Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Tadeusz
Budzyn
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
Narodowość:  Polska
Data urodzenia: -
32
Występy
15
Zwycięstwa
17
Porażki
46.88%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKTS Sokół II Orzesze 10 19 83:17
2. UKTS Sokół Orzesze 10 18 80:20
3. UKS Wolej II Ruda Śląska 11 17 71:39
4. UKS Quo Vadis II Zabrze 11 17 69:41
5. Chełm Masters 10 6 43:57
6. LKS Wilki II Wilcza 10 5 32:68
7. MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 11 2 25:85
8. OS Słowian Katowice 11 0 17:93

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Falkus Paweł - Budzyn Tadeusz 1 1:3 (11:6, 4:11, 7:11, 27:29)
2 Krawczyk Maciej - Budzyn Tadeusz 1 1:3 (5:11, 8:11, 15:13, 9:11)
2 Klama Marcin - Budzyn Tadeusz 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:7)
1 Budzyn Tadeusz - Jochymczyk Adam 1 2:3 (2-11, 6-11, 11-5, 11-9, 2-11)
1 Budzyn Tadeusz - Gdak Sebastian 2 3:0 (11-3, 11-9, 11-9)
1 Budzyn Tadeusz - Klimek Jacek 1 1:3 (10-12, 11-7, 13-15, 6-11)
3 Budzyn Tadeusz - Dworski Damian 2 1:3 (11-5, 8-11, 10-12, 8-11)
3 Budzyn Tadeusz - Borowczak Mirosław 2 1:3 (10-12, 9-11, 11-4, 9-11)
3 Budzyn Tadeusz - Siwicki Tadeusz 1 3:0 (11-7, 11-7, 11-4)
4 Mrozik Zbigniew - Budzyn Tadeusz 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:5)
4 Pełka Jerzy - Budzyn Tadeusz 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:9)
4 Piątek Przemysław - Budzyn Tadeusz 1 1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 8:11)
5 Piontek Krzysztof - Budzyn Tadeusz 1 3:2 (11:5, 9:11, 12:10, 6:11, 12:10)
5 Królikowski Dariusz - Budzyn Tadeusz 1 0:3 (6:11, 7:11, 4:11)
5 Menżyk Zbigniew - Budzyn Tadeusz 1 1:3 (11:8, 4:11, 6:11, 7:11)
6 Budzyn Tadeusz - Seredyński Adam 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:6)
6 Budzyn Tadeusz - Magiera Kazimierz 1 3:2 (6:11, 11:1, 11:8, 5:11, 12:10)
6 Budzyn Tadeusz - Koźniewski Jan 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:1)
7 Wolny Michał - Budzyn Tadeusz 1 3:0 (11:8, 11:6, 16:14)
7 Wolny Marek - Budzyn Tadeusz 1 3:0 (11:8, 14:12, 11:9)
7 Wolny Grażyna - Budzyn Tadeusz 1 0:3 (8:11, 14:16, 13:15)
8 Budzyn Tadeusz - Goldyka Marcin 1 2:3 (11:6, 11:5, 8:11, 6:11,4:11)
8 Budzyn Tadeusz - Falkus Paweł 2 2:3 (11:9, 10:12, 8:11, 11:4, 9:11)
8 Budzyn Tadeusz - Krawczyk Maciej 2 2:3 (16:14, 11:9, 5:11, 7:11, 3:11)
9 Budzyn Tadeusz - Pełka Jerzy 1 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 12:14)
9 Budzyn Tadeusz - Wendlocha Janusz 2 3:1 (11:4, 11:7, 6:11, 11:8)
9 Budzyn Tadeusz - Klejnot Michał 2 0:3 (14:16, 11:13, 6:11)
10 Staroń Julian - Budzyn Tadeusz 1 1:3 (7:11, 11:7, 6:11, 6:11)
10 Dworski Damian - Budzyn Tadeusz 1 3:1 (5:11, 11:5, 11:8, 11:6)
11 Budzyn Tadeusz - Wolny Grażyna 2 3:0 (11:6, 11:4, 11;7)
11 Budzyn Tadeusz - Wolny Marek 2 3:2 (7:11, 7:11, 11:9, 11:6, 12:14)
11 Budzyn Tadeusz - Wolny Michał 1 1:3 (5:11, 6:11, 11:9, 4:11)

Występy deblowe w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Krawczyk Maciej / Klama Marcin - Budzyn Tadeusz / Grochla Andrzej 1 0:3 (6:11, 8:11, 5:11)
3 Grochla Andrzej / Budzyn Tadeusz - Borowczak Mirosław / Siwicki Tadeusz 1 2:3 (11-7, 11-8, 8-11, 8-11, 10-12)
5 Piontek Krzysztof / Menżyk Zbigniew - Budzyn Tadeusz / Grochla Andrzej 1 3:2 (12:10, 11:1, 16:18, 8:11, 11:8)
6 Budzyn Tadeusz / Grochla Andrzej - Magiera Kazimierz / Seredyński Adam 1 3:1 (8:11, 12:10, 17:15, 11:8)
6 Budzyn Tadeusz / Grochla Andrzej - Magiera Kazimierz / Seredyński Adam 1 3:1 (8:11, 12:10, 17:15, 11:8)
7 Wolny Michał / Wolny Grażyna - Grochla Andrzej / Budzyn Tadeusz 1 3:1 (6:11, 11:5, 11:7, 11:8)
9 Budzyn Tadeusz / Kurpanik Dariusz - Klejnot Michał / Pełka Jerzy 1 0:3 (4:11, 8:11, 4:11)
10 Borowczak Mirosław / Dworski Damian - Budzyn Tadeusz / Grochla Andrzej 1 3:0 (11:5, 11:6, 12:10)
11 Grochla Andrzej / Budzyn Tadeusz - Wolny Grażyna / Wolny Michał 1 2:3 (6:11, 12:10, 8:11, 11:9, 4:11)