Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Kobiet
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 14 28 124:16
2. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 14 24 98:42
3. JKTS II Jastrzębie Zdrój 13 23 97:33
4. LZS Victoria Chróścice 14 18 90:50
5. UKS Huragan Sosnowiec 13 13 59:71
6. KU AZS UJD II Częstochowa 14 10 59:81
7. UKTS Sokół Orzesze 14 9 51:89
8. ULKS Ruch Pniów 13 6 40:90
9. UKS Energia Siewierz 13 5 37:93
10. UKTS Sokół II Orzesze 14 0 25:115

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Rusin Anna
(KTS Gliwice)
13 13 0 100%
2. Kluszewska Milena
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
13 12 1 92%
3. Szabat Patrycja
(KTS Gliwice)
13 12 1 92%
4. Ciesielska Agata
(KTS Gliwice)
13 12 1 92%
5. Tomczak Weronika
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
12 11 1 92%
6. Kałużny Laura
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
12 11 1 92%
7. Rakowska Karolina
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
14 11 3 79%
8. Kaniecka Dorota
(KTS Gliwice)
9 9 0 100%
9. Kozubek Magda
(LZS Victoria Chróścice)
10 9 1 90%
10. Bernacka Iryna
(LZS Victoria Chróścice)
13 9 4 69%
11. Janik Angelika
(KTS Gliwice)
7 7 0 100%
12. Rakowska Magdalena
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
10 7 3 70%
13. Kula Aneta
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
12 7 5 58%
14. Zborowska Alina
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
6 6 0 100%
15. Paluch Dorota
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
7 6 1 86%
16. Stanisławska Sandra
(UKTS Sokół Orzesze)
9 6 3 67%
17. Grzesińska Zuzanna
(UKS Huragan Sosnowiec)
10 6 4 60%
18. Matros Izabela
(LZS Victoria Chróścice)
12 6 6 50%
19. Zygadło Martyna
(UKS Huragan Sosnowiec)
13 6 7 46%
20. Mazur Klaudia
(KU AZS UJD II Częstochowa)
14 6 8 43%
21. Szemiel Julia
(KU AZS UJD II Częstochowa)
15 6 9 40%
22. Majewska Zuzanna
(UKS Huragan Sosnowiec)
8 5 3 63%
23. Majewska Bogusława
(UKS Huragan Sosnowiec)
8 5 3 63%
24. Kulas Anna
(UKTS Sokół Orzesze)
10 5 5 50%
25. Myrmus Aneta
(UKS Energia Siewierz)
13 5 8 38%
26. Radzik Martyna
(UKTS Sokół Orzesze)
13 5 8 38%
27. Mikołajec Patrycja
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
5 4 1 80%
28. Kloczkowska Nadia
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
5 4 1 80%
29. Januś Karolina
(UKTS Sokół Orzesze)
10 4 6 40%
30. Knap Julia
(UKS Huragan Sosnowiec)
12 4 8 33%
31. Górska Aleksandra
(UKS Energia Siewierz)
13 4 9 31%
32. Wrzosek Diana
(KU AZS UJD II Częstochowa)
14 4 10 29%
33. Razakowska Estera
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
3 3 0 100%
34. Pawelec Natalia
(LZS Victoria Chróścice)
5 3 2 60%
35. Zyzik Nicole
(LZS Victoria Chróścice)
6 3 3 50%
36. Kukurudza Agnieszka
(ULKS Ruch Pniów)
6 3 3 50%
37. Świniarska Mariola
(ULKS Ruch Pniów)
10 3 7 30%
38. Kopyra Barbara
(ULKS Ruch Pniów)
11 3 8 27%
39. Ksol Izabela
(ULKS Ruch Pniów)
13 3 10 23%
40. Młynek Natalia
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
3 2 1 67%
41. Pawelec Sylwia
(LZS Victoria Chróścice)
5 2 3 40%
42. Jezik Aleksandra
(KU AZS UJD II Częstochowa)
7 2 5 29%
43. Jastrzębska Dajana
(UKTS Sokół Orzesze)
8 2 6 25%
44. Nawara Wiktoria
(UKS Energia Siewierz)
12 2 10 17%
45. Gąsior Oliwia
(UKTS Sokół II Orzesze)
13 2 11 15%
46. Toborek Maria
(UKTS Sokół II Orzesze)
14 2 12 14%
47. Zając Karolina
(KU AZS UJD II Częstochowa)
1 1 0 100%
48. Usarek Łucja
(KTS Gliwice)
1 1 0 100%
49. Brachaczek Nadine
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
2 1 1 50%
50. Narkiewicz Joanna
(KU AZS UJD II Częstochowa)
2 1 1 50%
51. Osińska Katarzyna
(LZS Victoria Chróścice)
2 1 1 50%
52. Wójcik Julia
(LZS Victoria Chróścice)
3 1 2 33%
53. Krawczyk Kinga
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
3 1 2 33%
54. Loewe Patrycja
(UKTS Sokół II Orzesze)
4 1 3 25%
55. Matyja Anna
(UKS Energia Siewierz)
13 1 12 8%
56. Czyrnia Justyna
(UKTS Sokół II Orzesze)
14 1 13 7%
57. Szydło Zuzanna
(UKS Huragan Sosnowiec)
1 0 1 0%
58. Pietruszka Małgorzata
(ULKS Ruch Pniów)
1 0 1 0%
59. Rogowicz Natalia
(UKS Energia Siewierz)
1 0 1 0%
60. Gulba Maria
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
1 0 1 0%
61. Rogalla Wiktoria
(ULKS Ruch Pniów)
1 0 1 0%
62. Baraniok Monika
(UKTS Sokół Orzesze)
2 0 2 0%
63. Ślęczka Joanna
(ULKS Ruch Pniów)
3 0 3 0%
64. Michalak Martyna
(KU AZS UJD II Częstochowa)
3 0 3 0%
65. Spendel Aleksandra
(UKTS Sokół II Orzesze)
5 0 5 0%
66. Piontek Kornelia
(UKTS Sokół II Orzesze)
6 0 6 0%
67. Gralok Maria
(ULKS Ruch Pniów)
7 0 7 0%