusz Losza Polska - 0 2 0:2
Grzegorz Smołka Polska - 0 0 0:0
Leszek Kałuża Polska - 0 1 0:1

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-14
g. 18:00

1
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka Chełm Masters 2:8 Szczegóły
2019-10-21
g. 18:00

2
UKTS Sokół Orzesze MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 7:3 Szczegóły
2019-10-30
g. 18:00

3
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka UKS Quo Vadis II Zabrze 2:8 Szczegóły
2019-11-06
g. 19:00

4
UKTS Sokół II Orzesze MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 8:2 Szczegóły
2019-11-19
g. 18:00

5
LKS Wilki II Wilcza MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 6:4 Szczegóły
2019-12-04
g. 18:00

6
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka OS Słowian Katowice 6:4 Szczegóły
2019-12-19
g. 19:00

7
UKS Wolej II Ruda Śląska MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 9:1 Szczegóły
2020-02-05
g. 18:00

8
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka UKTS Sokół Orzesze 0:10 Szczegóły
2020-02-12
g. 18:00

9
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka UKTS Sokół II Orzesze 1:9 Szczegóły
2020-02-28
g. 17:30

10
UKS Quo Vadis II Zabrze MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 8:2 Szczegóły
2020-03-04
g. 18:00

11
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka UKS Wolej II Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
2020-03-18
g. 18:00

12
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
2020-03-26
g. 18:30

13
Chełm Masters MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka -:- Szczegóły
2020-04-06
g. 17:30

14
OS Słowian Katowice MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka -:- Szczegóły