Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Chełm Masters
3. Śląska Liga Amatorów (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Chełm Śląski, ul. Śląska 12
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Gdak Sebastian
502420034
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKTS Sokół II Orzesze 10 19 83:17
2. UKTS Sokół Orzesze 10 18 80:20
3. UKS Wolej II Ruda Śląska 11 17 71:39
4. UKS Quo Vadis II Zabrze 11 17 69:41
5. Chełm Masters 10 6 43:57
6. LKS Wilki II Wilcza 10 5 32:68
7. MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 11 2 25:85
8. OS Słowian Katowice 11 0 17:93

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Adam Jochymczyk Polska - 11 10 11:10
Krzysztof Kruszyński Polska - 10 5 10:5
Jacek Klimek Polska - 9 16 9:16
Sebastian Gdak Polska 20.01.1977 7 10 7:10
Tomasz Jaronicki Polska - 0 6 0:6
Maciej Jagoda Polska - 0 6 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-14
g. 18:00

1
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka Chełm Masters 2:8 Szczegóły
2019-10-21
g. 18:00

2
Chełm Masters OS Słowian Katowice 10:0 Szczegóły
2019-11-05
g. 18:00

3
LKS Wilki II Wilcza Chełm Masters 3:7 Szczegóły
2019-11-07
g. 18:30

4
Chełm Masters UKS Wolej II Ruda Śląska 3:7 Szczegóły
2019-12-19
g. 18:30

5
Chełm Masters UKTS Sokół Orzesze 4:6 Szczegóły
2019-12-06
g. 17:30

6
UKS Quo Vadis II Zabrze Chełm Masters 7:3 Szczegóły
2019-12-14
g. 15:00

7
UKTS Sokół II Orzesze Chełm Masters 9:1 Szczegóły
2020-02-06
g. 18:30

8
Chełm Masters UKS Quo Vadis II Zabrze 3:7 Szczegóły
2020-02-13
g. 19:00

9
UKS Wolej II Ruda Śląska Chełm Masters 8:2 Szczegóły
2020-02-26
g. 19:00

10
UKTS Sokół Orzesze Chełm Masters -:- Szczegóły
2020-03-05
g. 18:30

11
Chełm Masters UKTS Sokół II Orzesze 2:8 Szczegóły
2020-03-16
g. 17:30

12
OS Słowian Katowice Chełm Masters -:- Szczegóły
2020-03-26
g. 18:30

13
Chełm Masters MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka -:- Szczegóły
2020-04-09
g. 18:30

14
Chełm Masters LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły