Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LKS Wilki II Wilcza
3. Śląska Liga Amatorów (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Wilcza, ul. Karola Miarki 27
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Piontek
784-623-533
Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Menżyk
601-300-624
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKTS Sokół II Orzesze 10 19 83:17
2. UKTS Sokół Orzesze 10 18 80:20
3. UKS Wolej II Ruda Śląska 11 17 71:39
4. UKS Quo Vadis II Zabrze 11 17 69:41
5. Chełm Masters 10 6 43:57
6. LKS Wilki II Wilcza 10 5 32:68
7. MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 11 2 25:85
8. OS Słowian Katowice 11 0 17:93

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Krzysztof Piontek Polska 10.04.1972 10 15 10:15
Zbigniew Menżyk Polska 13.03.1965 9 16 9:16
Grzegorz Wichowski Polska 25.11.1977 3 0 3:0
Dariusz Królikowski Polska 13.09.1966 2 27 2:27
Marcin Drozdowski Polska 06.02.1972 1 2 1:2
Bogumił Pietrzak Polska 03.07.1978 1 2 1:2
Janusz Wymysło Polska 07.07.1977 1 1 1:1
Andrzej Koźluk Polska 21.07.1961 0 0 0:0
Ryszard Stawiarz Polska 17.01.1967 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-07
g. 18:00

1
LKS Wilki II Wilcza UKS Quo Vadis II Zabrze 5:5 Szczegóły
2019-10-21
g. 18:00

2
UKTS Sokół II Orzesze LKS Wilki II Wilcza 10:0 Szczegóły
2019-11-05
g. 18:00

3
LKS Wilki II Wilcza Chełm Masters 3:7 Szczegóły
2019-11-06
g. 19:00

4
UKTS Sokół Orzesze LKS Wilki II Wilcza 9:1 Szczegóły
2019-11-19
g. 18:00

5
LKS Wilki II Wilcza MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 6:4 Szczegóły
2019-12-05
g. 19:00

6
UKS Wolej II Ruda Śląska LKS Wilki II Wilcza 8:2 Szczegóły
2019-12-17
g. 18:00

7
LKS Wilki II Wilcza OS Słowian Katowice 9:1 Szczegóły
2020-02-04
g. 18:00

8
LKS Wilki II Wilcza UKS Wolej II Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
2020-02-27
g. 18:00

9
LKS Wilki II Wilcza UKTS Sokół Orzesze 1:9 Szczegóły
2020-03-31
g. 18:00

10
LKS Wilki II Wilcza UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
2020-03-06
g. 17:30

11
UKS Quo Vadis II Zabrze LKS Wilki II Wilcza 7:3 Szczegóły
2020-03-18
g. 18:00

12
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
2020-03-23
g. 17:30

13
OS Słowian Katowice LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
2020-04-09
g. 18:30

14
Chełm Masters LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły