Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKTS Sokół II Orzesze
2. Liga Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
502 298 539
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Gimnastyczna SP NR 7 w Orzeszu - Gardawicach, ul. Uczniowska 1
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Jurowicz
502 298 539
Osoba odpowiedzialna:
Anna Sójka
513 294 061
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Gewo
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02783 Maria Toborek Polska 25.02.2008 0 0 0:0
Kornelia Piontek Polska 26.04.2006 0 0 0:0
02776 Patrycja Loewe Polska 03.05.1986 0 0 0:0
02787 Aleksandra Spendel Polska 24.01.2007 0 0 0:0
02789 Oliwia Gąsior Polska 03.10.2007 0 0 0:0
02790 Justyna Czyrnia Polska 16.07.2005 0 0 0:0
02775 Anna Sójka Polska 04.11.1993 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
5
2LK 1
UKTS Sokół Orzesze UKTS Sokół II Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2019-11-08
g. 19:00
W: pozytywna
14
2LK 3
UKS Huragan Sosnowiec UKTS Sokół II Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2019-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
23
2LK 5
KU AZS UJD II Częstochowa UKTS Sokół II Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2019-11-29
g. 19:30
W: pozytywna
32
2LK 7
JKTS II Jastrzębie Zdrój UKTS Sokół II Orzesze 9:1 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2019-12-20
g. 17:30
W: pozytywna
41
2LK 9
UKS Energia Siewierz UKTS Sokół II Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
1
2LK 10
KTS Gliwice UKTS Sokół II Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2020-02-28
g. 18:00
W: pozytywna
16
2LK 13
LZS Victoria Chróścice UKTS Sokół II Orzesze 10:0 Szczegóły
SG:
2020-03-13
g. 18:00
26
2LK 15
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2020-03-20
g. 18:00
31
2LK 16
ULKS Ruch Pniów UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński