Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
KU AZS UJD II Częstochowa
2. Liga Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
607 162 492
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Częstochowa, ul. Zbierskiego 6,
Akademickie Centrum Sportowe
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wiesław Pięta
607 162 492
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Butterfly S40
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 14 28 124:16
2. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 14 24 98:42
3. JKTS II Jastrzębie Zdrój 13 23 97:33
4. LZS Victoria Chróścice 14 18 90:50
5. UKS Huragan Sosnowiec 13 13 59:71
6. KU AZS UJD II Częstochowa 14 10 59:81
7. UKTS Sokół Orzesze 14 9 51:89
8. ULKS Ruch Pniów 13 6 40:90
9. UKS Energia Siewierz 13 5 37:93
10. UKTS Sokół II Orzesze 14 0 25:115

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00334 Diana Wrzosek Polska 22.09.1998 14 14 42:42
00332 Julia Szemiel Polska 05.12.1999 13 15 38:44
00338 Klaudia Mazur Polska 10.04.2003 13 15 26:31
00337 Aleksandra Jezik Polska 24.04.2005 6 8 12:16
00330 Joanna Narkiewicz Polska 11.11.1975 2 2 4:4
00335 Karolina Zając Polska 30.05.1997 1 1 3:3
03023 Martyna Michalak Polska 21.11.1999 0 8 0:16
00331 Aleksandra Pięta Polska 02.05.1991 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
001
2LK 1
KU AZS UJD II Częstochowa UKS Energia Siewierz 6:4 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2019-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
010
2LK 2
LZS Victoria Chróścice KU AZS UJD II Częstochowa 5:5 Szczegóły
SG:
2019-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
012
2LK 3
KU AZS UJD II Częstochowa JKTS II Jastrzębie Zdrój 4:6 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2019-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
019
2LK 4
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry KU AZS UJD II Częstochowa 9:1 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2019-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
023
2LK 5
KU AZS UJD II Częstochowa UKTS Sokół II Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2019-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
028
2LK 6
UKTS Sokół Orzesze KU AZS UJD II Częstochowa 6:4 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2019-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
034
2LK 7
KU AZS UJD II Częstochowa ULKS Ruch Pniów 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2019-12-13
g. 19:00
W: pozytywna
037
2LK 8
UKS Huragan Sosnowiec KU AZS UJD II Częstochowa 7:3 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2019-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
045
2LK 9
KU AZS UJD II Częstochowa KTS Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2020-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
005
2LK 10
KU AZS UJD II Częstochowa UKS Huragan Sosnowiec 8:2 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2020-01-31
g. 18:00
W: pozytywna
007
2LK 11
KU AZS UJD II Częstochowa LZS Victoria Chróścice 5:5 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2020-02-05
g. 18:00
W: pozytywna
014
2LK 12
KU AZS UJD II Częstochowa MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2020-02-28
g. 19:30
W: pozytywna
018
2LK 13
JKTS II Jastrzębie Zdrój KU AZS UJD II Częstochowa 8:2 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2020-03-06
g. 18:00
W: pozytywna
023
2LK 14
KTS Gliwice KU AZS UJD II Częstochowa 8:2 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2020-03-13
g. 17:30
029
2LK 15
UKS Energia Siewierz KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-03-20
g. 18:00
032
2LK 16
KU AZS UJD II Częstochowa UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG: Michał Minda
2020-03-27
g. 18:00
040
2LK 17
ULKS Ruch Pniów KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2020-04-03
g. 18:00
041
2LK 18
UKTS Sokół II Orzesze KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Rafał Woźniak