Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
KTS Gliwice
2. Liga Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
607442978
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
44-100 Gliwice, ul.Rubinowa 16a
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Anna Rusin
608651625
Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Steuer
607442978
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 14 28 124:16
2. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 14 24 98:42
3. JKTS II Jastrzębie Zdrój 13 23 97:33
4. LZS Victoria Chróścice 14 18 90:50
5. UKS Huragan Sosnowiec 13 13 59:71
6. KU AZS UJD II Częstochowa 14 10 59:81
7. UKTS Sokół Orzesze 14 9 51:89
8. ULKS Ruch Pniów 13 6 40:90
9. UKS Energia Siewierz 13 5 37:93
10. UKTS Sokół II Orzesze 14 0 25:115

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03822 Anna Rusin Polska 12.04.1988 23 1 69:3
03829 Patrycja Szabat Polska 06.10.2001 21 3 58:8
03813 Agata Ciesielska Polska 21.12.1997 23 3 48:7
03816 Dorota Kaniecka Polska 01.12.1988 17 5 34:11
03815 Angelika Janik Polska 09.01.2000 12 2 33:5
03846 Łucja Usarek Polska 30.10.2003 1 1 2:2
03847 Malwina Usarek Polska 07.03.2006 0 0 0:0
03835 Natalia Bryś Polska 12.02.2002 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
002
2LK 1
KTS Gliwice LZS Victoria Chróścice 9:1 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2019-10-05
g. 18:30
W: pozytywna
009
2LK 2
JKTS II Jastrzębie Zdrój KTS Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2019-10-16
g. 18:30
W: pozytywna
013
2LK 3
KTS Gliwice MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2019-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
018
2LK 4
UKTS Sokół II Orzesze KTS Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2019-10-25
g. 18:00
W: negatywna
024
2LK 5
KTS Gliwice UKTS Sokół Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2019-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
027
2LK 6
ULKS Ruch Pniów KTS Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
035
2LK 7
KTS Gliwice UKS Huragan Sosnowiec 8:2 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2019-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
036
2LK 8
KTS Gliwice UKS Energia Siewierz 9:1 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2019-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
045
2LK 9
KU AZS UJD II Częstochowa KTS Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2020-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
001
2LK 10
KTS Gliwice UKTS Sokół II Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2020-01-31
g. 17:30
W: pozytywna
010
2LK 11
UKS Energia Siewierz KTS Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-02-07
g. 18:00
W: pozytywna
012
2LK 12
UKTS Sokół Orzesze KTS Gliwice 0:10 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2020-02-19
g. 19:00
W: pozytywna
019
2LK 13
KTS Gliwice ULKS Ruch Pniów 10:0 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2020-03-06
g. 18:00
W: pozytywna
023
2LK 14
KTS Gliwice KU AZS UJD II Częstochowa 8:2 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2020-03-13
g. 19:00
028
2LK 15
UKS Huragan Sosnowiec KTS Gliwice -:- Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2020-03-20
g. 18:00
034
2LK 16
LZS Victoria Chróścice KTS Gliwice -:- Szczegóły
SG:
2020-03-27
g. 18:00
037
2LK 17
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry KTS Gliwice -:- Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2020-04-03
g. 18:00
045
2LK 18
KTS Gliwice JKTS II Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Wacław Suchecki