Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Kobiet
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 14 28 124:16
2. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 14 24 98:42
3. JKTS II Jastrzębie Zdrój 13 23 97:33
4. LZS Victoria Chróścice 14 18 90:50
5. UKS Huragan Sosnowiec 13 13 59:71
6. KU AZS UJD II Częstochowa 14 10 59:81
7. UKTS Sokół Orzesze 14 9 51:89
8. ULKS Ruch Pniów 13 6 40:90
9. UKS Energia Siewierz 13 5 37:93
10. UKTS Sokół II Orzesze 14 0 25:115

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Anna Rusin
(KTS Gliwice)
24 23 1 96% 69:3
2. Iryna Bernacka
(LZS Victoria Chróścice)
26 23 3 88% 69:9
3. Karolina Rakowska
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
28 23 5 82% 69:15
4. Patrycja Szabat
(KTS Gliwice)
24 21 3 88% 58:8
5. Milena Kluszewska
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
25 20 5 80% 53:13
6. Izabela Ksol
(ULKS Ruch Pniów)
26 17 9 65% 51:27
7. Laura Kałużny
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
24 22 2 92% 50:4
8. Agata Ciesielska
(KTS Gliwice)
26 23 3 88% 48:7
9. Magda Kozubek
(LZS Victoria Chróścice)
20 16 4 80% 46:12
10. Martyna Zygadło
(UKS Huragan Sosnowiec)
26 18 8 69% 44:22
11. Diana Wrzosek
(KU AZS UJD II Częstochowa)
28 14 14 50% 42:42
12. Aneta Myrmus
(UKS Energia Siewierz)
25 17 8 68% 38:20
13. Julia Szemiel
(KU AZS UJD II Częstochowa)
28 13 15 46% 38:44
14. Patrycja Mikołajec
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
12 12 0 100% 34:0
15. Dorota Kaniecka
(KTS Gliwice)
22 17 5 77% 34:11
16. Angelika Janik
(KTS Gliwice)
14 12 2 86% 33:5
17. Weronika Tomczak
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
24 11 13 46% 33:39
18. Aleksandra Górska
(UKS Energia Siewierz)
26 11 15 42% 33:45
19. Julia Knap
(UKS Huragan Sosnowiec)
23 9 14 39% 27:42
20. Klaudia Mazur
(KU AZS UJD II Częstochowa)
28 13 15 46% 26:31
21. Zuzanna Majewska
(UKS Huragan Sosnowiec)
21 10 11 48% 25:31
22. Dorota Paluch
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
11 11 0 100% 24:0
23. Aneta Kula
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
23 12 11 52% 24:24
24. Magdalena Rakowska
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
20 11 9 55% 22:18
25. Natalia Pawelec
(LZS Victoria Chróścice)
13 9 4 69% 21:11
26. Dajana Jastrzębska
(UKTS Sokół Orzesze)
22 9 13 41% 21:34
27. Mariola Świniarska
(ULKS Ruch Pniów)
20 7 13 35% 21:39
28. Nadia Kloczkowska
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
15 9 6 60% 18:16
29. Karolina Januś
(UKTS Sokół Orzesze)
17 8 9 47% 18:25
30. Izabela Matros
(LZS Victoria Chróścice)
23 9 14 39% 18:28
31. Martyna Radzik
(UKTS Sokół Orzesze)
26 9 17 35% 18:44
32. Nicole Zyzik
(LZS Victoria Chróścice)
12 8 4 67% 17:8
33. Sandra Stanisławska
(UKTS Sokół Orzesze)
16 7 9 44% 17:25
34. Estera Razakowska
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
6 6 0 100% 16:0
35. Maria Toborek
(UKTS Sokół II Orzesze)
28 5 23 18% 15:69
36. Alina Zborowska
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
10 7 3 70% 14:8
37. Patrycja Loewe
(UKTS Sokół II Orzesze)
8 6 2 75% 12:4
38. Aleksandra Jezik
(KU AZS UJD II Częstochowa)
14 6 8 43% 12:16
39. Zuzanna Grzesińska
(UKS Huragan Sosnowiec)
19 6 13 32% 12:26
40. Anna Kulas
(UKTS Sokół Orzesze)
18 5 13 28% 12:36
41. Oliwia Gąsior
(UKTS Sokół II Orzesze)
26 4 22 15% 12:66
42. Agnieszka Kukurudza
(ULKS Ruch Pniów)
12 5 7 42% 10:14
43. Justyna Czyrnia
(UKTS Sokół II Orzesze)
28 5 23 18% 10:48
44. Katarzyna Osińska
(LZS Victoria Chróścice)
4 3 1 75% 9:3
45. Natalia Młynek
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
6 3 3 50% 9:9
46. Julia Wójcik
(LZS Victoria Chróścice)
6 4 2 67% 8:6
47. Bogusława Majewska
(UKS Huragan Sosnowiec)
13 3 10 23% 6:22
48. Maria Gralok
(ULKS Ruch Pniów)
14 3 11 21% 6:26
49. Maria Gulba
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
4 2 2 50% 4:4
50. Joanna Narkiewicz
(KU AZS UJD II Częstochowa)
4 2 2 50% 4:4
51. Nadine Brachaczek
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
4 2 2 50% 4:4
52. Monika Baraniok
(UKTS Sokół Orzesze)
5 2 3 40% 4:7
53. Aleksandra Spendel
(UKTS Sokół II Orzesze)
10 2 8 20% 4:16
54. Barbara Kopyra
(ULKS Ruch Pniów)
22 2 20 9% 4:42
55. Kinga Krawczyk
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
2 1 1 50% 3:3
56. Karolina Zając
(KU AZS UJD II Częstochowa)
2 1 1 50% 3:3
57. Łucja Usarek
(KTS Gliwice)
2 1 1 50% 2:2
58. Natalia Rogowicz
(UKS Energia Siewierz)
6 1 5 17% 2:12
59. Sylwia Pawelec
(LZS Victoria Chróścice)
8 1 7 13% 2:14
60. Anna Matyja
(UKS Energia Siewierz)
23 1 22 4% 2:44
61. Wiktoria Nawara
(UKS Energia Siewierz)
24 1 23 4% 2:62
62. Małgorzata Pietruszka
(ULKS Ruch Pniów)
2 0 2 0% 0:4
63. Wiktoria Rogalla
(ULKS Ruch Pniów)
2 0 2 0% 0:4
64. Zuzanna Szydło
(UKS Huragan Sosnowiec)
2 0 2 0% 0:4
65. Anna Kubiak
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
2 0 2 0% 0:6
66. Joanna Ślęczka
(ULKS Ruch Pniów)
6 0 6 0% 0:12
67. Martyna Michalak
(KU AZS UJD II Częstochowa)
8 0 8 0% 0:16
68. Kornelia Piontek
(UKTS Sokół II Orzesze)
12 0 12 0% 0:24