Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
ULKS Ruch Pniów
2. Liga Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
607 986 309
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Pniów, ul. Wiejska 23 (Sala Widowiskowo - Sportowa)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marcin Kwaśniok
607 986 309
Osoba odpowiedzialna:
Barbara Kopyra
518 689 454
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 14 28 124:16
2. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 14 24 98:42
3. JKTS II Jastrzębie Zdrój 13 23 97:33
4. LZS Victoria Chróścice 14 18 90:50
5. UKS Huragan Sosnowiec 13 13 59:71
6. KU AZS UJD II Częstochowa 14 10 59:81
7. UKTS Sokół Orzesze 14 9 51:89
8. ULKS Ruch Pniów 13 6 40:90
9. UKS Energia Siewierz 13 5 37:93
10. UKTS Sokół II Orzesze 14 0 25:115

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03941 Izabela Ksol Polska 13.10.1972 17 9 51:27
03952 Mariola Świniarska Polska 16.06.1966 7 13 21:39
03942 Agnieszka Kukurudza Polska 28.08.1987 5 7 10:14
03938 Maria Gralok Polska 15.05.1968 3 11 6:26
03940 Barbara Kopyra Polska 27.02.1988 2 20 4:42
Wiktoria Rogalla Polska 26.06.2007 0 2 0:4
Joanna Ślęczka Polska 20.10.1993 0 6 0:12
03957 Emilia Kołodziejczyk Polska 17.03.2004 0 0 0:0
03946 Patrycja Osiniak Polska 04.02.1996 0 0 0:0
08275 Małgorzata Pietruszka Polska 19.02.1994 0 2 0:4

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
004
2LK 1
ULKS Ruch Pniów MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
007
2LK 2
UKTS Sokół II Orzesze ULKS Ruch Pniów 3:7 Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2019-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
015
2LK 3
ULKS Ruch Pniów UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2019-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
016
2LK 4
ULKS Ruch Pniów UKS Energia Siewierz 7:3 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-10-25
g. 19:00
W: pozytywna
025
2LK 5
UKS Huragan Sosnowiec ULKS Ruch Pniów 7:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2019-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
027
2LK 6
ULKS Ruch Pniów KTS Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
034
2LK 7
KU AZS UJD II Częstochowa ULKS Ruch Pniów 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2019-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
038
2LK 8
ULKS Ruch Pniów LZS Victoria Chróścice 2:8 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2019-12-20
g. 19:30
W: pozytywna
043
2LK 9
JKTS II Jastrzębie Zdrój ULKS Ruch Pniów 9:1 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2020-02-05
g. 18:00
W: pozytywna
004
2LK 10
LZS Victoria Chróścice ULKS Ruch Pniów 9:1 Szczegóły
SG:
2020-01-31
g. 18:00
W: pozytywna
008
2LK 11
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry ULKS Ruch Pniów 7:3 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2020-02-07
g. 18:00
013
2LK 12
ULKS Ruch Pniów JKTS II Jastrzębie Zdrój 2:8 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2020-02-19
g. 19:00
W: pozytywna
019
2LK 13
KTS Gliwice ULKS Ruch Pniów 10:0 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2020-03-18
g. 17:30
022
2LK 14
UKS Energia Siewierz ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-03-13
g. 18:00
030
2LK 15
UKTS Sokół Orzesze ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2020-03-20
g. 18:00
031
2LK 16
ULKS Ruch Pniów UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2020-03-27
g. 18:00
040
2LK 17
ULKS Ruch Pniów KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2020-04-03
g. 18:00
042
2LK 18
ULKS Ruch Pniów UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński