Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Śląska Liga Amatorów (gr. II)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKTS Sokół II Orzesze 10 19 83:17
2. UKTS Sokół Orzesze 10 18 80:20
3. UKS Wolej II Ruda Śląska 11 17 71:39
4. UKS Quo Vadis II Zabrze 11 17 69:41
5. Chełm Masters 10 6 43:57
6. LKS Wilki II Wilcza 10 5 32:68
7. MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 11 2 25:85
8. OS Słowian Katowice 11 0 17:93

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Borowczak Mirosław
(UKS Quo Vadis II Zabrze)
11 9 2 82%
2. Wolny Michał
(UKS Wolej II Ruda Śląska)
9 8 1 89%
3. Wolny Grażyna
(UKS Wolej II Ruda Śląska)
9 8 1 89%
4. Dworski Damian
(UKS Quo Vadis II Zabrze)
8 6 2 75%
5. Mrozik Zbigniew
(UKTS Sokół II Orzesze)
8 6 2 75%
6. Pełka Jerzy
(UKTS Sokół II Orzesze)
6 5 1 83%
7. Piontek Krzysztof
(LKS Wilki II Wilcza)
9 5 4 56%
8. Kruszyński Krzysztof
(Chełm Masters)
5 4 1 80%
9. Klejnot Michał
(UKTS Sokół II Orzesze)
5 4 1 80%
10. Menżyk Zbigniew
(LKS Wilki II Wilcza)
8 4 4 50%
11. Siwicki Tadeusz
(UKS Quo Vadis II Zabrze)
3 3 0 100%
12. Grabowski Piotr
(UKTS Sokół Orzesze)
5 3 2 60%
13. Jochymczyk Adam
(Chełm Masters)
7 3 4 43%
14. Budzyn Tadeusz
(MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka)
9 3 6 33%
15. Grochla Andrzej
(MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka)
11 3 8 27%
16. Klimek Jacek
(Chełm Masters)
3 2 1 67%
17. Gdak Sebastian
(Chełm Masters)
4 2 2 50%
18. Krawczyk Maciej
(UKTS Sokół Orzesze)
5 2 3 40%
19. Jagoda Maciej
(Chełm Masters)
1 1 0 100%
20. Wichowski Grzegorz
(LKS Wilki II Wilcza)
1 1 0 100%
21. Piątek Przemysław
(UKTS Sokół II Orzesze)
1 1 0 100%
22. Falkus Paweł
(UKTS Sokół Orzesze)
2 1 1 50%
23. Goldyka Marcin
(UKTS Sokół Orzesze)
2 1 1 50%
24. Klama Marcin
(UKTS Sokół Orzesze)
5 1 4 20%
25. Królikowski Dariusz
(LKS Wilki II Wilcza)
1 0 1 0%
26. Śliwok Zdzisław
(UKS Wolej II Ruda Śląska)
1 0 1 0%
27. Szatkowski Dawid
(UKTS Sokół Orzesze)
1 0 1 0%
28. Koźniewski Jan
(OS Słowian Katowice)
1 0 1 0%
29. Wolny Marek
(UKS Wolej II Ruda Śląska)
1 0 1 0%
30. Pietrzak Bogumił
(LKS Wilki II Wilcza)
1 0 1 0%
31. Banisz Kordian
(UKS Wolej II Ruda Śląska)
2 0 2 0%
32. Kurpanik Dariusz
(MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka)
4 0 4 0%
33. Seredyński Adam
(OS Słowian Katowice)
11 0 11 0%
34. Magiera Kazimierz
(OS Słowian Katowice)
12 0 12 0%