Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKTS Sokół Orzesze
3. Śląska Liga Amatorów (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Orzesze-Gardawice
ul. Uczniowska 1, Szkoła Podstawowa nr 7
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marcin Klama
606657638
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKTS Sokół II Orzesze 10 19 83:17
2. UKTS Sokół Orzesze 10 18 80:20
3. UKS Wolej II Ruda Śląska 11 17 71:39
4. UKS Quo Vadis II Zabrze 11 17 69:41
5. Chełm Masters 10 6 43:57
6. LKS Wilki II Wilcza 10 5 32:68
7. MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 11 2 25:85
8. OS Słowian Katowice 11 0 17:93

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Maciej Krawczyk Polska - 25 5 25:5
Marcin Klama Polska - 16 5 16:5
Piotr Grabowski Polska 03.04.1977 14 1 14:1
Marcin Goldyka Polska 09.11.1983 10 2 10:2
Paweł Falkus Polska - 8 1 8:1
Dawid Szatkowski Polska - 3 0 3:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-10
g. 18:00

1
UKS Wolej II Ruda Śląska UKTS Sokół Orzesze 2:8 Szczegóły
2019-10-21
g. 18:00

2
UKTS Sokół Orzesze MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 7:3 Szczegóły
2019-10-28
g. 17:30

3
OS Słowian Katowice UKTS Sokół Orzesze 0:10 Szczegóły
2019-11-06
g. 19:00

4
UKTS Sokół Orzesze LKS Wilki II Wilcza 9:1 Szczegóły
2019-12-19
g. 18:30

5
Chełm Masters UKTS Sokół Orzesze 4:6 Szczegóły
2019-12-04
g. 19:00

6
UKTS Sokół Orzesze UKTS Sokół II Orzesze 3:7 Szczegóły
2019-12-18
g. 19:00

7
UKTS Sokół Orzesze UKS Quo Vadis II Zabrze 8:2 Szczegóły
2020-02-05
g. 18:00

8
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka UKTS Sokół Orzesze 0:10 Szczegóły
2020-02-27
g. 18:00

9
LKS Wilki II Wilcza UKTS Sokół Orzesze 1:9 Szczegóły
2020-02-26
g. 19:00

10
UKTS Sokół Orzesze Chełm Masters -:- Szczegóły
2020-03-04
g. 19:00

11
UKTS Sokół Orzesze OS Słowian Katowice 10:0 Szczegóły
2020-03-18
g. 19:00

12
UKTS Sokół II Orzesze UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
2020-03-27
g. 17:30

13
UKS Quo Vadis II Zabrze UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
2020-04-08
g. 19:00

14
UKTS Sokół Orzesze UKS Wolej II Ruda Śląska -:- Szczegóły