Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKTS Sokół II Orzesze
3. Śląska Liga Amatorów (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Orzesze-Gardawice ul. Uczniowska 1
Szkoła Podstawowa nr 7
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piątek Przemysław
691768486
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKTS Sokół II Orzesze 10 19 83:17
2. UKTS Sokół Orzesze 10 18 80:20
3. UKS Wolej II Ruda Śląska 11 17 71:39
4. UKS Quo Vadis II Zabrze 11 17 69:41
5. Chełm Masters 10 6 43:57
6. LKS Wilki II Wilcza 10 5 32:68
7. MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 11 2 25:85
8. OS Słowian Katowice 11 0 17:93

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Michał Klejnot Polska 23.09.1968 25 2 25:2
Jerzy Pełka Polska 11.01.1969 21 0 21:0
Zbigniew Mrozik Polska 11.02.1968 17 5 17:5
Przemysław Piątek Polska 04.07.1968 7 6 7:6
Janusz Wendlocha Polska 21.01.1972 5 2 5:2
Rafał Woźniak Polska 02.06.1979 0 0 0:0
Zbigniew Fujałkowski Polska - 0 0 0:0
Rafał Sołtysik Polska - 0 0 0:0
Zbigniew Menżyk Polska 13.03.1965 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-07
g. 18:00

1
OS Słowian Katowice UKTS Sokół II Orzesze 2:8 Szczegóły
2019-10-21
g. 18:00

2
UKTS Sokół II Orzesze LKS Wilki II Wilcza 10:0 Szczegóły
2019-10-31
g. 19:00

3
UKS Wolej II Ruda Śląska UKTS Sokół II Orzesze 1:9 Szczegóły
2019-11-06
g. 19:00

4
UKTS Sokół II Orzesze MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 8:2 Szczegóły
2019-11-20
g. 19:00

5
UKTS Sokół II Orzesze UKS Quo Vadis II Zabrze 5:5 Szczegóły
2019-12-04
g. 19:00

6
UKTS Sokół Orzesze UKTS Sokół II Orzesze 3:7 Szczegóły
2019-12-14
g. 15:00

7
UKTS Sokół II Orzesze Chełm Masters 9:1 Szczegóły
2020-02-05
g. 19:00

8
UKTS Sokół II Orzesze OS Słowian Katowice 10:0 Szczegóły
2020-02-12
g. 18:00

9
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka UKTS Sokół II Orzesze 1:9 Szczegóły
2020-03-31
g. 18:00

10
LKS Wilki II Wilcza UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
2020-03-05
g. 18:30

11
Chełm Masters UKTS Sokół II Orzesze 2:8 Szczegóły
2020-03-18
g. 19:00

12
UKTS Sokół II Orzesze UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
2020-03-25
g. 19:00

13
UKTS Sokół II Orzesze UKS Wolej II Ruda Śląska -:- Szczegóły
2020-04-10
g. 17:30

14
UKS Quo Vadis II Zabrze UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły