Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
OS Słowian Katowice
3. Śląska Liga Amatorów (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Katowice, ul. 1 Maja 99,
Ośrodek Sportowy Słowian
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Magiera Kazimierz
505985308
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKTS Sokół II Orzesze 10 19 83:17
2. UKTS Sokół Orzesze 10 18 80:20
3. UKS Wolej II Ruda Śląska 11 17 71:39
4. UKS Quo Vadis II Zabrze 11 17 69:41
5. Chełm Masters 10 6 43:57
6. LKS Wilki II Wilcza 10 5 32:68
7. MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 11 2 25:85
8. OS Słowian Katowice 11 0 17:93

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Adam Seredyński Polska - 8 25 8:25
Jan Koźniewski Polska - 5 25 5:25
Kazimierz Magiera Polska - 3 30 3:30
Tobiasz Maniura Polska - 1 2 1:2
Czesław Górny Polska - 0 0 0:0
Grzegorz Ziętara Polska 17.01.1969 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-07
g. 18:00

1
OS Słowian Katowice UKTS Sokół II Orzesze 2:8 Szczegóły
2019-10-21
g. 18:00

2
Chełm Masters OS Słowian Katowice 10:0 Szczegóły
2019-10-28
g. 17:30

3
OS Słowian Katowice UKTS Sokół Orzesze 0:10 Szczegóły
2019-11-08
g. 17:30

4
UKS Quo Vadis II Zabrze OS Słowian Katowice 6:4 Szczegóły
2019-11-21
g. 17:30

5
OS Słowian Katowice UKS Wolej II Ruda Śląska 4:6 Szczegóły
2019-12-04
g. 18:00

6
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka OS Słowian Katowice 6:4 Szczegóły
2019-12-17
g. 18:00

7
LKS Wilki II Wilcza OS Słowian Katowice 9:1 Szczegóły
2020-02-05
g. 19:00

8
UKTS Sokół II Orzesze OS Słowian Katowice 10:0 Szczegóły
2020-02-10
g. 17:30

9
OS Słowian Katowice UKS Quo Vadis II Zabrze 1:9 Szczegóły
2020-02-27
g. 19:00

10
UKS Wolej II Ruda Śląska OS Słowian Katowice 9:1 Szczegóły
2020-03-04
g. 19:00

11
UKTS Sokół Orzesze OS Słowian Katowice 10:0 Szczegóły
2020-03-16
g. 17:30

12
OS Słowian Katowice Chełm Masters -:- Szczegóły
2020-03-23
g. 17:30

13
OS Słowian Katowice LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
2020-04-06
g. 17:30

14
OS Słowian Katowice MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka -:- Szczegóły