Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKTS Sokół Orzesze
2. Liga Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
502 298 539
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Gimnastyczna SP NR 7 w Orzeszu - Gardawicach, ul. Uczniowska 1
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Jurowicz
502 298 539
Osoba odpowiedzialna:
Anna Sójka
513 294 061
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Gewo
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 14 28 124:16
2. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 14 24 98:42
3. JKTS II Jastrzębie Zdrój 13 23 97:33
4. LZS Victoria Chróścice 14 18 90:50
5. UKS Huragan Sosnowiec 13 13 59:71
6. KU AZS UJD II Częstochowa 14 10 59:81
7. UKTS Sokół Orzesze 14 9 51:89
8. ULKS Ruch Pniów 13 6 40:90
9. UKS Energia Siewierz 13 5 37:93
10. UKTS Sokół II Orzesze 14 0 25:115

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03068 Dajana Jastrzębska Polska 01.03.1996 9 13 21:34
03069 Karolina Januś Polska 23.03.1999 8 9 18:25
02780 Martyna Radzik Polska 07.08.2002 9 17 18:44
02777 Sandra Stanisławska Polska 09.10.1995 7 9 17:25
02779 Anna Kulas Polska 03.11.2002 5 13 12:36
02778 Monika Baraniok Polska 03.04.1996 2 3 4:7

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
005
2LK 1
UKTS Sokół Orzesze UKTS Sokół II Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2019-10-11
g. 18:30
W: pozytywna
006
2LK 2
UKTS Sokół Orzesze UKS Energia Siewierz 7:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2019-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
015
2LK 3
ULKS Ruch Pniów UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2019-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
017
2LK 4
UKTS Sokół Orzesze UKS Huragan Sosnowiec 4:6 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2019-10-25
g. 18:00
W: negatywna
024
2LK 5
KTS Gliwice UKTS Sokół Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2019-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
028
2LK 6
UKTS Sokół Orzesze KU AZS UJD II Częstochowa 6:4 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2019-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
033
2LK 7
LZS Victoria Chróścice UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
SG:
2019-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
039
2LK 8
UKTS Sokół Orzesze JKTS II Jastrzębie Zdrój 1:9 Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2019-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
042
2LK 9
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2020-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
003
2LK 10
UKTS Sokół Orzesze MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2020-01-31
g. 19:30
W: pozytywna
009
2LK 11
JKTS II Jastrzębie Zdrój UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2020-02-07
g. 18:00
W: pozytywna
012
2LK 12
UKTS Sokół Orzesze KTS Gliwice 0:10 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2020-02-28
g. 17:30
W: pozytywna
020
2LK 13
UKS Energia Siewierz UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-03-06
g. 18:00
W: pozytywna
021
2LK 14
UKTS Sokół II Orzesze UKTS Sokół Orzesze 2:8 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2020-03-13
g. 18:00
030
2LK 15
UKTS Sokół Orzesze ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2020-03-20
g. 18:00
032
2LK 16
KU AZS UJD II Częstochowa UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG: Michał Minda
2020-03-27
g. 19:00
039
2LK 17
UKS Huragan Sosnowiec UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2020-04-03
g. 18:00
043
2LK 18
UKTS Sokół Orzesze LZS Victoria Chróścice -:- Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski