Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKS Wolej II Ruda Śląska
3. Śląska Liga Amatorów (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ruda Śląska, ul. 11 Listopada
Szkoła Podstawowa nr 23
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Maraszkiewicz Ryszard
664754997
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKTS Sokół II Orzesze 10 19 83:17
2. UKTS Sokół Orzesze 10 18 80:20
3. UKS Wolej II Ruda Śląska 11 17 71:39
4. UKS Quo Vadis II Zabrze 11 17 69:41
5. Chełm Masters 10 6 43:57
6. LKS Wilki II Wilcza 10 5 32:68
7. MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 11 2 25:85
8. OS Słowian Katowice 11 0 17:93

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Michał Wolny Polska 29.10.1952 27 0 27:0
Marek Wolny Polska 10.02.1955 19 8 19:8
Grażyna Wolny Polska - 14 13 14:13
Kordian Banisz Polska - 2 4 2:4
Piotr Stolarek Polska - 1 2 1:2
Zdzisław Śliwok Polska - 0 1 0:1
Mirosław Chmiel Polska 07.01.1967 0 6 0:6
Rafał Smulski Polska - 0 2 0:2

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-10
g. 18:00

1
UKS Wolej II Ruda Śląska UKTS Sokół Orzesze 2:8 Szczegóły
2019-10-21
g. 18:00

2
UKS Quo Vadis II Zabrze UKS Wolej II Ruda Śląska 5:5 Szczegóły
2019-10-31
g. 19:00

3
UKS Wolej II Ruda Śląska UKTS Sokół II Orzesze 1:9 Szczegóły
2019-11-07
g. 18:30

4
Chełm Masters UKS Wolej II Ruda Śląska 3:7 Szczegóły
2019-11-21
g. 17:30

5
OS Słowian Katowice UKS Wolej II Ruda Śląska 4:6 Szczegóły
2019-12-05
g. 19:00

6
UKS Wolej II Ruda Śląska LKS Wilki II Wilcza 8:2 Szczegóły
2019-12-19
g. 19:00

7
UKS Wolej II Ruda Śląska MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 9:1 Szczegóły
2020-02-04
g. 18:00

8
LKS Wilki II Wilcza UKS Wolej II Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
2020-02-13
g. 19:00

9
UKS Wolej II Ruda Śląska Chełm Masters 8:2 Szczegóły
2020-02-27
g. 19:00

10
UKS Wolej II Ruda Śląska OS Słowian Katowice 9:1 Szczegóły
2020-03-04
g. 18:00

11
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka UKS Wolej II Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
2020-03-19
g. 19:00

12
UKS Wolej II Ruda Śląska UKS Quo Vadis II Zabrze -:- Szczegóły
2020-03-25
g. 19:00

13
UKTS Sokół II Orzesze UKS Wolej II Ruda Śląska -:- Szczegóły
2020-04-08
g. 19:00

14
UKTS Sokół Orzesze UKS Wolej II Ruda Śląska -:- Szczegóły