Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKS Energia Siewierz
2. Liga Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
508 608 788
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa Oddziału Przedszkolnego przy SP nr 2, ul. Długa 2, 42-470 Siewierz
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Adam Duch
508 608 788
Osoba odpowiedzialna:
Adam Soliło
509 919 351
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 14 28 124:16
2. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 14 24 98:42
3. JKTS II Jastrzębie Zdrój 13 23 97:33
4. LZS Victoria Chróścice 14 18 90:50
5. UKS Huragan Sosnowiec 13 13 59:71
6. KU AZS UJD II Częstochowa 14 10 59:81
7. UKTS Sokół Orzesze 14 9 51:89
8. ULKS Ruch Pniów 13 6 40:90
9. UKS Energia Siewierz 13 5 37:93
10. UKTS Sokół II Orzesze 14 0 25:115

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03071 Aneta Myrmus Polska 17.07.1981 17 8 38:20
01424 Aleksandra Górska Polska 11.08.2000 11 15 33:45
03073 Anna Matyja Polska 12.06.2003 1 22 2:44
01421 Wiktoria Nawara Polska 23.10.2007 1 23 2:62
01422 Natalia Rogowicz Polska 06.10.2009 1 5 2:12
01426 Hanna Szymańska Polska 13.08.2011 0 0 0:0
03074 Magdalena Rak Polska 05.09.2010 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
001
2LK 1
KU AZS UJD II Częstochowa UKS Energia Siewierz 6:4 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2019-10-11
g. 18:30
W: pozytywna
006
2LK 2
UKTS Sokół Orzesze UKS Energia Siewierz 7:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2019-10-04
g. 17:30
W: pozytywna
011
2LK 3
UKS Energia Siewierz LZS Victoria Chróścice 3:7 Szczegóły
SG: Adam Duch
2019-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
016
2LK 4
ULKS Ruch Pniów UKS Energia Siewierz 7:3 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-10-25
g. 17:30
W: pozytywna
021
2LK 5
UKS Energia Siewierz JKTS II Jastrzębie Zdrój 1:9 Szczegóły
SG: Adam Duch
2019-11-15
g. 19:00
W: pozytywna
026
2LK 6
UKS Huragan Sosnowiec UKS Energia Siewierz 8:2 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2019-11-26
g. 17:30
W: pozytywna
031
2LK 7
UKS Energia Siewierz MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Adam Duch
2019-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
036
2LK 8
KTS Gliwice UKS Energia Siewierz 9:1 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2019-12-20
g. 17:30
W: pozytywna
041
2LK 9
UKS Energia Siewierz UKTS Sokół II Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-01-14
g. 19:30
W: pozytywna
002
2LK 10
JKTS II Jastrzębie Zdrój UKS Energia Siewierz 10:0 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2020-01-31
g. 17:30
W: pozytywna
010
2LK 11
UKS Energia Siewierz KTS Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-02-07
g. 18:00
W: pozytywna
011
2LK 12
UKTS Sokół II Orzesze UKS Energia Siewierz 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2020-02-28
g. 17:30
W: pozytywna
020
2LK 13
UKS Energia Siewierz UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-03-18
g. 17:30
022
2LK 14
UKS Energia Siewierz ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-03-13
g. 17:30
029
2LK 15
UKS Energia Siewierz KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-03-20
g. 17:30
033
2LK 16
UKS Energia Siewierz UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-03-27
g. 18:00
038
2LK 17
LZS Victoria Chróścice UKS Energia Siewierz -:- Szczegóły
SG:
2020-04-03
g. 18:00
044
2LK 18
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Energia Siewierz -:- Szczegóły
SG: Marian Michalski