Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKTS Sokół II Orzesze
2. Liga Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
502 298 539
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Gimnastyczna SP NR 7 w Orzeszu - Gardawicach, ul. Uczniowska 1
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Jurowicz
502 298 539
Osoba odpowiedzialna:
Anna Sójka
513 294 061
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Gewo
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 14 28 124:16
2. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 14 24 98:42
3. JKTS II Jastrzębie Zdrój 13 23 97:33
4. LZS Victoria Chróścice 14 18 90:50
5. UKS Huragan Sosnowiec 13 13 59:71
6. KU AZS UJD II Częstochowa 14 10 59:81
7. UKTS Sokół Orzesze 14 9 51:89
8. ULKS Ruch Pniów 13 6 40:90
9. UKS Energia Siewierz 13 5 37:93
10. UKTS Sokół II Orzesze 14 0 25:115

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02783 Maria Toborek Polska 25.02.2008 5 23 15:69
02789 Oliwia Gąsior Polska 03.10.2007 4 22 12:66
02776 Patrycja Loewe Polska 03.05.1986 6 2 12:4
02790 Justyna Czyrnia Polska 16.07.2005 5 23 10:48
02787 Aleksandra Spendel Polska 24.01.2007 2 8 4:16
Kornelia Piontek Polska 26.04.2006 0 12 0:24
02775 Anna Sójka Polska 04.11.1993 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
005
2LK 1
UKTS Sokół Orzesze UKTS Sokół II Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2019-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
007
2LK 2
UKTS Sokół II Orzesze ULKS Ruch Pniów 3:7 Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2019-11-08
g. 19:00
W: pozytywna
014
2LK 3
UKS Huragan Sosnowiec UKTS Sokół II Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2019-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
018
2LK 4
UKTS Sokół II Orzesze KTS Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2019-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
023
2LK 5
KU AZS UJD II Częstochowa UKTS Sokół II Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2019-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
029
2LK 6
UKTS Sokół II Orzesze LZS Victoria Chróścice 1:9 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2019-11-29
g. 19:30
W: pozytywna
032
2LK 7
JKTS II Jastrzębie Zdrój UKTS Sokół II Orzesze 9:1 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2019-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
040
2LK 8
UKTS Sokół II Orzesze MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 0:10 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2019-12-20
g. 17:30
W: pozytywna
041
2LK 9
UKS Energia Siewierz UKTS Sokół II Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
001
2LK 10
KTS Gliwice UKTS Sokół II Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2020-01-31
g. 18:00
W: pozytywna
006
2LK 11
UKTS Sokół II Orzesze UKS Huragan Sosnowiec 3:7 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2020-02-07
g. 18:00
W: pozytywna
011
2LK 12
UKTS Sokół II Orzesze UKS Energia Siewierz 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2020-02-28
g. 18:00
W: pozytywna
016
2LK 13
LZS Victoria Chróścice UKTS Sokół II Orzesze 10:0 Szczegóły
SG:
2020-03-06
g. 18:00
W: pozytywna
021
2LK 14
UKTS Sokół II Orzesze UKTS Sokół Orzesze 2:8 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2020-03-13
g. 18:00
026
2LK 15
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2020-03-20
g. 18:00
031
2LK 16
ULKS Ruch Pniów UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2020-03-27
g. 18:00
036
2LK 17
UKTS Sokół II Orzesze JKTS II Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2020-04-03
g. 18:00
041
2LK 18
UKTS Sokół II Orzesze KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Rafał Woźniak