Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
KU AZS UJD II Częstochowa
4. Liga Mężczyzn (gr. III)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Częstochowa, Akademickie Centrum Sportowe ul. Zbierskiego 6
Prezes Klubu:
Marek Fijałkowski

Osoba odpowiedzialna:
Korzec Przemysław
508 394 240
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS LOT Konopiska 17 34 156:14
2. LKS Ciężkowianka Jaworzno 17 28 125:45
3. KU AZS UJD II Częstochowa 17 20 96:74
4. SKS Unia II Kalety 17 17 91:79
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01976 Tomasz Kałużny Polska 2010 17 15 17:15
03451 Jakub Niedziela Polska 2010 16 10 16:10
03456 Kacper Ulatowski Polska 2009 11 7 11:7
03447 Wojciech Kozik Polska 2010 8 5 8:5
03448 Bogdan Kyrylych Polska 2011 8 7 8:7
03457 Daniel Woźniak Polska 2007 6 10 6:10
03449 Mateusz Ligenza Polska 2011 5 6 5:6
03455 Dima Saliuk Polska 2011 3 0 3:0
11688 Przemysław Korzec Polska 1975 2 0 2:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-12
g. 18:00
432
1
KU AZS UJD II Częstochowa SKS Unia II Kalety 8:2 Szczegóły
2023-10-19
g. 18:00
435
2
UKS Huragan II Sosnowiec KU AZS UJD II Częstochowa 3:7 Szczegóły
2023-10-30
g. 17:30
441
3
UKS Ikar II Mierzęcice KU AZS UJD II Częstochowa 0:10 Szczegóły
2023-11-09
g. 18:30
442
4
KU AZS UJD II Częstochowa UKS Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
2023-11-13
g. 18:00
449
5
GLKS LOT Konopiska KU AZS UJD II Częstochowa 7:3 Szczegóły
2023-11-30
g. 18:30
451
6
KU AZS UJD II Częstochowa LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 8:2 Szczegóły
2023-12-05
g. 17:00
456
7
LKS Ciężkowianka Jaworzno KU AZS UJD II Częstochowa 10:0 Szczegóły
2024-01-18
g. 18:00
917
8
UKS Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza KU AZS UJD II Częstochowa 0:10 Szczegóły
2024-01-25
g. 18:30
922
9
KU AZS UJD II Częstochowa UKS Huragan II Sosnowiec 8:2 Szczegóły
2024-02-16
g. 18:00
924
10
SKS Unia II Kalety KU AZS UJD II Częstochowa 4:6 Szczegóły
2024-02-22
g. 18:30
927
11
KU AZS UJD II Częstochowa UKS Ikar II Mierzęcice 7:3 Szczegóły
2024-02-29
g. 18:30
932
12
KU AZS UJD II Częstochowa LKS Ciężkowianka Jaworzno 2:8 Szczegóły
2024-03-07
g. 18:30
936
13
KU AZS UJD II Częstochowa GLKS LOT Konopiska 0:10 Szczegóły
2024-03-11
g. 18:00
941
14
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno KU AZS UJD II Częstochowa 0:10 Szczegóły
2024-03-19
g. 17:00
944
15
LKS Ciężkowianka Jaworzno KU AZS UJD II Częstochowa 7:3 Szczegóły
2024-04-04
g. 18:00
947
16
GLKS LOT Konopiska KU AZS UJD II Częstochowa 9:1 Szczegóły
2024-04-25
g. 18:30
952
17
KU AZS UJD II Częstochowa SKS Unia II Kalety 3:7 Szczegóły